Turunç Otelleri

lavanta-hotel Oda kahvaltı

Lavanta Hotel

Turunç
75 TL

Turunç

Turunç; Muğla’nın gözde tatil merkezlerinden biri olan Marmaris’te yer alan şirin bir mahalledir. Muğla il merkezine 75 kilometre, Dalaman Havalimanı’na 120 kilometre, Marmaris ilçe merkezine ise sadece 1 kilometre mesafede yer alan Turunç; sakin sokakları, dingin atmosferi, mavi bayraklı plajları, yeşil ağaçlarla bezeli doğası ve her biri birbirinden güzel olan Turunç otelleri ile son yılların parlayan tatil destinasyonları arasında yer almaktadır.

Yılın yedi ayı boyunca deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir yer olan Turunç gezilecek yerler bakımından çok zengin bir yer değildir, çünkü küçük ve şirin bir yerdir ve daha çok doğal güzellikleri ile ön plana çıkmıştır. Sessiz, sakin ve el değmemiş bir doğanın kucağında yer alması sebebiyle kalabalık ve gürültülü yerlerde tatil yapmayı istemeyenlerce tercih edilen bir yerdir.

Turunç’un bir özelliği de, ülkemizin güneyinde yer almasına rağmen yazın en sıcak günlerinde bile bunaltıcı bir havası olmuyor. Öte yandan en soğuk günlerde bile hava sıcaklığı 15 - 20 derecenin altına düşmüyor. Yılın büyük bölümünde denizin tadını çıkarabileceğiniz bu şirin yerde tatil yaptığınızda tekne turuna çıkmanızı ve gözlerden uzak olan koylarda yüzme keyfinin tadını doyasıya çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Turunç’ta gezilecek yerler arasında ise; Amos Antik Kenti ile Amos Koyu’nu sayabiliriz.

KAMPANYALAR
lavanta-hotel Oda kahvaltı

Lavanta Hotel

Turunç
75 TL
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global