Aranyawas

Village - Magha Sub Tehsil - Saira Dist - Udaipur,

Udaipur Bölgesi | Gogunda

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Bu Otel için En İyi Fiyat Tatil.com’da! Seçtiğiniz odanın fiyatından daha iyi bir fiyatı başka bir yerde görürseniz Tatil.com olarak aradaki farkı size ödüyoruz.

Konum

Udaipur Bölgesi | Gogunda

Otel Bilgileri

Tesis Hakkında

Aranyawas is set in a wild, mountain valley, hidden away from the outside world. The natural terrain is formed of rugged mountainside with outcrops of rock and indigenous forest. A small part of the resort has been tamed with orchards of guava, various types of mango, awla, cherry, lychee, lime, orange, pomegranate and chikoo trees. There are also apricots and figs, all of which thrive in the microclimate of the area, which is cooler than the lowlands and enjoys a summer maximum temperature of 30 degrees, though the winter nighttime temperature can drop to almost freezing point. Visit the resort rejuvenate your mind, body and soul. Library and a music room available, but there again, you may well seek the utter bliss of whiling away the hours with a book, while relaxing in a hammock or deck chair.Resort Eamil : aranyawasgm@gmail.com

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Aranyawas Gogunda

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Gogunda otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Aranyawas, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.