Kemer Erken Rezervasyon Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

Kemer Nerededir?

Kemer Antalya ilinin bir ilçesidir ve şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Kumluca ve Belek’in de bulunduğu Serik ilçelerinin arasında yer alır. Araçla, direkt otobüsle ve Antalya merkezden otobüsle kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Kemer’in merkezi ve beldeleri eşsiz bir doğaya sahiptir. Elverişli konumu burayı tarih öncesinden itibaren rağbet gören bir yer haline getirmiştir. Günümüzde en çok turist alan tatil merkezlerimizden biridir.

Kemer Otellerinin Özellikleri Nelerdir?

Kemer otelleri çeşitliliğiyle göz dolduruyor. Antalya Kemer otelleri ve tatil köyleriyle ünlü. Birçok otel ve tatil köyünde her şey dahil ve ultra her şey dahil sistemi bulunuyor. Kemer’in merkezi ve beldeleri farklı tarzda tatiller sunabiliyor. Kiriş ve Beldibi’nde tatil köyleri ağırlıktayken Kemer merkezde 5 yıldızlı oteller veya apart oteller daha yaygın olabiliyor.

Kemer Erken Rezervasyon Otelleri Hangi Avantajları Sunuyor?

Kemer erken rezervasyon otelleri, erken rezervasyon döneminde fiyat açısından oldukça karlı çıkacağınız otelleri kapsıyor. Aralık ayında başlayan erken rezervasyon dönemi Kemer’de kendini epey güzel hissettiriyor. Yerli ve yabancı turistlerin her yaz akınına uğrayan Kemer, erken rezervasyonda hem cazip indirimler hem de fazlasıyla müsaitlik sunuyor. Tatil.com’daki Kemer otellerine ve erken rezervasyon fırsatlarına göz atmayı ihmal etmeyin.

Kemer’de Gezilecek Görülecek Yerler Nelerdir?

Kemer’de gezilecek görülecek yerler çok sayıdadır. Öncelikle Kemer’in merkezi ve sonrasında her biri birbirinden güzel, hemen her plajı mavi bayraklı beldeleri vardır. Beldibi’inden Tekirova’ya kadar olan kıyı doğal plajdır. Kıyılar girintili çıkıntılıdır. Birçok koy vardır.

Kemer merkezi oldukça güzel düzenlemiştir. Halk plajları, otel bölgesi ve restoranlara rahatlıkla erişebilirsiniz. Kemer’in merkezde büyük ve modern bir marinası bulunur. Marinanın yanındaki Ayışığı Plajı ve merkezdeki Belediye Plajı mavi bayraklıdır. Kemer’in 16 km batısındaki Phaselis Antik Kenti’nin kıyısında da denize girilebilmektedir. Phaselis Antik Kenti MÖ 7. yüzyılda Rodoslular tarafından kurulan önemli liman özelliğini yüzyıllarca koruyan bir antik kentti. Günümüzde kalıntılarını gezebilirsiniz. Yüksek kesimlerde safari turlarına da katılabilirsiniz.

Kemer’in en güzel doğaya sahip yerlerinden Beldibi ve Kiriş ağırlıklı olarak tatil köylerine ev sahipliği yapar. Mavi bayraklı planların yanı sıra denizin kıyısında yer alan Beldibi Mağarası birçok tarihi eserin de keşfedildiği doğal bir oluşumdur. Başka bir mavi bayraklı belde olan Göynük de arta kalmayan bir güzelliğe sahip. Tekirova’da tertemiz plajların yanı sıra dalışın dünyaca ünlü merkezlerinden Üç Adalar da bulunur. Çamyuva da kaliteli otellerin bulunduğu harika bir Kemer beldesidir.

Kemer’in en ilginç yerlerinden biri hiç şüphesiz Çıralı’dır. Çıralı plajı, Türkiye’de caretta caretta deniz kaplumbağalarının üreme alanlarından biridir ve koruma altındadır. Ünlü Olimpos’un arka tarafında bulunur. Doğası eşsizdir. Çok ilginç bir doğa fenomeni olan Yanartaş buradadır. Aslında bir doğalgaz kaynağıdır ve kendi kendine yanması ilgi çekmektedir.
 

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global