Anatolia Boutique Otel
  • Temiz Hotel
  • Kaliteli Yemek
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Denize Sıfır

Anatolia Boutique Hotel, tek olma prensibiyle birlikte, iş toplantıları ve yemekleriyle size ve misafirlerinize eşsiz anlar yasatmaya çalışmaktadır. Ayrıca özel eğlence ve programlar bulundurmayarak konuklarına daha sakin ve güvenli bir ortam hazırlamış bulunmaktadır. Hayalinizdeki etkinligi gerçeklestirmek için profesyonel ekipler sizi ve misafirlerinize eşsiz anlar yaşatmak için bekliyor...

154174
TRDPLU
MWBZ
Giriş
Çıkış
Oda ve Misafir
Yetişkin
(18 yaş ve üstü)
Çocuk
(2-16 yaş ve arası)
Bebek
(2 yaş altı)
Otel Özellikleri
Anatolia Boutique Hotel'de 100 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek alakart restaurant hazır bulunmaktadır.

Otelde özel anlarınız için hizmet verebilecek tüm toplantı ekipmanlarıyla 70 kişilik sinema düzeni 25 kişi U masa düzeni ve ayrıca toplantı salonundan bağımsız olarak 10 kişilik özel görüşme odası bulunmaktadır. Barkovizyon, barkovizyon perdesi, ses sistemi, platform, konuşma kürsüsü, masa mikrofonu, yaka mikrofonu, el mikrofonu, U masa düzeni hazır bulunan teknik ekipmanlardır.

Her türlü konforun düşünüldüğü Türk hamamı ve sauna, 24:00'a kadar profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir

Fitness salonunda ağırlık çalışması, koşu bandı ve bisiklet bulunmaktadır.

Otelde 50 araçlık otopark, internet ve kasa odası da bulunmaktadır ve katlardaki güvenlik kamera sistemi aracılığıyla takip edilmektedir.

Otelde kapalı havuz, lostra salonu, araba kiralama,rehberlik ve özel şöförlük, havaalanı servisi, kuru temizleme ve çamaşırhane, 24 saat oda servisi, 24 saat sıcak su, telefon, faks, printer, kablosuz ve kablolu internet, otopark, kuru temizleme ve çamaşırhane mevcuttur.
Konum
Adres: Çevre Yolu Üzeri Eski Otogar Karşısı No: 90 Malatya