Tatil.com Öneriyor Onaylı Güvenli Turizm

Club Hotel Turan Prince World

Kizilagac Tourism Center, Antalya Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum
8.7 Harika 1348 Değerlendirme
 • Temizlik 9 / 10
 • Olanaklar 8 / 10
 • Yemek 8 / 10
 • Konum 8 / 10
 • Genel 9 / 10
 • Oda 8 / 10
 • Hizmet 8 / 10
 • Konfor 8 / 10

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

Club Hotel Turan Prince World Otel Bilgileri

Club Hotel Turan Prince World Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’da, Side'nin sıcacık kumlarının denizle birleştiği noktada hizmet sunmaktadır. Mavi bayrak sahibi geniş plajı sayesinde, güvenle denizin keyfini çıkarabilir, su ve plaj oyunları ile güzel vakit geçirebilirsiniz.Modern ve konforlu dizayna sahip odaları, yemyeşil bahçe manzarası ile balkon keyfi çıkarabileceğiniz eşsiz bir ortam sunar.

Aquaparkı, lunaparkı ve oyun alanları ile bölgenin en büyük eğlence merkezlerinden biridir. Tüm gün, profesyonel animasyon ve mini kulüp ekibi ile  hem siz hem de çocuğunuz çeşitli aktiviteler ile eğlencenin keyfine varmış olursunuz.Kişisel bakım ve rahatlama alanlarından biri olan SPA merkezi ve içinde bulundurduğu hamam ve sauna ile tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
Rahatınız Club Hotel Turan Prince World için mutluluktur.

GENEL BİLGİLENDİRME
-Su Sporları : Dalış Okulu, Paraşüt, Banana, Jetski, Su Kayağı, Fly Fish, Kano, Katamaran, Surf, tüm motorlu ve motorsuz su sporları (Katamaran ve Surf Lisansı olan misafirlerimize kullandırılmaktadır.)
-Lunapark : Dönmedolap, Gondol, Tırtıl Tren, Dönen Salıncak, Atlı Karınca, Çocuk Treni. 12 yaş altı çocuklar lunaparktan ebeveynleri ile birlikte faydalanabilirler.
-Balayı : Giriş günü odada Meyve Sepeti ve Şampanya, Tadımlık ikramlar, Yatak Süsleme, Bornoz-Terlik, Vip Banyo Bukleti, Bir defaya mahsus Select Restoran'da Balayı Kahvaltısı
-Internet : Tüm odalarda ve genel alanlarda ücretsiz Wireless bağlantısı bulunmaktadır.
-Klima : Tesis klimalarimiz merkezi olup, mevsime ve hava koşullarına göre belirli saatlerde çalıştırılmaktadır.
-Odaya giriş saati 14:00, çıkış saati en geç 12:00’dir. Bu saatten sonra tesiste kalıp, aktivitelerden faydalanmak isteyen misafirlerimizden ayrıca ücret talep edilmektedir.
-Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
-Herşey Dahil Sistemi gereği tesiste kol bandı uygulaması olup, tüm misafilerin kol bandı takması zorunludur.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ
RESEPSİYON FAALİYETLERİ
- Misafirin girişinde termal kamera ile vücut ısıları ölçülecektir. Giriş yapan misafirimizin ateşi 38 dereceden yüksek ise giriş işlemleri yapılmadan bir Sağlık Kuruluşuna yönlendirilecektir.
- Misafirlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı otomatik sensörlü Hijyen tünellerinden geçmesi sağlanarak dezenfektan işlemi yapılacaktır.
- Bavul, çanta, çocuk arabası gibi malzemeler Hijyen Tünellerinden geçirilmek koşulu ile dezenfeksiyon işlemi yapılacaktır.
- Misafir girişinde bulunan dezenfektan paspasının kontrolü sık sık yapılacak, alkol bazlı dezenfeksiyon kontrolü sağlanacaktır.
- Resepsiyon girişinde el dezenfektanları ve maske bulundurulacaktır.
- Resepsiyon girişinde yoğunluk oluşmaması için misafirler kendileri için ayrılan bölümlere yönlendirilerek beklemeleri sağlanacaktır.
- Misafirlere 14 günlük seyahat takvimi sorulacak ve kayıt altına alınacaktır. Misafir hassasiyeti göz önünde bulundurulacaktır.
- Kapı kartları misafirimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirimize güvenli bir şekilde verilecektir.
- Resepsiyon deskinin önüne sosyal mesafeyi koruyucu uyarılar konulacaktır. Resepsiyon alanındaki oturma gurupları sosyal mesafe kuralına göre düzenlenecektir.
- Resepsiyon çalışanları, sorulduğunda Covid-19 önerilerini misafirlere sunacaklardır. Resepsiyon bölgesinde en az 4 dilde Covid-19 ile ilgili bilgilendirme broşürleri bulundurulacaktır.
- Resepsiyon deskinde bulunan kalem, telefon, çağrı zili vb. malzemeler alkol bazlı dezenfektan ile sık sık dezenfekte edilecektir.
- Odada safe kasası açma işlemi yapacak personel kişisel koruyucu donanım olarak maske ve eldiven kullanacak, en kısa sürede işlemi tamamlayarak odadan ayrılacaktır.
- Misafirlerin yapacağı ödemelerde nakit ödeme yerine mümkün olduğunca temassız pos cihazları, online ödeme vb. yöntemler tercih edilecek. Temaslı pos cihazı kullanılması halinde her kullanımdan sonra cihaz temizlenip dezenfekte edilecektir.
- Aynı odada bulunan misafirler için genel alanlarda veya ortak alanlarda sosyal mesafe kuralı aranmayacaktır.
- Covid-19 vakalarına karşı misafirin izole edilebilmesi için özel izole odaları ayrılmıştır.
- Ön büro personeli ve belboylar gerekli olan tüm koruyucu ekipmanları kullanacaklardır.
- Belboylar bagaj taşıma işleminde mutlaka belboy arabası veya Club Car kullanacaktır. Belboylar her taşıma işleminden sonra arabaları dezenfekte edileceklerdir.
- Bagaj odasının içine mümkün olduğunca misafir girmeyecek. Sadece belboylar giriş yapıp, çanta teslimi yapacaklardır.
- Otelimizde vale hizmeti verilmemektedir. Misafirin talebi üzerine aracını kullanmak gerekirse; kullanan personel her araç teslim alma ve etme hizmetinden önce ve sonra ellerini dezenfekte edecek, eldiven takmayacak ve aracı maskeli kullanacaktır.

