Paros Otelleri

Kalypso

Paros
46 TL

Zefi

Paros
62 TL

Manos Hotel

Paros
47 TL

Contaratos Beach

Paros
51 TL

High Mill Hotel

Paros
40 TL

Mersina

Paros
48 TL

Paros

a. Paros Otelleri Nedir?

Paros Otelleri, Yunanistan'ın Kiklad takım adalarından biri olan Paros Adası'nda bulunan otellerdir. Diğer Yunan adalarına oranla daha az bilinen Paros Adası'na Türkiye'den direkt geçiş bulunmuyor. Paros Adasına ulaşmak için önce ya Yunanistan'a uçmanız buradan feribotlar ile adalara geçmeniz gerekir ya da Bodrum'da olduğu gibi ülkemizden diretkt Yunan Adaları'na geçiş yapan feribotlar ile önce Santorini ya da Mikonos'a geçebilir daha sonra buralardan Paros'a geçiş yapabilir ve Paros otelleriden birinde konaklayıp siz de siesta yapabilirsiniz.

b. Paros Otelleri'nde tatil.com'un sunduğu avantajlar nelerdir?

tatil.com Paros Otelleri ile tatilcilere en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. tatil.com'dan aldığınız Paros otelini bir başka satış kanalında aynı tarih, aynı oda tipi ve aynı konsept tipi olmak kaydıyla bire bir aynı şartlarda fakat daha uygun fiyata bulmanız halinde aradaki fiyat farkını tarafınıza iade etmeyi garanti eden en iyi fiyat garantisi ile Paros otelleri için tatil.com'dan gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra tatil.com kredi kartlarında peşin fiyatına 9 taksit avantajı sunarak ödeme kolaylığı da sağlamaktadır.

c. Paros Adası'nda neler yapılır?

Paros Adası diğer Yunan Adaları'na oranla daha sakin ve huzurludur. Denizin, plajın ya da doğal güzelliğin kalitesi diğerleriyle aynı olsa da Paros Adası sadece yaz tatilleri için tercih edilecek bir tatil rotası değildir. Paros Adası aynı zamanda önemli bir arkeolojik bir sit alanı olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla adada kültür ve sanat dolu bir yolculuğa da çıkılabilir.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global