Aramanızı Değiştirin
Filtreleme
Bölge
Fiyat
Kategori
Tarih
a. Kıbrıs uçaklı sömestr paketleri nedir?

Yarıyıl tatili olarak da bilinen sömestr tatilinde, Kıbrıs otellerinde geçerli olan, gidiş dönüş uçak bileti fiyatının da avantajlı konaklama fiyatlarına dahil olduğu paketlerdir. Çocuklu ailelerin sabırsızlıkla beklediği sömestr tatilinde Kıbrıs’ta hesaplı fiyatlara tatil yapmak için oldukça idealdir.b. Kıbrıs uçaklı sömestr paketlerinde Tatil.com bana ne gibi avantajlar sunuyor?

Tatil.com tüm tatil seçeneklerinde olduğu gibi, Kıbrıs uçaklı sömestr paketlerinde de bütçenizi yormayacak fiyatlar ve 9 aya varan taksit seçenekleri sunuyor. Bunun yanı sıra otellerin farklı farklı avantajları da bulunuyor. Ücretsiz transfer kampanyası, ücretsiz çocuk konaklama fırsatı, ücretsiz geceleme imkanı Tatil.com’un Kıbrıs uçaklı sömestr paketlerinde var olan avantajlarından yalnızca birkaç tanesi...c. Kıbrıs uçaklı sömestr paketlerinde hangi ülkeler ve şehirler var?

Kıbrıs uçaklı sömestr paketleri yalnızca Yavru Vatan Kıbrıs’ta yer alan oteller için geçerlidir.Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global