KAT HİZMETLERİ - ODALAR
- Misafir ile iletişimde olan tüm personel maske ve eldiven kullanılacaktır. Oda temizliğini yapacak kişi eldiven kullanacak ve temizliği eldiven ile yapacaktır. Bir sonraki oda temizliğinden önce yeni eldiven kullanacaktır.
- Temizlik sırasında kullanılan bezler her yer için renk kodlarını göre ayrılacaktır. Standartlar dahilinde temizlik yapılmaya devam edilecektir. Oda geçişlerinde bezler değiştirilecektir.
- Oda temizliği esnasında odalar havalandırılacaktır.
- Oda temizliği misafir odada olmadığı zamanlarda yapılması tercih edilecektir.
- Bebek yatakları her kullanım sonrasında ve öncesinde dezenfekte edilecektir.
- Misafir konaklaması sona erdiğinde elle temas edilen yüzeyler, telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları dezenfekte edilecek ve kayıt altına alınacaktır.
- Mini barlara konulan içecekler dezenfekte edilerek odalara konulacaktır.
- Covid-19 teşhisi konan misafir veya personel ile karşılaşılması durumunda odasında bulunan havlu, nevresim, yastık ve çarşafların poşetlenerek etiketlenip çamaşırhaneye teslim edilmesi sağlanacaktır.
- Hastalık şüphesi gösteren misafir belirlenmesi halinde Acil Durum listesinde bulunan yetkililere haber verilecek, sağlık kuruluşu hastayı devir alıncaya kadar izole için ayrılmış odalarda güvenlik tedbirleriyle bekletilecektir.
- Odalara misafire özgü dezenfektan ve maske konulacaktır.
- Tüm koridorlar dezenfekte pompası ile dezenfekte edilecektir.
- Misafir odası dezenfeksiyonu sonrasında min. 12 saat sonrası odanın misafire verilmesi sağlanacak ve yatak üzerine dezenfekte uyarısı bırakılarak ertesi gün odanın kullanıma açılması sağlanacaktır.
- Odalarda tek kullanımlık (şampuan, duş jeli, saç kremi) vb. ürünler kullanılmaya devam edilecektir.
- Çamaşırhaneye gelen tüm oda tekstilleri (çarşaf, nevresim, havlu vb.) minumum 60-90 C de deterjan ile çamaşır makinelerinde yıkanacaktır.

