Kargicak

Tarihi milattan önce iki bin yılına kadar uzanan Kargıcak; Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı bir mahalledir. Doğal güzellikleri ve uçsuz bucaksız uzanan plajı ile Kargıcak yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarındandır.

Eşsiz doğal güzelikleri ile yerli – yabancı herkesin beğenisini kazanmış olan Kargıcak'ta Gezilecek Yerler listesini yine bu doğal güzellikler oluşturmaktadır. Kargıcak'ın sahip olduğu 4500 metre uzunluğa sahip kıyı şeridi, ev sahipliği yaptığı lüks Kargıcak Otelleri ve Kargıcak plajları ile yaz turizminin merkezlerinden biri olan Alanya'nın sahip olduğu kıyı şeritlerinin en iyilerinden biridir.

Herşey Dahil ve Ultra Herşey Dahil konseptlerle hizmet veren lüks Kargıcak Otelleri, misafirlerine sunduğu konforlu hizmetin yanında, zengin lezzet alternatifleri, havuz olanakları, aquapark olanakları, spa olanakları, animasyon gösterileri, spor aktivite imkanları, su sporları imkanları ve zengin diğer aktivite imkanları ile eşsiz bir Kargıcak tatili için tüm imkanları misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Tesislerde sunulan Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri her türlü damak tadına hitap edebilecek zengin alternatifleri ile misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

Eşsiz bir Kargıcak tatili için her türlü detayın düşünüldüğü Kargıcak Otelleri'nde size düşen ise tatil fırsatını değerlendirmek ve benzersiz Kargıcak tatilinden zevk almak…

Kargıcak beldesinin bağlı olduğu Alanya ilçesi ise sahip olduğu gezilecek yerlerin zenginliği ile dikkat çekmektedir. Alanya'da bulunan Alanya Kalesi, Kızıl Kule, Ehmedek, Süleymaniye Camii, Bedesten, Darphane, Akbeşe Sultan Mescidi, Andızlı Camii, Hıdrellez Kilisesi, Şarapsa Hanı, Alara Kalesi, Alara Han, Kargı Han, Fosforlu Mağara, Kadıini Mağarası, Dim Çayı, İncekum Plajı, Keykubat Plajı, Hasbahçe Mağarası, Hamaksia, Syedra Antik Kenti, Gevedet Yaylası ve Colybrassus Antik Kenti gezilebilecek başlıca yerlerdendir.

Kargıcak'a kara yolu direkt olarak, hava yolu ile ise aktarma kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Siz de Kargıcak'ı tatil planlarınızın üst sıralarına ekleyin; yerli ve yabancı turistlerin takdirini kazanmış doğal güzellikleri ile Kargıcak'ı keşfetmek için geç kalmayın!

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global