Grand Otel Duomo

  • Temiz Hotel
  • Kaliteli Yemek
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Denize Sıfır

1861 yılında inşa edilmiş olan 2002 yılında yenilenmiş olan Grand Hotel Duomo sizi güzellik, tarih, sanat ve kültürden oluşan dünyasıyla tanıştırmaktan mutluluk duyacaktır. Grand Hotel Duomo'da bu ve bundan fazlasını bulacaksınız, Carrara'da Duoma Katedrali'yle aynı mermer malzemeden yapılan dünyadaki tek oteldir. Milano'daki Uomo'nun tamiratında kullanılmak üzere mermer çıkartılan özel bir mermer ocak vardır. Bu otelde, geçmişin gelecekle aynı potada eritilmesinden bugün ortaya çıkmıştır. Lobi, toplantı odaları ve restaurantlara bayılacaksınız.

Grand Hotel Duomo Milano'nun tam göbeğinde olup, Duomo Katedralinin tam önündedir, Katedralin çeşitli figür başlıklı yağmur oluklarını odalar ve restaurantdan hayranlıkla seyredebilirsiniz. Otel La Sacala'dan 100 metre uzaklıktadır. Otelin dışında, İtalya'nın en büyük çok katlı mağazasında (La Rinascente) veya en büyük giyim markalarının sizi bekleyen mağazalarının yeraldığı Via Montenapoleone'de alışveriş yapabilirsiniz.

Out of Africa, The Great Gatsby, The last Emperor
A Passage to India, A Year in Provence, Casanova, Lawrence of Arabia gibi ünlü filmlerden ilham alacak şekilde oda veya suitinizde rüya akşamı geçirebilirsiniz.

15024
ITF86Z
MA5O
Giriş
Çıkış
Oda ve Misafir
Yetişkin
(18 yaş ve üstü)
Çocuk
(2-16 yaş ve arası)
Bebek
(2 yaş altı)
Otel Özellikleri
  • The restaurant set on the mezzanine, has a fabulous view on the Duomo and a good selection of food and wines. Meeting roomd are available and pets are welcome. Other hotel facilities include a bar bistro and a roof garden.
  • Konum
    Adres: Milan