KAT HİZMETLERİ – GENEL ALANLAR
- Tuvaletlerin zeminleri, klozetler, pisuarlar, 1/10, lavabolar, musluk ve bataryalar, kapı kolları 1/100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu ile sık sık temizlenecek ve kontrol edilecektir.
- Genel kullanım alanlarında ve misafir tuvaletlerinin girişlerinde sensörlü el dezenfeksiyonu bulundurulacaktır.
- Havuz ve sahil bölgesinde şezlong aralarına kanunen ön görülen sosyal mesafe aralığı bırakılacaktır. Sehpa, sandalye vb. malzemeler düzenli olarak dezenfekte edilecektir.
- Asansör kabini girişlerinde dezenfektan üniteleri ve uyarıcı işaretler yerleştirilecektir.
- Asansörlere sosyal mesafe kuralına göre kişi alınacak ve işaretli yerleri kullanmaları ile ilgili uyarılar asılacaktır.
- Asansörler görevli personel tarafından hijyen pompaları ile dezenfekte edilecektir.
- Genel alanlara kullanılmış maske ve eldivenlerin atılması için gri renkli çöp kovaları konulacaktır.
- Plaj havluları otel çalışanları tarafından havlu istasyonlarında misafire sunulacaktır. Havlu dağıtımı yapan personel maske ve eldiven kullanacaktır.
- Aqua Park alanlarında ve kaydıraklarda sosyal mesafe kuralına uyulacaktır.

YİYECEK VE İÇECEK ÜNİTELERİ
- Yiyecek ve içecek alanlarındaki masalarda kolonya veya dezenfekten bulundurulacaktır.
- Yiyecek ve içecek ünitelerimizin girişlerinde el dezenfeksiyon teçhizatları bulunacak; girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapacak olan görevli personelimiz bulunacaktır.
- Tüm yiyecek ve içecek ünitelerimizde masa, sandalye ve oturma
aralıkları tavsiye edilen sosyal mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir.
- Otelimizdeki restoran, bar ve genel mekanların büyüklük ve kapasiteleri yeterli durumdadır.
- Masalarda tek kullanımlık tuzluk, karabiberlik ve peçetelik bulundurulacaktır.
- Büfelerde tek kullanımlık ketçap ve mayonez bulundurulacaktır.
- Otelimizdeki çay, kahve ve konsantre meyve suyu makinaları misafirlerimiz tarafından kullanılmayacak, görevli personelimiz servis yapacaktır.
- Mama sandalyeleri her kullanımdan sonra dezenfekte edilerek streçlenecektir.
- Büfe etrafında sosyal mesafeyi koruyucu işaretler ve seperatörler kullanılacaktır.
- Tüm servis personeli maske veya gerekli durumlarda siperlik kullanacaktır.
- Tüm yiyecek ve içecek mekanlarında masa, sandalye, tezgah, büfeler ve tüm kullanılan ekipman ve teçhizatlar servis öncesi ve sonrasında dezenfekte edilecektir.
- Alakart ve snack barlarda % 50 kapasite azaltılarak sosyal mesafeye uyulacaktır.
- Tüm restoran ve barlarda içecekler masaya servis yapılacaktır.
- Yiyecek ve içecek ünitelerimizdeki tüm bulaşıklar yüksek sıcaklıkta bulaşık makinalarında yıkanacaktır.
- Tüm servis alanlarımızdaki çatal, bıçak ve kaşıklar, çatal bıçak kılıflarında masalara servis edilecektir.
- Sosyal mesafe ve oturma düzeni kuralları aynı aileden olan veya bir grup olarak gelen misafirler arasında uygulanmayacaktır.

GIDA GÜVENLİĞİ
- Mutfak girişinde sensörlü el dezenfektanı ve hijyen paspası bulundurulacaktır.
- Otelimizde açık büfe servis sistemimizde bazı değişiklikler olup; self servise izin verilmeyecek, görevli personelimiz büfelerde bulunacak, gerekli yönlendirme ve servisi sağlayacaktır.
- Açık büfe sıcak yemek sunumlarında minumum 70 C kuralı uygulanacaktır.
- Çalışanlara gıda güvenliği ve hijyen eğitimleri verilecektir.
- Kullanılan gıda malzemeleri, ekipman ve makineler her kullanım öncesi ve sonrası temizlenecek ve dezenfekte edilecektir.
- Tüm yiyecek ünitelerinde sadece ambalajlı ekmekler kullanılacaktır. El teması ile kesilmesi gereken ekmek çeşitleri ünitelerden kaldırılacaktır.
- Otelimizde gıda güvenliği çerçevesinde İSO 22000 sertifikası bulunmaktadır.
- Mutfak çalışanları koruyucu donanım olarak eldiven, bone, maske ve siperlik kullanacaktır.
- Çocuk büfesinde bulunan yiyecekler mutfak personeli tarafından verilecektir. Misafirin mama hazırlama gibi talebi olursa mutfak personeli tarafından yapılacaktır.

