Detoks ve Sağlıklı Yaşam Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

a. Detoks Otelleri nedir?

Detoks otelleri, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmak anlamına gelen detoks programını uygulayabileceğiniz otellerdir. Aynı zamanda sağlıklı yaşam merkezi, sağlıklı yaşam köyü de denmektedir. Bu otellerde düzenli bir detoks programı izlemeniz için ekstra biz hizmet bulunmamakla birlikte, kendi programınızla detoks yapmanıza olanak sağlayan diyet menüleri ve spor alanları bulunmaktadır. Sağlıklı menüler ve gelişkin spor tesisleri ile kendi detoks programınızı kolayca gerçekleştirebiliirsiniz. Otellerin bir kısmı direkt olarak sağlklı yaşam sunan, geniş spa merkezleri olan termal oteller olmakla birlikte, bir kısmı da diyet menülerinin zenginliğiyle ünlüdür.

 

b. Detoks Otelleri ile Tatil.com bana ne gibi avantajlar sunuyor?

Tatil.com, geniş otel yelpazesi ile Detoks Otellerinde misafirlerine birçok avantaj sağlamaktadır. Hayalinizdeki tatili alırken Tatil.com'un birçok banka kartı için sunduğu vade farksız 9 taksit imkanından yararlanabilir ve tatilinizi en iyi fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Tüm bu fırsatlar ve daha fazlası için rezervasyonunuzu online olarak yapabilir, müşteri hizmetlerimiz ya da acentelerimiz aracılığı ile hayallerinizdeki tatili alabilirsiniz.

 

c. Detoks Otelleri hangi bölgede yer almaktadır?

Detoks Otelleri Türkiye'nin en popüler tatil beldelerinde bulunabilmektedir. Antalya, Belek, Side, Alanya, Kemer, Bodrum, Afyon bu otellerin mevcut olduğu bölgelerden birkaç tanesidir.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global