En İyi Fiyat Garantisi

Tatil.Com En İyi Fiyat Garantisi

Tatil.Com En İyi Fiyat Garantisi, Tatil.com'dan yapılan rezervasyonlarınızın en düşük fiyatta olduğunun garantisidir. Eğer aynı şartlarda daha düşük bir fiyat var ise, rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

En iyi fiyat garantisinden yararlanmak için aşağıda yer alan “En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu” nu doldurmanız gerekmektedir. En iyi fiyat garantisi talebinizin onaylanması için talebinizin garanti şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Formu doldurduktan sonra talebinizin Tatil.com Müşteri İlişkileri’ne ulaştığına dair bir uyarı mesajı alacaksınız ve iki iş günü içerisinde detaylar incelenip size e-mail yoluyla bilgi verilecektir. Talebinizin onaylanması durumunda 7 gün içerisinde fiyat farkı kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartınıza yapılan geri ödemenin ekstrenize yansıması farklılık gösterebilir.

Garanti Şartları

  • En iyi fiyat garantisi, Tatil.com'da yapılmış olan münferit otel rezervasyonlarında geçerli olup, grup fiyatları, şirket özel fiyatları garanti kapsamında değildir.
  • En iyi fiyat garantisi kapsamından yararlanabilmek için başvuruların; rezervasyondan sonra 24 saat içinde, “En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu”nun doldurulması ile yapılması gerekmektedir.
  • En düşük fiyat garantisi; konaklanacak otel, oda tipi, konaklama tipi, konaklama tarihi konaklayacak kişi sayısı ve ücretsiz hizmetlerin aynı olması gerekmektedir. Örneğin: Tatil.com’ dan çift kişilik, iki yataklı ya da üç kişilik bir oda rezervasyonu yaptırdıysanız, bunu tek kişilik oda fiyatıyla karşılaştıramazsınız. Tatil.com’ un hiç bir gizli servis bedeli yoktur ve otele gittiğinizde herhangi bir miktar ödemezsiniz. Aynı hizmetlerin, vergilerin ve ücretlerin En İyi Fiyatın içine de dahil olduğundan emin olunuz.
  • Tatil.com fiyatı ile daha düşük olduğu ileri sürülen fiyatın karşılaştırılabilmesi için söz konusu fiyatı veren seyahat acentasının internet sitesinden fiyatların afişe ediliyor olması veya imzalı-kaşeli gayrikabilirücu teklif yazısı gerekmektedir.
  • En İyi Fiyatı sunan seyahat acentası, aynı otel için aynı şartlarda, anında onay verebilmelidir.
  • En iyi fiyat garantisi açık arttırma veya müzayede yolu ile yapılan satışları kapsamaz.
  • En düşük fiyat garantisi yalnızca Türkiye dahilinde yapılan ve T.C. vatandaşlarına yapılmış satışlar arasında geçerlidir.
  • Tatil.com dilediği tarihte en iyi fiyat garantisi uygulamasını sonlandırabilir.
  • En iyi fiyat garantisi, herhangi bir indirim kuponu kampanya kapsamında kullanıldığında geçerli değildir.
  • Tatil.com, herhangi bir suistimal veya kötü niyet tespiti durumunda haber vermeksizin, bu En İyi Fiyat Garantisini değiştirme, askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.

En İyi Fiyat Garantisi Talep Formu

Rezervasyon Takip Numarası :   *
Adı :   *
Soyadı:   *
E-mail :   *
Telefon Numarası :   *
Otel Adı :   *
Tatil.com'a Ödenen Toplam Tutar :  
En İyi Fiyat Veren Sitedeki Tutar :   *
En İyi Fiyatın Bulunduğu Site :  
Rezervasyon Detayları ve Yorum :  
Güvenlik Kodu :  
Güvenlik Kodunu Giriniz :   *
  (*) ile işaretli alanların doldurulması zorunludur
 
 
 

Tatil Fiyatları

ve otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online tatil ve gezi sitesi Tatil.com
TURSAB BELGE NO:2914

Ucuz Tatil Fiyatları

ve Otel Rezervasyonlarında En Çok Tercih Edilen Tatil Sitesi
En Ucuz Tatil Fırsatları

Otel fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Tatil.com olarak otel, tatil köyleri, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk ve tek seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.

En fazla seçenek

Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra , kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz. 190 ülkede, 11.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Tarafsız Tatil Değerlendirmeleri

90.000 den fazla otelde tatil değerlendirmesi

Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tatil.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. Tatil.com/Met Global bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2014 Met Global

Referans Numaranız: 2E024