Corinthia Otel St Petersburg

  • Temiz Hotel
  • Kaliteli Yemek
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Denize Sıfır

Ünlü Nevsky Prospekt, St.Petersburg'un mimari peyzajının önemli bir öğesidir. Corinthia Hotel Saint-Petersburg Oteli, Büyük Petro'nun başkentinin ana caddesinde yer alır. Orjinal haline göre tarihi stilde yeniden yapılan cephesi şehre uyumludur.

Dört restoran ve barı (Rus, Dünya ve Akdeniz Mutfakları), her biri kendine özgü düzeniyle, size otelin sekizinci katında, terasta tüm lezzetleri sunar. Şehrin en iyi restoranı Landskrona'nın ünlü mönüsü İtalyan spesiyallerine yer verir. İmparatorluk Restoranı ise Caz dinletisi eşliğindeki pazar brunchları ve su gibi akan şampanyaları ile tanınır. Bahriye Restoranında da zengin bir mönü ve halk şarkıları ve dans gösterileri bulabilirsiniz. Şehirde geçiridğiniz muhteşem bir günü sonlandırmak için konuklarımız rahat bir mekan olan Beerstube'a uğrayabilir ve dünyanın dört bir yanından gelen hafif biraların tadına bakıp, samimi lobi barda konyaklarını yudumlayabilirler.

Otelin şehrin iş bölgelerine yakınlığı da iş gezisinde bulunan konuklarımız için çekici bir özelliktir. Usta bir şekilde eğitilen personelimizin desteğiyle, Corinthia Hotel Saint-Petersburg Oteli, 200 kişi kapasiteli 6 toplantı ve ziyafet salonuna sahiptir.

104aab
RU493G
S0OF
Giriş
Çıkış
Oda ve Misafir
Yetişkin
(18 yaş ve üstü)
Çocuk
(2-16 yaş ve arası)
Bebek
(2 yaş altı)
Otel Özellikleri
  • Corinthia Hotel Saint-Petersburg Oteli, tatilcilerin 5 yıldızlı bir otelde bulmayı umdukları tüm olanaklara sahiptir: moda butikleriyle bir alışveriş çarşısı, jakuzi ve fitness aletleriyle bir sağlık klübü, sauna, masaj servisi, kuaför, güzellik salonu, limuzin servisi ve zemin otoparkı.
  • Konum
    Adres: 57 Nevsky Pr 191025 St Petersburg