Aeroflot Uçak Bileti Ara

Aeroflot uçak biletleri

En Ucuz Aeroflot Biletleri Tatil.com'da

Dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biri olan Aeroflot Havayolları 1923 yılında kurulmuştur. Rusya Federasyonunun ulusal hava yolu şirketi olan Aeroflot Havayolları, Rus Devlet Havayolu olarak da bilinir. 52 farklı ülkede 125 ayrı noktaya uçuş düzenleyen Aeroflot Havayolları, Rusya Federasyonunda ise 41 noktaya uçuş düzenlemektedir. 2006 yılında Sky Team'e üye olan Aeroflot Airlines dünyanın en geniş uçuş ağına sahip ikinci hava yolu şirketi olarak dikkat çekmektedir.

 

Aeroflot Havayolları Bagaj Kapasiteleri

Aeroflot Havayolları uçuşlarınızda ücretsiz kabin bagajı ölçülerinin 56 * 45 * 25 boyutlarını aşmaması gerekmektedir. Ücretsiz kayıtlı bagaj hakkı ise 23 kilodur. 23 kilo üzerindeki bagajlar ise ek ücret karşılığında kabul edilmektedir. 23 – 32 kg arasındaki bagajlar için iç hatlarda 50 Euro, dış hatlarda 100 Euro ekstra ücret istenmektedir. 32 – 45 kg arasındaki bagajlar için iç hatlarda 100 Euro, dış hatlarda ise 150 Euro ekstra ücret istenmektedir. Fazladan bir bavul için iç ve dış hatlarda aynı olmak üzere 50 Euro istenmektedir. Daha yüksek sayıdaki bavullar için yine iç ve dış hat farketmeksizin 150 Euro talep edilmektedir.

Pek çok havayolu şirketinde benzerine rastlandığı üzere Aeroflot Havayollarında da bagajda sıvı maddeler ve tehlikeli maddeleri taşımak yasaktır.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global