Baku Otelleri

Baku Otellerinde Ara
Baku

Azerbaycan'nın başkenti olan Bakü, Kafkaslar'ın en büyük şehri ve ticari merkezidir. Hazar Denizi kıyısında bulunan şehir, önemli bir yer arz etmektedir. Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı'nın çıkış bölgesi olan Bakü'nün aslında bize ne kadar benzediğinin farkına varacaksınız. Bu güzel şehre geldiğinizde Bakü

Devamı
Azerbaycan'nın başkenti olan Bakü, Kafkaslar'ın en büyük şehri ve ticari merkezidir. Hazar Denizi kıyısında bulunan şehir, önemli bir yer arz etmektedir. Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı'nın çıkış bölgesi olan Bakü'nün aslında bize ne kadar benzediğinin farkına varacaksınız. Bu güzel şehre geldiğinizde Bakü Otelleri'nde kalmanızı tavsiye ederiz.

Geçmişte İpek Yolu'nun önemli duraklarından birisi olan Bakü, İslam, Sovyet ve Türk kültürünün bir araya geldiği bir şehirdir. Kültür bakımından pek çok tiyatro, opera, konser, sanat galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Bakü'nün gece hayatı da oldukça hareketlidir. Icheri Sheher, Shirvanshakhs Sarayı, Kız Kulesi, Kırık Kule, Ateşgah Tapınağı, Gobustan ve Devlet Halı Müzesi Bakü'de gezilecek yerler arasındadır.
Baku Otelleri
NEREDE KALINIR?
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2014 Met Global