A11 Hotel Obakoy (Ex. Taksim Obakoy)

Gazipasa Cad. Gol Mevkii Oba

Sadece Tatil.com’da
Alanya

Kampanyalar

 • %50'ye Varan Yaz Fırsatı İndirimleri Bu Otele Özel %50'ye Varan Yaz İndirimine Ek 100 TL İndirim Var. Son Gün 10 Ağustos!

  Tatil Kuşu, Covid-19'dan dolayı çok sıkıldığını biliyoruz, bu yüzden senin için yaza özel fırsatlar hazırladık. %50'ye varan yaz fırsatlarına ek 2.000TL üzerine 100 TL indirimden hemen faydalanmak için rezervasyonunu yaptır, tatilini güvenli ve ucuza yap.

  Kampanya Detayları

  * İndirimler 04.08.2020 -10.08.2020 tarihleri arasında yapılan 2.000 TL üzerine seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  * İndirimlerden faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  * Yaz fırsatları indirimlerine ek 100 TL indirimini kullanmak için FIRSAT100 kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
  * Kampanya ve indirimlerde geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  * Kampanya ve indirimlerin son günü 10 Ağustos 2020'dur.
  * Kampanya ve indirimlerde değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
  * Kamu bankalarının vade farksız 15 taksit + 3 ay erteleme kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen buraya tıkla.
 • Bayram Fırsatları Başladı! Bu Otele Özel Bayram'da %5 İndirim Var!

  Tatil Kuşu, senin için bayram hediyesi hazırladık! Zor bir yılın ardından güvenle tatile çıkmak senin de hakkın, bu yüzden 3.000 TL üzeri rezervasyonlarında geçerli yaz fırsatı indirimlerine ek %5 indirim için hemen rezervasyonunu yaptır.

  Kampanya Detayları

  * İndirimler 14.07.2020 - 02.08.2020 tarihleri arasında yapılan 3.000 TL üzerine seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  * 28 Temmuz - 3 Ağustos aralığından konaklanacak rezervasyonlarında geçerlidir.
  * İndirimlerden faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  * %50'ye varan yaz fırsatları indirimlerine ek 3.000 TL üzerin rezervasyonlarda geçerli %5  indirimini kullanmak için BAYRAM5 kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
  * Kampanya ve indirimlerde geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  * Kampanya ve indirimlerin son günü 02 Ağustos 2020'dur.
  * Kampanya ve indirimlerde değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
  *Maxipuan kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen buraya tıkla.
  * Kamu bankalarının vade farksız 15 taksit + 3 ay erteleme kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen buraya tıkla.
 • Tatil.com'dan Taksit Fırsatı Bu Otele Özel Vade Farksız 15 Taksit + 3 Ay Erteleme Fırsatı Var!

  Tatil Kuşu sana özel bir taksit kampanyası hazırladık. Kamu bankalarının kredi kartlarıyla yapacağın rezervasyonlarda geçerli 15 taksit imkanına ek 3 ay erteleme fırsatı seni bekliyor. Bu fırsattan hemen yararlanmak için rezervasyonunu yaptır.

  Kampanya Detayları

  * Taksit ve erteleme kampanyası Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bank kredi kartıyla yapılan işlemlerde geçerlidir.
  * Taksit ve erteleme kampanyasından faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  * Taksit ve erteleme kampanyasında geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  * Kampanya ve indirimlerde değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • Balayı Kampanyası Bu Otele Özel Balayı Odasında Ekstra İndirim Var!

  Tatil Kuşu, düğün masraflarından dolayı yorulduğunu biliyoruz, bu yüzden balayını rahat geçirmen için seçili otellerimizin balayı odalarında sana özel %10'a varan indirim verdik. Kampanya bitmeden hemen faydalan.