TEKNİK SERVİS VE HAVUZ HİZMETLERİ
- Yüzme havuzlarımızdaki klor değeri açık havuzlarda 1-3 ppm; kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm yasal sınırındadır. Tüm havuzlarımızda sıcaklık, ph, klor değerleri, görevlendirilmiş personel tarafından günde 3 kez ölçülerek misafirlerin görebileceği alanlara yazılmaya devam edilecektir ve kayıt altına alınacaktır.
- Havuzlarda ayak dezenfeksiyon havuzları sık sık kontrol edilecektir. Havuzlarda havuz kurallarına uyulması sağlanacaktır.
- Oda ve genel mekan klima filtreleri belirlenen periyotlarla temizlenecektir
- Kapalı alanlardaki havalandırma sistemleri, odalar, genel mekanlar %100 taze hava ile 7/24 tam kapasiteyle çalıştırılacaktır. Vantilatörler kullanılmayacaktır.
- Kapalı alanlarda sık sık doğal havalandırma sağlanacaktır.

EĞLENCE VE AKTİVİTELER
- Showlar azaltılacak ve barlarda canlı müzik ve müzik dinletilerine önem verilecektir.
- Anfi tiyatro oturma yerleri sosyal mesafeyi koruyacak şekilde düzenlenecektir.
- Çoklu havuz oyunları ve yarışmalar yapılmayacaktır.
- Misafir çocukları için açık havada ebeveynleri eşliğinde sosyal mesafe kuralına uygun aktiviteler düzenlenecektir.
- Eğlence ve aktivitelerin mümkün olduğunca açık havada ve az sayılı katılımcılar ile gerçekleştirilmesine dikkat edilecektir. Misafir ve personel sağlığını riske atmayacak şekilde alternatif oyunlar ve aktiviteler üzerinde çalışılacaktır. Boccaia, havalı tüfek , okçuluk, masa tenisi, tenis ,yoga gibi.
- Misafirlere maske takması konusunda uyarılar yapılacaktır. (En az 4 dilde)
- Sahneye konuk çağrılmayacaktır.
- Programlar sırasında sosyal mesafe uyarıları yapılacaktır (En az 4 dilde)
- Luna parkımız sınırlı kapasitede, belirli saatlerde ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet verecektir.
- Luna park alanındaki tüm aletler kullanım öncesi ve sonrasında görevli personeller tarafından dezenfekte edilecektir.

ÇOCUK KULUBÜ VE ÇOCUK OYUN ALANLARI
- Çocukların masa ve sandalyeleri sosyal mesafe kuralına göre düzenlenecektir.
- Mini Club’e çocuklar rezervasyon ile alınacaktır.
- Mini Club’e girişte çocukların ateş ölçümü yapılacak, ateşi 38 C dereceden yüksek, boğaz ağrısı, burun akıntısı, nefes darlığı, kas ağrıları, karın ağrısı vb. belirtiler görülürse ailesiyle irtibata geçilecektir.
- Mini Club girişinde el dezenfektanı bulundurulacaktır. Dezenfektan kullanımı personel gözetiminde sağlanacaktır.
- Mini Club’de kapı ve pencereler sık sık açılarak havalandırma yapılacak, misafir çocukları için açık havada sosyal mesafe kuralına uygun aktiviteler düzenlenecektir.
- Oyuncaklar, masalar, sandalyeler elle temas eden tüm yüzeyler sık sık dezenfekte edilecek pelüş ve tüylü oyuncaklar kullanılmayacaktır.
- Mini Club de görevli personel tarafından çocukların tuvaleti tek tek kullanması sağlanacak, tuvalet öncesi ve sonrası ellerini yıkamaları sağlanacaktır.
- Çocuk oyun alanları sık sık dezenfekte edilecektir.

FITNESS, TENIS KORTLARI VE MINI GOLF
- Misafirler fitnesi kullanmak istediklerinde misafir ilişkilerinden randevu alacaklardır.
- Fitness salonuna kapasitesinin %50'si kadar misafir alınacak ve saat belirlemesi yapılacaktır.
- Fitness salonunda el dezenfektanı bulundurulacaktır.
- Fitness salonu, görevli personel tarafından her kullanım sonrası spor aletlerinin tüm yüzeyleri, kumanda kolları, monitörler ve misafirlerin dokunabileceği her yer dezenfekte edilecektir ve kayıt altına alınacaktır.
- Fitness salonuna ve tenis kortlarına temiz havlular kapalı poşetler şeklinde konulacak, kirli havluların kapaklı kirli sepetine atılması sağlanacaktır.
- Spor aletleri sosyal mesafe kuralına göre düzenlenecektir.
- Misafirler mini golf kullanmak isteyen misafirler misafir ilişkileri departmanından randevu alacaklardır.
- Mini golfte kullanılan tüm malzemeler kullanım sonrasında görevli personel tarafından dezenfekten edilecektir.

