Fenice Palace Otel

  • Temiz Hotel
  • Kaliteli Yemek
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Denize Sıfır

Fenice Palace Hotel, zarif, klasik ve modern tarzda konfor düşünülerek döşenmiş birinci sınıf bir oteldir. Via Martelli'de bulunan otel, yakın zamanda restore edilmiş ve kendinizi rahat ve özel hissedebileceğiniz biçimde donatılmış, antik bir Floransa sarayıdır. Otel, Duomo ve Giotto Kulelerinden bir taş atımlık mesafededir. Sadece birkaç adım içinde Uffizi'nin muhteşem hazinelerine ulaşabilirsiniz. Kısa bir yürüyüş sizi Piazza della Signoria ve Ponte Vecchio'ya, Medici Kilisesinden San Lorenzo Alışveriş Bölgesine ulaştırır.

Merkezi konumu nedeniyle Fenice Palace Hotel sadece turistik amaçla gelen ziyaretçilere değil, kongreler veya iş için gelen yolculara da çok uygundur.

Otelin içinde ve lobisinde işlevsel ve gerekli herşey, göz kamaştırıcı, zarif ve klasik çizgiyi bozmamaktadır. Duvarlardaki baskılarda ünlü kişiler anlatılmaktadır. Bunlar Caterina De' Medici'nin düğününün şerefine yazılmış olan el yazmalarından sayfalardır. Burası yorucu bir turun veya çalışma gününün ardından dinlenebileceğiniz ideal yerdir: sizi kendinize getirecek olan huzurlu bir köşe. Lobinin yanında kahvaltı salonu ve bar vardır.

1073
ITATVB
FOTX
Giriş
Çıkış
Oda ve Misafir
Yetişkin
(18 yaş ve üstü)
Çocuk
(2-16 yaş ve arası)
Bebek
(2 yaş altı)
Otel Özellikleri
  • Inside the hotel, in the lobby, functional and essential lines have moved aside a visually striking, elegant and classic style. On the walls, period prints portray famous men. They are pages from an original manuscript prepared in honor of Caterina De' Medici wedding. This is the ideal place to relax after a fatiguing tour, or a day of intense work: a peaceful corner that can help put you back in harmony. Near the lobby, the breakfast room and bar are located.

  • A cold breakfast buffet is served in the breakfast room from 7 a.m. until 10 a.m.
  • Konum
    Adres: Via Martelli, 10 50129 Florence