  Kampanya Şartları

  • 01.06.2020 - 31.08.2020 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için maksimum 6 aylık olan evlilik cüzdanını otel resepsiyonuna ibraz etmeniz zorunludur.
  • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanmak için seçili otellerde bulunan balayı odası seçeneğinden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedr. İndirim oranları web sitesi üzerinde direkt olarak balayı otellerine yansıtılmıştır.
  • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • İki Çocuk Ücretsiz Oteller Bu Otelde İki Çocuk Ücretsiz Fırsatı Bulunmaktadır!

  Tatil Kuşu, ailen ile keyifli ve ucuz bir tatile hazır mısın? İki çocuk ücretsiz otellerimizden sana göre olanı seç, ailen ile uygun fiyata tatilini yap. Unutma çocukların tatilin keyfini çıkartırken, sen de uygun fiyata tatil yapmanın keyfini çıkar.
 • Güvenli Turizm Sertifikası Almış Oteller Bu Otel Güvenli Turizm Sertifikası Almıştır. Güvenle Tatilinizi Yapabilirsiniz.

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Sertifika Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsamaktadır. Bu yüzden Tatilkuşu, güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Güvenli Turizm Sertifikası almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini çıkar.

  Güvenli Turizm Sertifikası Özelinde Alınan Önlemler

  • Misafirlerin tesise girmeden önce ateş ölçüm uygulamasının yapılması,
  • Tesis içindeki tüm alanların düzenli olarak dezenfektasyonun yapılması,
  • Ortak alanlar olan havuzlar, toplantı salonları vs. gibi alanların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde, plana uygun şekilde kapasitesinden fazla misafir alınmaması,
  • Odalarda tek kullanımlık temizlik ekipmanlarına yer verilmesi, misafir odadan ayrıldıktan sonra tüm ekipmanların değiştirilmesi ve dezenfekte edilmesi,
  • Açık büfelerde, yiyeceklerle misafirler arasında bir cam siperlik bulunacak ve görevli personel tarafından misafire istenen yiyecekler önlemler dahilinde verilecek,
  • Mutfaklarda sürekli dezenfekte edilebilen ekipmanlar kullanılacak, misafirler için tek kullanımlık ve paketli baharat, çatal, bıçak gibi malzemeler hazır olacak,

  Alınan önlemlerle ilgili olarak detaylı bilgi için https://tga.gov.tr sitesini ziyaret edebilir, ya da özel olarak hazırlanmış https://tga.gov.tr/guvenli-turizm-gorsel-uygulamalari/ sunumu inceleyebilirsiniz.

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum
Alanya

A11 Hotel Obakoy (Ex. Taksim Obakoy) Otel Bilgileri

A11 Hotel Obaköy sizleri en iyi şekilde misafir edebilmek için tüm donanımlarıyla hizmet vermektedir. Otelde bulunan Bar, Açık Yüzme Havuzu, Sauna gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirebilmeniz için ise sizlere Animasyon, Su Sporları olanakları otel tarafından sunulmaktadır. 

A11 Hotel Obaköy Ex. Taksim Obaköy, sizlere konakladığınız süre boyunca Bilardo Masası, Kuru Temizleme, Oyun Odası, Internet Bağlantısı, Lobi Bar, Market, Sağlık Hizmetleri, Açık Yüzme Havuzu, Restoran, Sauna, Hamam, Su Sporları hizmetleri sunmaktadır.

BİLGİLENDİRME
*Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

COVİD-19 İÇİN ALINAN ÖNLEMLER
Siz değerli misafirlerimiz ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilişkide olan ve aynı zamanda birbiri ile temas halinde olan otel çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir. Bu konuda alınan önlem ve uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.
✓ Çalışanlarımız işbaşı yapmadan önce dijital termometreler ile ateş ölçümleri yapılmaktadır.
Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamaktadır.
✓ Kendisini iyi hissetmeyen personelimize iş yerine gelmemeleri ve yapılacak işlemler
konusunda talimat verilmiştir.
✓ Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personelimiz işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedirler.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda
dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personelimiz hangi departmanda görev yaparsa yapsın
ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka sık sık ellerini kuralına göre su ve sabun ile
yıkamak zorundadır.
✓ Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi
geri planda çalışan personelimiz maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler
bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
✓ Her çalışanımız, misafirlerimiz ile ve de kendi aralarındaki ilişkilerinde güvenli fiziki mesafe
kuralını bilmekte ve uygulamaktadır.
✓ Misafir ile direkt ilişkide bulunan çalışanlarımız gerektiğinde maske uygulaması
yapmaktadırlar.
✓ Olası durumlarda eylem planlarımız mevcuttur. Her gün yapılan Operasyon Toplantılarında
bu konuların üzerinden devamlı geçilmektedir.

