Kampanyalarımızdan haberdar olun
 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel42JIPEU27M.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel418A6B9XGW.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel40X6KLJUZ3.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel43MP3E1N5I.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel35J54UL8QV.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel38OT5SDI2E.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel36QJIS3CZR.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel37WSR6H9CX.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel39YG168RVT.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel44MV5DBGWH.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel34IFJQD29V.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel452QZFG1DY.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel46D31UQSNT.jpg

 • /images/promosyon_blok/yurtdisiotel47T3EFG96R.jpg

 
Ülke Şehir Promosyon
Milan 2017,2018 Otel Promosyonları
Duomo vitrayları ve heykelleriyle sizi baştan çıkaracak. Son akşam yemeği tablosunda geçmişe gidecek; lezzetli risottonuzu ve İtalyan dondurmanızı yerken zevke doyacaksınız.Milano moda severler için de adeta bir mabet....
Moskova 2017,2018 Otel Promosyonları
Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı ve sayısız kültürel güzelliğin birleştiği Moskova’yı özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaret etmelisiniz.Haziran’da görkemli Moskova Film Festivali ve yılbaşında Kızıl Meydan havaifişek gösterileri adeta benzersiz...
Prag 2017,2018 Otel Promosyonları
Charles Köprüsü görkeminde akşam gezintisi yapmalı, Franz Kafka müzesinde yazarın benliğine dokunmalısınız. Prag, bahar aylarında mutlaka görülmeli.
Munih 2017,2018 Otel Promosyonları
Kleinhesseloher Gölü, Monopteros tapınağı ve gökyüzünün açık olduğu günlerde eşsiz Alplerin Manzarası... Münih’de özellikle Oktoberfest zamanı mutlaka yerinizi almalısınız.
Venedik 2017,2018 Otel Promosyonları
Venedik’de gondol sefası, gün batımı ve eşsiz yemekler size hayatı eşsiz kılacak. Mutlaka bu şehri arkadaşlarınız veya aşkınızla gezmelisiniz. Bahar ve yaz aylarını tavsiye ederiz.
Dubai 2017,2018 Otel Promosyonları
Dev yapıları ve yapılan yatırımlarıyla pek çok kişinin durak yeri haline gelen Dubai’yi siz de görmelisiniz.Kendine has yemekleri, geleneksel altın ve kumaş pazarları ile benzersiz bir şehir. Sıcacık iklimiyle de sizi saracak...

Paris: Eyfel Kulesi, benzersiz eserleri barındıran Louvre müzesi, Gotik tarzdaki Notre-Dame Katedrali ve çok daha fazlasıyla Paris mutlaka görülmeye değer bir şehir. Alışveriş, moda, sanat ve kendine has mutfağıyla sizi her anlamda baştan ıkaracak bu eşsiz başkenti mutlaka görmelisiniz.

Londra: Victoria & Albert Müzesi, tiyatroları, kültürel yaşamı ve 200 farklı etnşk kökenden insanın yaşadığı bu eşsiz şehri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Londra, en görkemli Avrupa şehirlerinden biri olup, cazip fırsatlarımızla sizi beklemektedir...

Amsterdam: Çiçek Pazarı, Red Light District, güzel kanal ve köprüleriyle sizi her an eğlencenin doruklarına çıkaracak bu kenti görmeden yaşlanmayın! Geniş otel havuzumuzla Amsterdam Otelleri için mutlaka isteğinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Roma: Kolezyum, Aşk Çeşmesi ve daha nicesi. Roma’da Rönesans dönemine tanıklık etmek ve romantizmi doruklarda yaşamak istiyorsanız mutlaka tatilinizi ayarlayın. Sayısız Roma Oteli fırsatımızla size bu keşfi yaşatmak ve unutulmaz anılarla dönmenizi sağlamak isteriz.

Barselona: La Sagrada Familia, eşsiz Gaudi eserleri, Picasso müzesi, Flamenko Dans Gösterileri, sokak ressamları ile sayamayacağımız kadar çok güzelliği barındıran Barselona; genç, yaşlı herkese göre ideal bir tatil vadediyor. Bu sıcak Akdeniz şehrine mutlaka uğramalısınız.
 
Şehir / Otel Adı :
Giriş Tarihi
Tarih Seçin
Dönüş Tarihi
Tarih Seçin
Oda Sayısı
  Yetişkin Çocuk
Oda 1
Para Birimi
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global