Kemer Otelleri

avantgarde-hotel-&-resort Ultra Her Şey Dahil

Avantgarde Hotel & Resort

Kemer
297.92 TL 193.65 TL
%35 indirim!
amara-club-marine-nature Ultra Her Şey Dahil

Amara Club Marine Nature

Beldibi
186.67 TL 141.87 TL
%24 indirim!
avantgarde-comfort-hotel Ultra Her Şey Dahil

Avantgarde Comfort Hotel

Kemer
270.83 TL 143.54 TL
%47 indirim!
zena-resort-hotel Her Şey Dahil

Zena Resort Hotel

Çamyuva
188.41 TL 133.77 TL
%29 indirim!
armas-beach-hotel Her Şey Dahil

Armas Beach Hotel

Kemer
133.33 TL 109.33 TL
%18 indirim!
armas-labada-hotel Ultra Her Şey Dahil

Armas Labada Hotel

Kemer
153.33 TL 118.06 TL
%23 indirim!
transatlantik-hotel-&-spa Ultra Her Şey Dahil

Transatlantik Hotel & SPA

Kemer
146.67 TL 101.2 TL
%31 indirim!
loceanica-beach-resort Ultra Her Şey Dahil

Loceanica Beach Resort

Kemer
257.35 TL 172.42 TL
%33 indirim!

Kemer

Tabii ve tarihi güzellikleriyle sizlere adeta cennette olduğunuz hissini yaşatan Kemer, Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden biridir. Misafirlerine deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini sunan belde, çevresindeki dev tatil köyleri ve işlerinde profesyonel olan Kemer otelleri ile her tür konaklama ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir.

Mavinin binbir tonunu barındıran el değmemiş koylarıyla sizlere yüzme keyfini doruklarda yaşatacak olan Kemer'de yapılması gerekenler listesi oldukça uzun... Göynük Kanyonu'nda safari turlarına katılabilir, kaya sığınaklarını yakından görebilir, kendi kendine yanarak sürekli görünüm değiştiren Yanartaş'ı gözlemleyebilir ve Tahtalı Dağı'ndan paraşütle atlama deneyimini yaşayabilrisiniz. Phaselis, Beldibi, Tekirova ve Olympos ise Kemer'de gezilecek yerler arasında listelenenlerden sadece bazılarıdır. Bu tarihi yerleri ziyaret etmek için, erken rezervasyon kampanyalarından faydalanmak isterseniz, Kemer erken rezervasyon otelleri arasından tercihininizi hemen yapabilirsiniz.

Antalya’ya 40 km uzaklıkta bulunan Kemer, 1980’li yıllarda kendi halinde küçük bir köy iken 20 yıl içinde Türk turizmi açısından önemli bir yer olmayı başarmıştır. Tabii ve tarihi güzellikleriyle sizlere adeta cennette olduğunuz hissini yaşatan Kemer, Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden biridir.Batı Toros Dağları’nın eteklerinde bulunan Kemer, 1910’lu yıllarda Eski Köy olarak adlandırılan göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeriydi. Köy halkı kendilerini selden korumak için dağ eteklerine taş duvar örmüşlerdir. İşte bu duvar nedeniyle köye Kemer adı verilmiştir.

Sellerle boğuşan bir köy olmaktan çıkan Kemer'in doğal güzelliği şehrin cazip bir turizm merkezi olmasına katkıda bulunmuştur. Bu güzelliklerin başında Tekirova’dan Beldibi’ne kadar süren sahil şeridi boyunca uzanan doğal plajlar gelir. Bunun dışında Ayışığı Plajı ve Belediye Plajı Kemer merkezde bulunmaktadır. Ayrıca Phaselis Plajı gibi antik kentin hala ayakta durduğu yerlerde de denize girmek mümkündür. Öte yandan Kemer’in 320 yat kapasiteli marinası Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır. Kemer'in keyfine her şey dahil bir şekilde  varmak için, Kemer her şey dahil oteller listemize mutlaka göz atmalısınız. 

Mavinin binbir tonunu barındıran el değmemiş koylarıyla da sizlere yüzme keyfini doruklarda yaşatacak olan Kemer'de yapılması gerekenler listesi oldukça uzun... Göynük Kanyonu'nda safari turlarına katılabilir, kaya sığınaklarını yakından görebilir, kendi kendine yanarak sürekli görünüm değiştiren Yanartaş'ı gözlemleyebilir ve Tahtalı Dağı'ndan paraşütle atlama deneyimini yaşayabilirisiniz. Phaselis, Beldibi, Tekirova ve Olympos ise Kemer'de gezilecek yerler arasında listelenenlerden sadece bazılarıdır.

Kemer alışveriş konusunda da oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.Kemer çarşısında yörenin en modern ve büyük mağazalarına rastlayabilirsiniz. Change ofisler geç saatlere kadar açık, banka ATM'leri her yerde... Halı, deri, kuyum mağazaları bölgenin genelinde olduğu gibi, çoğunlukta. Turistik eşya mağazalarında seramik biblolar, taştan oyulmuş mücevher kutuları, kristal ev eşyaları satılıyor. Belli başlı büyük giyim markalarını butiklerde görebiliyorsunuz. Vitrinlerde spor giyim, deniz giysileri, plaj havluları ve sırt çantaları hemen göze çarpıyor.

Misafirlerine deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini sunan belde, çevresindeki dev tatil köyleri ve işlerinde profesyonel olan Kemer otelleri ile her tür konaklama ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir.

KAMPANYALAR
avantgarde-comfort-hotel Ultra Her Şey Dahil

Avantgarde Comfort Hotel

Kemer
270.83 TL143.54 TL
%47 indirim!
armas-beach-hotel Her Şey Dahil

Armas Beach Hotel

Kemer
133.33 TL109.33 TL
%18 indirim!
loceanica-beach-resort Ultra Her Şey Dahil

Loceanica Beach Resort

Kemer
257.35 TL172.42 TL
%33 indirim!
armas-gül-beach-hotel Her Şey Dahil

Armas Gül Beach Hotel

Kemer
120 TL93.6 TL
%22 indirim!
lancora-beach-hotel-kemer Her Şey Dahil

Lancora Beach Hotel Kemer

Kemer
150.67 TL119.03 TL
%21 indirim!
avantgarde-villa Ultra Her Şey Dahil

Avantgarde Villa

Kemer
978.75 TL831.94 TL
%15 indirim!
hydros-club-hotel Her Şey Dahil

Hydros Club Hotel

Kemer
300 TL255 TL
%15 indirim!
club-marco-polo Ultra Her Şey Dahil

Club Marco Polo

Kemer
270 TL243 TL
%10 indirim!
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global