Aslıbey Konağı Butik Otel +13 Adult

Gazipaşa Mahallesi, Kemalettin Sami Paşa Cd. No:48, 54600 Sapanca/Sakarya Haritada Göster

Kampanyalar

  • Haftasonu Otelleri Hafta Sonu Otellerinde %50'ye Varan İndirim Bulunmaktadır!

    Tatilkuşu, tam sana göre bir liste hazırladık. Büyük şehirlere yakın ve sadece 2 günlüğüne gidebileceğin bu hafta sonu otelleriyle birlikte, tatilini hem güvenli, hem de keyifle yapabilirsin. Tek yapman gereken listeden beğendiğin oteli seçip, hemen rezervasyonunu yaptırmak. Unutma %50'ye varan indirimler her an bitebilir.

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum

Aslıbey Konağı Butik Otel +13 Adult Otel Bilgileri

Sapanca’da Kemalettin Sami Paşa Caddesi üzerinde bulunan Konağımız 1878 Osmanlı – Rus harbi sonrasında Batum’dan Türkiye’ye göç eden büyük dedemiz ASLAN Bey tarafından 1915 yılında yaptırılmıştır.

Geleneksel Türk evi mimarisinde inşa edilmiş olan konağımız 1500m2 bahçe içinde olup 3 kuşaktır ailemizi barındırmış olan Konağımız mutlu yaşamlara şahitlik etmiştir.

Konağımız Turizm ve Kültür Bakanlığı – Tabiat ve Kültür Varlıkları Koruma Kurulu tarafından “Korunması Gerekli Kültür Varlığı “ olarak belirlenmiş ve tapuya şerh edilmiştir.

Zaman içinde yaşlanan konağımızda 2013 yılında başlayarak Tabiat ve Kültür Varlıklarını Koruma Kurulunun kontrolü altında restorasyon çalışmaları başlatılmış ve aslına uygun olarak tüm sistemleri ile yenilenmiştir.

3.kuşak torunlar olarak Haziran 2015 tarihinden itibaren bu tarihi Konağı ailemizin göçden sonra eşraf tarafından kullanılan lakapları olan ASLIBEY adı ile şık bir Konuk Evi olarak Kültür ve Turizm severlerinin hizmetine sunmaktayız. Siz değerli konuklarımızı Konağımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Yetişkin Otelidir. 12 Yaş ve Altı Misafir Girişi Kabul Edilmemektedir.

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Aslıbey Konağı Butik Otel +13 Adult Sapanca otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Sapanca otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Aslıbey Konağı Butik Otel +13 Adult, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.