KONFERANS / TOPLANTI SALONLARI
- Girişte el dezenfektanı bulundurulacaktır.
- Toplantı salonunda kullanılan teknik ekipmanlar (mikrofon, monitör vs.) düzenli olarak dezenfekte edilecektir.
- Salonda sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak sandalyelerin arasında en az 60 cm mesafe bırakılacaktır.
- Toplantı sonrası kullanılan ekipmanlar, kapı kolları, sandalyeler dezenfekte edilecektir.
- Görevli personel kişisel koruyucu ekipman (maske, tek kullanımlık eldiven) kullanacaktır.
- Salonda havalandırma düzenli olarak yapılacaktır.

ÇALIŞANLARIMIZ İLE İLGİLİ ÖNLEMLER VE HİJYEN KURALLARI
- Çalışanlar işe başlamadan önce düzenli sağlık kontrolü yapılacak, birlikte yaşadığı kişilerin Covid-19 açısından izlenebilmesi için personelden periyodik bilgi alınacaktır.
- Tüm personele COVİD 19 hususunda alınan önlemler ve hijyen eğitimleri verilecektir.
- Personel eğitimleri az katılımlı, sosyal mesafe kurallarına uyularak veya online eğitim modülleri ile verilecektir.
- Departmanlara göre hazırlanan önlem protokolleri hakkında, personele eğitimler verilecektir.
- Personel servisi öncesi ve sonrası, servisler havalandırılacak ve elle temas edilen bölgeler başta olmak üzere dezenfeksiyonu sağlanacaktır ve yapılan işlemler kayıt altına alınacaktır.
- Servis şoförlerinin günlük ateşleri ölçülecek ve kayıt altına alınacaktır.
- Servis şoförleri maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu kullanacaktır.
- Personel servis araçları, sosyal mesafeyi koruyacak şekilde personel taşıyacaklardır, servislerde maske uygulamasına devam edilecektir.
- Yemekhane masaları sosyal mesafe kuralına göre düzenlenecek ve çapraz oturma düzeni alınacaktır. Yemek alırken işaretli yerlerde beklemeleri sağlanacaktır.
- Personel yemekhanesinde sunumlar mutfak personeli tarafından servis edilecektir.
- Otele girişte çalışanlar, dezenfeksiyon tünelinden geçecektir.
- Termal kamera ile çalışanların vücut ısıları ölçülecektir.
- Tüm çalışanlar çalışma yerine, çalıştığı bölümlere göre kişisel koruyucu, donanımlarını (maske, eldiven, siperlik gibi) takarak göreve başlayacaklardır. Departman Müdürleri tarafından takibi sağlanacaktır.
- Otel geneli personel alanlarında dezenfektanlar bulundurulacaktır.
- Personel yemek saatleri departmanlara göre ayrılacak şekilde planlama yapılacaktır.
- Personel yemekhanesi kapıları yemek saatinde sürekli açık tutulacaktır.
- Personel kafeterya girişinde el dezenfektanı bulundurulacaktır.
- Personel kafeteryasında sosyal mesafe kuralına göre oturmaları sağlanacaktır.
- Virüsle ve hijyenle ilgili hazırlamış olduğumuz tüm afişler personel alanlarında sergilenecek ve personele konuyla ilgili sürekli hatırlatma yapılacaktır.
- Personel üniformaları, iş bitiminde ve üniformalar her kirlendiğinde, mutlaka yenisiyle değiştirilmeli ve çamaşırhaneye teslim edilmelidir. İşe başlarken mutlaka temiz üniformayla başlanacaktır.
- Personel servislerine personel harici kimse alınmayacaktır.

HAMAM & SPA
- Spa personeli maske, eldiven ve gerekirse siperlik kullanacaktır.
- Spa ve içerisindeki tüm alanların temizlik ve dezenfeksiyon planları oluşturulacak ve kayıt altına alınacaktır.
- Spa içerisinde uygun hava kalitesi sağlanacak ve temiz hava ile desteklenecektir.
- Misafirlere SPA içinde alınmış olan tüm önlemlerin ve kuralların yazıldığı bilgilendirmeler hazırlanacaktır.
- Hamam, sauna , buhar odası, duşlar ve diğer alanların temizlik ve dezenfeksiyonu her kullanım sonrası yapılacaktır.
- Tüm alanlarda kapasite göz önünde bulundurulacak ve fiziksel mesafe korunacak şekilde düzenlenecektir. Kullanıcı sayısı %50 azaltılacaktır.
- Bu alanda kullanılan tüm ürünler (kese, sabun, duş jeli vb.) tek kullanımlık ambalajlarda sunulacaktır.