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİMİZ
Otelimizin Misafir Odaları, Restoranları, Barları, SPA Üniteleri, Genel Mekanları, ve tüm diğer misafir alanları ile Mutfak Alanları, Personel Kullanım Alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde Hidrojen Peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir. Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam edilecektir. Ayrıca otelimizin bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekiplerimiz de bu konuda çalışmalar yapmaktadırlar.

GENEL MEKANLAR
Otelimizde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan firmalar ile
çalışılmaktadır. Firma yetkilileri tarafından tüm personelimize düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermektedirler. Bu sayede temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuvar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tabletleri kullanılmaktadır. Her iki pisuvardan birisi kullanım dışı tutulmaktadır.
Tüm bu işlerde çalışan personelimiz bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile
yapmaktadır. Tüm genel mekanlarımızda, tuvaletlerimizde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparatı ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.
Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir. Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Asansör kullanım talimatları görünür yerlere koyulmuştur. Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekanlardaki oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.

CHECK-IN ve CHECK-OUT İŞLEMLERİMİZ
Siz değerli misafirlerimizin kolay ve hijyenik olarak güvenli bir şekilde otellerimize girişiniz ve çıkışınız ile alakalı bir takım ilave önlemler alınmıştır. Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otelimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir. Giriş kapılarımızda misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarımızda yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır.
Görevli personelimiz uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak anlatacak ve konu ile ilgili olarak yazılı bilgilendirme misafirlerimize verilecektir. Otelimizde resepsiyon personelimiz sizlere her konuda yardımcı olacak şekilde görevlendirilmişlerdir.
Otellerimize giriş ve çıkışlarda yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur. Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler dezenfekte edilmiş şekilde önceden hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir. Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS Makinelerimiz kullanılacak ve tüm POS makineleri devamlı surette dezenfekte edilecektir. Check-in ve Check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

MİSAFİR ODALARIMIZ
Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekanda konaklamalarınızı yapacağınız ortamı sizlere sunmaktır. Oda Temizliğinde çalışan kat görevlisi personel ve idarecilerimiz maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar. Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılmaktadır. Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır. Eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, minibarlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir. Havlu çeşitleri günlük değiştirilmekte ve bunların toplanması veya odaya konulması sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmamakta bu sayede toz ve partikül oluşumuna izin verilmemekte, kirliler ayrı ayrı poşetlenerek toplanmaktadır. Kullanılan tüm çarşaf ve havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır. Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir. Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak ozonlama işlemine tabi tutulmaktadır. Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve Check-out yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.

YİYECEK ve İÇECEK ÜNİTELERİMİZ
Tüm otellerimizde belli bir süre için oda kapasitelerimiz tamamı ile kullanılmayacaktır. Bu sayede yiyecek ve içecek ünitelerimizde gereken güvenli fiziki temas mesafesinin korunmasının sağlanması hedeflenmektedir. Otellerimizde açık büfe servis sistemimiz belli bir oranda daraltılacak, büfelerimizde daha hijyenik ve güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak sıklıkla yenileri ile
değiştirilecektir. Self servise izin verilmeyecek, görevli personelimiz büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.

