Bahar Fırsatları

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

a. Bahar Fırsatları nedir?

Bahar Fırsatları, tatil.com'un Mayıs tatilcilerine özel sunduğu fırsatlardır. Yaza küçük başlangıçlar yapmak isteyenlere özel indirimli fiyatlara sahip olan otelleri kapsamaktadır. Ülkemizin en gözde tatil merkezlerinin çeşitli yerlerinde konumlanan bu yaz otellerinde yaza keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. %50 indirimlere sahip olan Bahar Fırsatları Otelleri ile Mayıs ayında huzurlu, skain ve avantajlı bir tatil yapmak mümkün.

 

b. Bahar Fırsatları hangi otelleri kapsamaktadır?

Bahar Fırsatları kategorisinde Mayıs ayına özel fiyat sunan 24 adet otel bulunmaktadır. %50'ye varan indirim oranlarına sahip olan bu oteller arasında; Meder Resort Hotel, Club Mega Saray, Belek Beach Resort Hotel, Sherwood Dreams Resort, Beach Club Doğanay, Hane Family Resort, İdeal Prime Beach Hotel, The Xanthe Resort & SPA, Laguna Beach Alya Resort & SPA, L'oceanica Beach Resort, Yasmin Resort Bodrum, Dragut Point North Hotel, Hane Sun Hotel, Alize Hotel, Sherwood Greenwood Resort, Mukarnas SPA Resort, Miplaya Hotel By Corendon, Rexene Resort Hotel, Rosso Verde Hotel, Sentinus Beach Hotel, Hane Garden Hotel, Tusan Beach Resort, Hane Hotel ve Seray Deluxe Hotel bulunmaktadır.

 

c. Bahar Fırsatları ile tatil.com ne gibi avantajlar sunmaktadır?

Bahar Fırsatları ile tatil.com size mayıs ayına özel %50'ye varan indirimlere sahip olan özel fiyatlı oteller sunmaktadır. Henüz sezon açılmamışken bu otellerde sessiz ve sakin bir tatil yapabilirsiniz. Üstelik bu tatilinizi uygun fiyatlara almanızın yanı sıra peşin fiyatına 9 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global