foca Otelleri
foca Otelleri

Foça, İzmir’in kuzeyinde bulunan bir sahil ilçesidir. Kent Antik Çağ 'da bir İon yerleşimi olarak ortaya çıktığı zamanlarda etraftaki denizlerde yaşayan foklardan dolayı Phokaia adını almış, bu isim günümüze Foça olarak gelmiştir. Phokaia, Aiollar tarafından M.Ö. 11. yy'da kurulmuştur. O zamanlarda İyonya'nın en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Phokaia'da İon yerleşimi M.Ö. 9.yy da başlamıştır. Usta denizci olarak bilinen Phokaialılar, ayrıca mühendislikteki gelişmeleri ve başarıları ile Ege, Akdeniz ...  Tümü

 
 444 68 35

Hafta İçi : 24 Saat Destek
Cumartesi : 09:30 22:00
Pazar : 11:00 22:00

foca Otelleri


foca Otelleri
foca Otelleri


Foça Otelleri

fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online tatil ve gezi sitesi Tatil.com
TURSAB BELGE NO:2914

Foça Otel Fiyatları

ve

Otel

Rezervasyonlarında En Çok Tercih Edilen Online Tatil Sitesi
En Ucuz Tatil Fırsatları

Otel fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 190 ülkede, 11.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Tatil.com olarak otel, tatil köyleri, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk ve tek seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.

En fazla seçenek

Foça otelleri, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.

Tarafsız Tatil Değerlendirmeleri

90.000 den fazla otelde tatil değerlendirmesi

Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin süreç içinde değiştirdikleri arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tatil.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının bilgisi oteller tarafından acentemize verilmiş olup tavsiye ötesine geçmemektedir. Tatil.com/Met Global bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanıcıları Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2014 Met Global

Referans Numaranız: 3FCA9