SPOR ALANLARIMIZ SPA-FITNESS
Hamam, Sauna, Masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile ve güvenlikleri önceden sağlanmış veya tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile hizmet verilecektir. Uygulamaları yapan tüm personelimiz her uygulama öncesi ve sonrasında kendi kişisel hijyenlerini sağlamak için belirlediğimiz kurallara uymak zorundadırlar ve kuru mekanlarda maske ile çalışmalarını yapacaklardır. Sauna, Hamam ve Buhar odalarımızda kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır. Fitness Salonumuzdaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır. Giyinme-soyunma odaları, duşlar, tuvaletler gibi genel mekanlar ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

AKTİVİTELERİMİZ HAVUZ, PLAJ ve EĞLENCE
Havuz ve Plajlarımızdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeni düzenler alınmaktadır. Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edecektir.
Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve havuz malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir. Günlük animasyon spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde devam edilecektir.

KONSEPT
Herşey Dahil

Hizmet Saatleri
07.00-10.00 Sabah Kahvaltısı
10.00-10.30 Geç Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
11.30-13.45 Pool Snack
14.00-16.00 Aqua Snack
11.00-16.00 Gözleme
16.30-17.30 Çay/Kahve/Kuru Pasta
19.00-21.00 Akşam Yemeği
22.00-23.00 Gece Çorbası
12.30-15.00 Havuz Bar (Dondurma)
10.00-23.00 Teras Bar
10.30-17.00 Pool Bar
09.00-18.00 Beach Bar
10.30-17.00 Aqua Pool Bar

*Minibar Girişte 1,5 Litre Şişe Su
*Her Şey Dahil uygulaması giriş günü saat 13:00’da başlayıp çıkış günü saat 12:00’da sona erer.
*Her şey dahil uygulaması sabah 07:00'de sabah kahvaltısı ile başlayıp gece 23:00'da sona erecektir. (Self servis)
*Her türlü alkollü/alkolsüz yerli içecekler yeri belirlenmiş restaurant ve barlarda limitsiz olarak fiyatlara dahil edilecektir.(Alkollü içecek servisi sabah 10:00'da başlayıp gece 23:00'da biter)
*18 yaşından küçüklere içki servisi yapılmayacaktır.
*Müşterilerimize girişte kol bandı takma zorunluluğu vardır.
*Yukarıda yerleri ve saatleri belirlenmiş barlar ve restaurantlar dışındaki mekanlarda yiyecek ve içecek servis yapılmayacaktır.
*Restaurant ve barların yerleri, saatleri mevsim şartlarına göre değiştirilebilir.
*Teras bar, havuz bar ve aqua havuz bar'da local ve soft içecekler servis edilir.
*Sahil bar soft içecekler ve bira servis edilmektedir.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER
*Gündüz ve gece animasyonları
*Mini-Club (4 – 12 yaş)
*Beach Volleyball, Fitness-Center, Masa tenisi
*Şezlong, Minder, Şemsiye,
*Havlu (Depozito karşılığı)
*İki adet açık yüzme havuzu, havuzlardan birisi aquaparklı
*Wifi (Lobide)
*Aerobic - Aquarobic
*Boccia
*Dart
*Dama
*Satranç
*Masa tenisi
*Jimnastik
*Step
*Fitness salonu
*Sahil voleybolu
*Su kaydırakları (belirli saatler)
*Miniclub
*Canlı müzik (haftada 2 gün)
*Gündüz ve gece animasyonu
*Okçuluk (animasyon programı dahilinde)
*Güneş şemsiyesi, şezlong ve minder
*Otopark
*Havlu
*Wifi (lobby)
*Uyandırma servisi

ÜCRETLİ AKTİVİTELER
*Her türlü ithal içecek,Taze sıkılmış meyve suları
*Motorlu su sporları
*Fotoğraf servisi
*Safe , Kuru temizleme
*Doktor muayenesi
*Bilardo
*Türk Hamamı,Sauna,Masaj
*Wifi (Odalarda)
*Türk Kahvesi
*Market
*Kasa kiralama (manuel)
*Doktor
*Yabancı alkollü içecekler
*Çamaşırhane servisi ve terzi
*Masaj
*Su sporları (özel işletmeye aittir.)
*Fotoğraf hizmetleri
*Telefon - Fax
*Türk hamamı
*Sauna
*Spa ve güzellik merkezi
*Türk kahvesi
*Kuyumcu
*Wifi (odada)
*Sıkma meyve suları