KONSEPT
Herşey Dahil

HİZMET SAATLERİ
07.00-10.30 Kahvaltı
08.00-11.00 Kahvaltı (Select bölümünde konaklayan misafirler için)
11.00-18.00 Pastane
12.00-16.00 Gözleme (Aqua Snack Restaurant, Paradise Beach Restaurant)
12.30-14.30 Öğle Yemeği
12.30-14.30 Öğle Yemeği (Select bölümünde konaklayan misafirler için)
12.30-16.00 Fast Food (Paradise Beach Restaurant)
12.30-16.00 Fast Food (Aqua Snack Restaurant)
16.00-18.00 Dondurma (Pastane, Tashan Bar, Select Restaurant)
19.00-21.30 Akşam Yemeği
19.00-21.30 Akşam Yemeği (Select bölümünde konaklayan misafirler için)
19.00-21.30 A La Carte (Bellona Zargana Restaurant)
19.00-21.30 A La Carte (El Torito Mexico Restaurant)
19.00-21.30 A La Carte (Dragon Chinese Restaurant)
00.00-07.00 Gece Büfesi
10.00-00.30 Pool Bar (Yerli alkollü-alkolsüz ve sıcak içecekler)
10.00-18.00 Paradise Beach Bar (Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)
12.30-16.00 Aqua Snack Bar (Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)
10.00-00.00 Tashan Bar (Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler , Kumda Türk kahvesi. Türk Çayı)
23.00-02.00 Disco (Yerli alkollü ve alkolsüz içecekler)
10.00-00.30 Lobby Bar (Yerli alkollü-alkolsüz ve sıcak içecekler)
22.00-00.00 Tashan Türkü Bar (Rakı ve meze servisi (Sadece haftada 2 gün hizmet vermektedir)
00.30-10.00 Lobby Bar (Yerli Alkolsüz, sıcak içecekler ve bazı yerli alkollü içecekler (Sadece Bira ve Şarap)
08.00-18.00 Select Bar (Sadece select misafirlerine özel select bölümünde ; tüm yerli alkollü ve alkolsüz içeceklere ilave bazı yabancı içecekler masaya ücretsiz servis edilmektedir.

HAVUZLAR
-Yarı Olimpik Havuz
-Relax Havuz
-Relax Çocuk Havuzu
-Aquapark Havuzu
-Aqua Çocuk Havuzu (3 bölüm)
-Kapalı Havuz (Isıtmalı)
-Kapalı Çocuk Havuzu (Isıtmalı)
-Select Villa Havuzu
-Aquaparkımızda yetişkinler için 7, çocuklar için 7 olmak üzere toplam 14 kaydırak bulunmaktadır.

EĞLENCE VE AKTİVİTELER
-Gündüz Spor Aktiviteleri
-Akşam Animasyon Showları
-Canlı Müzik, Tema Geceleri (Belli günlerde)
-Türkü Bar (Haftada 2 Gün)
-Disco
-Tenis Kortları (5 Adet)
-Masa Tenisi
-Basketbol
-Mini Golf
-Çim Futbol Sahası
-Aquapark (14 Kaydırak)
-Lunapark
-Mini Hayvanat Bahçesi
-Okçuluk, Dart
-Fitness Center
-Motorlu-Motorsuz Su Sporları
-Game Center, Bilardo
-Beach Voleybol
-Su cimnastiği, Su Topu
-Step-Aerobik, Boccia

ÇOCUK VE TEENAGER
4-11 Yaş Grubu : Mini Club, çocuk animatörlerimiz eşliğinde(10:00-12:30) - (12:30-13:30 Mini Büfe) - (14:30-17:30) saatleri arasında hizmet vermektedir.
(20:30-21:15) saatleri arasında Mini Disco, (21:30-23:00) saatleri arasında Mini Sinema. Mini Clubümüzde oyun odaları ve bahçe içerisinde farklı noktalarda çocuklar için oyun parkları, plajda kumda oynamaları için oyun alanı bulunmaktadır. Çocuklar için 7 kaydıraklı Aquapark, Lunapark, Hayvanat Bahçesi, Çocuk Büfesi bulunmaktadır. 12 yaş altı çocuklar lunaparktan ebeveynleri ile birlikte faydalanabilirler.
12-17 Yaş Grubu:Teenage Club,animatörlerimiz eşliğinde DJ kursu, Break Dance kursu, Lazer Paintball, Playstation saati ve Spor aktiviteleri.

