Anneler Günü Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

a. Anneler Günü Otelleri nedir?

Anneler Günü Otelleri, Tatil.com'un 14 Mayıs Anneler Günü'ne özel düzenlediği Anneler Günü Kampanyası'na dahil olmuş olan otellerdir. Bu kampanya kapsamında olan otellerden belirli olanlara 150 TL tutarında rezervasyon yapanlara 50 TL, 200 TL tutarında rezervasyon yapanlara 100 TL ve 500 TL tutarında rezervasyon yapana 200 TL değerinde indirim kuponu hediye edilmektedir. Ayrıca yine kampanyaya dahil olan otellerin bazılarında geçerli olmak üzere "çok kal az öde" fırsatı bulunmaktadır.

b. Anneler Günü Otellerinde geçerli kampanyaya katılım koşulları nelerdir?

Anneler Günü kampanyasından yararlanabilmek ve indirim kuponlarını kullanabilmek için konaklama yapılacak tarihler 1-30 Haziran tarihleri arasındaki bir zaman diliminde olmalıdır. Size uygun kuponu seçip kullanmak için 0850 222 68 35 numaralı çağrı merkezimizi arayailirsiniz.

c. Anneler Günü Otelleri hangi tesisleri kapsamaktadır?

Anneler Günü kampanyasına dahil olan Anneler Günü otelleri; Sherwood Club Kemer, Adalya Elite Lara, Kamelya K Club Holiday Village, İdeal Prime Beach Hotel ve Çam Thermal'dir.  

 

  • Sherwood Club Kemer

Denize sıfır konumda hizmet vermekte olan bir oteldir. Ultra her şey dahil konseptiyle misafirlerini ağırlamaktadır. Özel plajı, SPA merkezi ve aquaparkı bulunmaktadır.

  • Adalya Elite Lara

Lara'da hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda bulunan otelin özel plajı, SPA merkezi bulunmaktadır. Ultra her şey dahil konseptiyle tatilcileri ağırlamaktadır.

  • Kamelya K Club Holiday Village

Manavgat'ta hizmet vermektedir. Tatil köyü özelliğine sahip olan otel denize sıfır konumdadır. Özel plajı ve aquaparkı mevcuttur. Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet vermektedir.

  • İdeal Prime Beach

Marmaris'te, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Ultra her şey dahil konseptiyle hizmet verir ve otelde SPA merkezi bulunmaktadır.

  • Çam Thermal

Ankara Kızılcahamam'da hizmet vermektedir. Termal otel olarak misafirlerini ağırlamaktadır.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global