HAVUZ VE SAHİL
Tesis'e 50 metre mesafede olup kum - çakıl özelliği taşımaktadır. 200 metre uzunluğu bulunmaktadır. 120 m2'den oluşan özel iskelesi mevcuttur. 200 metre uzunluğu 40 metre genişliği mevcuttur.
1 adet açık havuz - 1 adet 3'lü kaydıraklı havuz - 1 adet çocuk havuzu - 1 adet çocuk havuzu arka blok

ÇOCUKLAR İÇİN
4-11 yaş arası çocuklar için; oyun alanı, bebek arabası (ücretli), mama sandalyesi, bebek yatağı, mini disco, oyun alanı

BALAYI KONSEPTİ
*Deniz manzaralı oda (Müsaitlik doğrultusunda)
*Çiçek
*Odaya kahvaltı (konaklama boyunca)
*Meyve tabağı

Tesis deniz'e 50 metre mesafede olup sahili kum ve çakıl'dan oluşmaktadır.
Antalya Merkez 135 km
Antalya Havaalanı 130 km
Gazipaşa Havaalanı 38 km
Şehir Merkezi 2,5 km
AVM uzaklık 50 metre mesafededir.

A11 Hotel Obakoy (Ex. Taksim Obakoy) Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Özel Plaj
 • Ücretsiz Wifi
 • Disko / Gece Kulübü
 • Fitness Merkezi
 • Su Kaydırağı
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Ücretsiz Otopark
 • Animasyon
Eğlence
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Disko / Gece Kulübü
 • Oyun Odası
 • Animasyon
Yeme-Içme
 • Plaj Barı
 • Lobi Bar
 • Bar
 • Restoran
 • Atıştırmalık Bar
 • Havuz Bar
Koşullar
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmez
 • Sigara Içme Alanı
Sahil
 • Özel Plaj
 • Plaj Şemsiyesi
Ulaşım
 • Araba Kiralama
Ödeme
 • Mastercard
 • Visa
Genel
 • Ses Geçirmez Oda
Odalar
 • Şişe Su
 • Kablo / Uydu Yayını
 • Direk Hatlı Telefon
 • Minibar
 • Duş
 • Tv Kanalları
 • Özel Banyo
 • Odada Ücretsiz Kablosuz Internet
 • Aile Odaları
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • Çalışma Masası
 • Odada Kasa
 • Düz Ekran Tv (Lcd, Led Veya Plazma Tv)
 • Ücretsiz Beşik / Bebek Yatağı
 • Odada Ücretli Kasa
 • Özel Balkon / Teras
 • Odada Klima
Otel Hizmetleri
 • Bebek Bakıcılığı Servisi
 • Kuru Temizleme
 • Çamaşırhane
 • Sağlık Hizmetleri
 • Ücretsiz Wifi
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Döviz Değişim Olanağı
 • Internet Bağlantısı
 • Kablosuz Internet
 • Kuru Temizleme / Çamaşır Hizmeti
Otel Tesisleri
 • Güzellik Salonu
 • Asansör
 • Kuaför
 • Market
 • Kasa
 • Duş Odası
 • Ücretsiz Otopark
 • Bagaj Odası
 • Dükkanlar
 • Teras
Havuz Ve Spa
 • Sağlık Kulübü
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Şezlong
 • Hamam
 • Plaj/Havuz Şemsiyesi
 • Çocuk Havuzu
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Su Kaydırağı
 • Tam Donanımlı Spa
Aktivite Ve Spor
 • Su Sporları
 • Plaj Voleybolu
 • Bisiklet Kiralama
 • Bilardo Masası
 • Fitness Merkezi
 • Masa Tenisi
 • Ücretsiz Çocuk Kulübü

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

A11 Hotel Obakoy (Ex. Taksim Obakoy) Alanya otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Alanya otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

A11 Hotel Obakoy (Ex. Taksim Obakoy), Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.