ÜCRETSİZ SERVİS VE HİZMETLER
-Kahvaltı
-Öğle Yemeği
-Snack Restaurantlar
-Pastane-Dondurma
-Akşam Yemeği
-Gece Büfesi
-Diyet ve Vejeteryan Büfe
-Çocuk Büfesi ve Bebek Köşesi
-Gözleme
-A la Carte Restaurantlar (Ön rezervasyonlu)
-Minibar (Su, Kola, Fanta, Soda), Günlük yenilenmektedir.
-Yerli alkollü-alkolsüz ve sıcak içecekler
-Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası
-Fitness Сenter (08:00-20:00)
-Kapalı Yüzme Havuzu (08:00-20:00)
-Aquapark (10:00-12:30) - (14:00-17:00)
-Lunapark (16:30-18:30) 12 yaş altı çocuklar ebeveyn eşliğinde kullanabilir.
-Mini Club (10:00-12:30)-(12:30-13:30)-(14:30-17:30)-(20:30-23:00)
-Animasyon aktiviteleri
-Masa Tenisi, Dart, Okçuluk
-Futbol, Basketbol, Plaj voleybolu, Mini Golf
-Tenis saha kullanımı ve ekipmanları
-Odalardaki Çelik Kasa
-Plaj Havlusu, Şezlong, Minder ve Şemsiye
-Jakuzi (Aquapark Havuzunda)
-Kablosuz İnternet

ÜCRETLİ SERVİS VE HİZMETLER
-Şampanya, Doğum Günü Pastası
-Yabancı, lüx özel içecekler
-Spa-Center (Masaj Paketleri, Kese Hizmetleri)
-Kuaför ve Güzellik Salonu
-Dalış Okulu Hizmetleri
-Doktor, Hemşire hizmetleri, Tıbbi Malzemeler ve İlaç
-Tüm Motorlu ve Motorsuz su sporları
-Alışveriş Merkezi
-Araç Kiralama
-Tenis Işıklandırma
-Çamaşırhane Hizmetleri (Yıkama ve Ütü)
-Bebek Arabası
-Bebek Bakıcısı
-Akülü Çocuk Arabaları, Play Station
-Game Center, Bilardo, Langırt, Trambolin
-Ulaşım Hizmetleri
-Nargile
-Telefon, faks ve posta hizmetleri

OXALIS SPA MERKEZİ
-Türk Hamamı
-Sauna
-Buhar Odası
-Vitamin Corner (Bitki Çayı çeşitleri)
-Kapalı Havuz (Isıtmalı)
-Çocuk Havuzu (Isıtmalı)
-Relax Dinlenme Salonu
-Jakuzili VIP Masaj Odası (Delüx Masaj Paketleri)
-Güzellik Salonu (Cilt bakımları, Ozon terapi, Selülit terapi)
-Kişiye özel masaj paketleri

TOPLANTI SALONLARI
-Myra Toplantı Salonu : 400 m2'den oluşmaktadır. Minimum 200 Maksimum 300 kişi kapasitelidir.
-Prince Toplantı Salonu : 250 m2'den oluşmaktadır. Minimum 70 Maksimum 200 kişi kapasitelidir.
-Aspendos Toplantı Salonu : 12 kişi kapasitelidir.

ODALAR
Tesisimizde toplam 688 oda olup, odalarımız 1 Ana Bina, 62 Club Binası, 1 VIP Select bölümünden oluşmaktadır. Ana Binada Toplam 131 odamız bulunmaktadır.

Ana Bina Odaların standart donanımında ; Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke, Wi-Fi
Standart Hotel Yatağı : Çift kişilik yatak, tek kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır.
Dublex Hotel Yatağı : Alt katta iki tek kişilik yatak, üst katta çift kişilik yatak bulunmaktadır.

Club Bina odaların standart donanımında : Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke, Wi-Fi
Standart Club Yatak : Çift kişilik yatak, tek kişilik yatak ve çekyat veya iki adet tek kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır.
Dublex Club Yatağı : Alt katta iki tek kişilik yatak, üst katta 2 adet tek kişilik yatak veya çift kişilik yatak bulunmaktadır.

Vıp Select odaların standart donanımında : Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke, Çay-Kahve seti. Wi-Fi

VIP SELECT VILLA ÜCRETSİZ HİZMETLERİ
-Resepsiyonda karşılama ve özel giriş işlemleri, otel hakkında bilgilendirme ve odaya refakat
-Oda balkonlarından havuza direkt geçiş ve her misafir için yeterli şezlog ve şemsiye bulunmaktadır.
-Plajda Select misafirlere ayrılmış özel alan ve günde 2 defa içecek ve dondurma servisi.
-Select Restaurant'da A'la Carte olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi.
-Odalarda Mini Bar (Kola, Fanta, Sprite, Bira, Su), Günlük olarak tüketilen içeceklerin yenilenmesi
-Giriş günü Şampanya ve Şarap. Günlük Meyve Sepeti, Tatlı Tabağı, Günlük kuru kayısı, incir, ceviz tabağı ve çerez
-Odalarda Çay-Kahve Seti
-Akşam Yemeklerinde A’la Carte Restaurant önceliği
-Odada Buket çiçek ve banyoda gül
-Çamaşır yıkama ve ütü servislerinde (kuru temizleme hariç) % 50 indirim
-Akşamları turn down servisi, günlük gazete servisi. Odalarda plaj havlusu ve bornoz günlük değişimi
-Sadece select misafirlerine özel select bölümünde ; tüm yerli alkollü ve alkolsüz içeceklere ilave bazı yabancı içecekler masaya ücretsiz servis edilmektedir (Sadece Select Restaurant ve Select Barda)
-Select Villa Havuzu, Select A'la Carte Restoran ve Select Özel Plaj Alanı sadece Select Villa misafirlerine özeldir.
-Select odalarımıza özel buklet seti (Bornoz, Terlik, Kese, Ayakkabı Çekeceği, Diş temizleme seti, Banyoda Çiçek, Banyo Tuzu, Pamuk, Tarak, Tıraş bıçağı)

