Ulaşım dahil yurtiçi paketlerUlaşım dahil paketin anlamı nedir?
Ulaşım dahil paketler yurt içindeki tatil tesislerine uçak+otel ve otobüs+otel' in bir arada olduğu programlardır.
Sadece sizin belirlediğiniz otellere mi gidebilirim?
Yurt içindeki her tatil beldesi için 2 yıldızlıdan 5 yıldızlıya, resorttan tatil köyüne kadar farklı alternatifteki oteller için ulaşım dahil paketler hazırlıyoruz uçaklı turların transferleri ve otobüslü turların güzergahları programlarımızdaki otellere göre belirlendiğinden, sadece paketlerimizde yer alan otellerimize giderseniz yararlanabilmektesiniz.
Paketlerde yer alan otellerle ilgili ayrıntılı bilgiye nasıl ulaşabilirim?
Ulaşımlı tur paketlerimizde yer alan otellerin tamamı anlaşmalı olduğumuz otellerdir her turumuzda alternatif olarak birden fazla otel verilir seçmek istediğiniz otelle ilgili detaylı bilgiye tatil com "otel detay" sayfalarından ulaşabilirsiniz.
Uçak+otel ulaşımlı paketlerinizde havalimanı/otel/havalimanı transferi dahil mi?
Evet havaalanından otele olan transferiniz, dönüşünüzde de otelden havaalanına transferiniz ulaşımlı tur paketlerimize dahildir.
Istanbul dışında yaşıyorum, ulaşım dahil paketlerinizden yararlanabilir miyiz?
Ulaşım dahil paketlerimizdeki tur program detaylarından kalkış şehirlerini görebilirsiniz.
Otel ve uçak ya da otel ve otobüs paketlerinde ücretin tamamını aynı anda mı ödeyeceğim?
Evet ulaşım dahil olan hizmetlerimiz birer paket halinde olduğu için, ücretin tamamı satış sırasında alınır ya da taksitlendirme ücretin tamamına göre yapılır.
Tatil com üzerinden kredi kartı ve bilgileri vermek ne derece güvenli ?
Tatil com ssl güvenlik teknolojisini kullanmaktadır bu, microsoft ınternet explorer 3.0 ve sonrası ile diğer bütün popüler tarayıcılar için geçerlidir ssl sizin kişisel bilgilerinizi (adresinizi, telefon numaralarınızı ve kredi kartı detaylarınızı) şifrelemekte, bu bilgileri sadece siz ve tatil com müşteri temsilcisi görüntüleyebilmektedir emin olabilirsiniz ki, tatil com üzerinden online rezervasyon yapmak telefonla ya da ofisimize gelerek yapacağınız rezervasyonunuz kadar güvenlidir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global