Termal ve Spa Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

Kaplıca nedir?

İçerisinde yoğun olarak doğal minareller bulunan yeraltı kaynak suları ve çamurlarının insan sağlığı üzerinde iyileştirici etkisi vardır. Özellikle solumun yolları hastalıkları, fizik tedavi, psikoterapi ve rehabilitasyon tedavilerinde önerilmektedir. Bu gibi tedavilerin uzman doktorlar kontrolünde yapıldığı tesislere kaplıca denilmektedir. Termal Oteller, size özel termal hizmet sunan tesisler arasında yer alır.

 

Termal oteller nedir?

Termal oteller, genellikle yeraltı su kaynaklarının bulunduğu bölgelere kurulmuş olan tesisler olarak tanımlanabilir. Kaplıca termal oteller özellikle kış mevsiminde rağbet görmektedir.
Türkiye; termal oteller bakımından Avrupa’da 1. sırada yer alırken dünya sıralamasında ilk 7 ülke arasındadır. Türkiye’deki termal suların, fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından Avrupa üzerindeki termal sulardan çok daha üstün niteliklere sahip olduğu belirlenmiştir.

 

Termal otellerde Tatil.com bana hangi avantajları sağlıyor?

Tatil.com olarak sizlere, Termal Oteller sayfasında en hesaplı termal tatili fırsatlarını sunuyoruz. Termal tatil için Afyon, Bursa, Kızılcahamam ve daha birçok şehirde yer alan tesisleri inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Sonrasında pratik online rezervasyon sistemimizi kullanarak veya Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak termal otel rezervasyonlarınızı 9 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak, en uygun fiyatlarla, birkaç dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Termal oteller nerelerde var?

Genel olarak, doğal mineralli yeraltı su kaynaklarına yakın yerlerde bulunan Termal oteller Afyon, Bursa, Kütahya, Sapanca ve daha birçok şehrimizde bulunmaktadır. Daha fazla seçenek için Tatil.com Termal Oteller sayfasını inceleyiniz.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global