Otel denize sıfır konumdadır ve altın kumlu plaja sahiptir,
Manavgat merkezine 12 km,
Side merkezine 15 km,
Antalya Havalimanına 75 km.

Club Hotel Turan Prince World Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Özel Plaj
 • Ücretsiz Wifi
 • Deniz Kenarı
 • Mini Club
 • Spa
 • Disko / Gece Kulübü
 • Fitness Merkezi
 • A La Carte Restoran
 • Su Kaydırağı
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Ücretsiz Otopark
 • Animasyon
Eğlence
 • Çocuk Eğlenceleri
 • Disko / Gece Kulübü
 • Oyun Odası
 • Animasyon
Yeme-Içme
 • Plaj Barı
 • Lobi Bar
 • Lobide Kahve/Çay Servisi
 • A La Carte Restoran
 • Bar
 • Kahve
 • Restoran
 • Atıştırmalık Bar
 • Havuz Bar
Koşullar
 • Sigara Içilmeyen Otel
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmez
Sahil
 • Deniz Kenarı
 • Plaj Havlusu
 • Özel Plaj
 • Plaj Şemsiyesi
Ulaşım
 • Araba Kiralama
 • Karşılıklı Yolcu Taşıma Servisi
 • Ücretli Bölge Ulaşım Servisi
Ödeme
 • Mastercard
 • Visa
Genel
 • Ses Geçirmez Oda
 • Bahçe
Odalar
 • Şişe Su
 • Kablo / Uydu Yayını
 • Minibar
 • Duş
 • Tv Kanalları
 • Özel Banyo
 • Bazı Minibar Ürünleri Ücretsiz
 • Odada Ücretsiz Kablosuz Internet
 • Aile Odaları
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Telefon
 • Televizyon
 • Banyo Malzemeleri
 • Mobilyalı Balkon / Avlu
 • Odada Kasa
 • Düz Ekran Tv (Lcd, Led Veya Plazma Tv)
 • Ücretsiz Beşik / Bebek Yatağı
 • Odada Klima
Otopark
 • Otopark
Otel Hizmetleri
 • Bebek Bakıcılığı Servisi
 • Konsiyer Hizmetleri
 • Çamaşırhane
 • Gazete
 • Ücretsiz Wifi
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Döviz Değişim Olanağı
 • Birden Fazla Dil Bilen Personel
 • Kablosuz Internet
 • Kuru Temizleme / Çamaşır Hizmeti
 • Ücretli Çocuk /Bebek Bakıcısı
Otel Tesisleri
 • Güzellik Salonu
 • Asansör
 • Kuaför
 • Kütüphane
 • Market
 • Toplantı Odaları
 • Mini Club
 • Kasa
 • Çamaşırhane
 • Hediyelik Eşya Dükkanı
 • Lobide Televizyon
 • Konferans Imkanları
 • Ücretsiz Otopark
 • Bagaj Odası
 • Alışveriş Alanı
 • Dükkanlar
Havuz Ve Spa
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Spa
 • Buhar Banyosu
 • Şezlong
 • Hamam
 • Plaj/Havuz Şemsiyesi
 • Kaplıca Küveti
 • Çocuk Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Su Kaydırağı
 • Sezonluk Açık Havuz
 • Tam Donanımlı Spa
 • Ücretsiz Su Parkı
Aktivite Ve Spor
 • Dart
 • Futbol
 • Su Sporları
 • Ücretli Çocuk Kulübü
 • Açık Tenis Kortu
 • Plaj Voleybolu
 • Bisiklet Kiralama
 • Bilardo Masası
 • Dalış / Scuba
 • Fitness Merkezi
 • Masa Tenisi
 • Tenis
 • Küçük Hayvanat Bahçesi
 • Ücretsiz Çocuk Kulübü

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Club Hotel Turan Prince World Side otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Side otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Club Hotel Turan Prince World, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.