Macdonald De Montfort Otel

  • Temiz Hotel
  • Kaliteli Yemek
  • Güler Yüzlü Hizmet
  • Denize Sıfır

De Montfort, tarihi Kenilworth, Warwickshire'ın merkezinde bulunan birinci sınıf bir oteldir. İngiltere tarihinde önemli olaylara tanıklık etmiş ve en önemli kral ve kraliçelere ev sahipliği yapmış dünyaca ünlü kalesi ile tarihi bir pazar şehridir.

De Monfort Otel, iş ve eğlence amaçlı gelen ziyaretçiler için ideal bir mekandır. Otel tüm alanları en yüksek standartla tamamlanarak 1996 yılında tamamen yenilenmiştir. Geniş imkanları, 2 bar, 2 adet birinci sınıf restoran ve 24 saat servisi kapsamaktadır. Araba parkı ve konferans imkanları 300 kişi kapasitelidir.

De Montfort Otel'in 108 şık en suit odası, çekici standartlarla zevkle dekore edilmiştir. Hepsi, eğer gün içerisinde yeterli zamanınız yoksa, geniş çalışma alanı sunmaktadır.

Çok az restoran Terrace'ın tabldot yada fiks menüsüne rakip olabilir. Her yemek en taze malzeme kullanılarak ve yaratıcı soslar eklenerek hazırlanmaktadır. Konforlu bar tüm gün boyunca hafif yemekler sunmaktadır.

14596
UKJ6FX
KLRW
Giriş
Çıkış
Oda ve Misafir
Yetişkin
(18 yaş ve üstü)
Çocuk
(2-16 yaş ve arası)
Bebek
(2 yaş altı)
Otel Özellikleri
  • Ödüllü Teras Restoran'da, özgün yemekler, table d'hote ve a la carte mönü yanında, dünyanın dört bir yanından gelen leziz şaraplar sunulur. Taze ve mevsim malzemeleriyle hazırlanan yemekler, otelin adına yakışır kalitededir.

  • Macdonald De Montfort, size her durumda en kusursuz imkanları sağlayacaktır. Otel, harika ziyafetler ve dans yemekleri düzenlenebilecek otelde 250 kişiye kadar organizasyonlar yapılabilir. Harika düzenlenmiş süitlerde nikah törenleri yapılabilir; düğün resepsiyonları verilebilir.

  • Konferans ve eğitim imkanlarından yararlanan delegelere, ISDN hatları ve taşır giriş hizmeti verilir. Etkinlik ne olursa olsun, 10 veya 250 kişilik bir konferans düzenleyin, Macdonald De Montfort, Penthouse Süiti dahil, Kenilworth Kalesi ve civarını ayaklarınızın altına seren nefis odalarıyla hizmette sınır tanımayacaktır.
  • Konum
    Adres: Kenilworth