0 Gece
Tatil.com Öneriyor Onaylı Güvenli Turizm

Concorde Luxury Resort Convention & Spa

Bafra Turizm Bölgesi Magosa / KKTC Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri, ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Rezervasyon Çağrı Merkezi
 • Otel
Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

Concorde Luxury Resort Convention & Spa Otel Bilgileri

Mükemmel Uyumun Eşsiz Tatil Deneyimi
Kapılarını 2018 yılında açan ve her detayının özenle tasarlandığı Concorde Luxury Resort’ün büyülü dünyasına adımınızı attığınız ilk andan itibaren kendinizi özel hissetmeniz, Concorde kalitesinin ayrılmaz bir parçası.

Genel Bilgiler
Concorde Luxury Resort, Ercan Havalimanı’na sadece 45 dakika mesafede olan Kıbrıs’ın yeni gözdesi Bafra’da denize sıfır 80 dönümlük bir turizm cennetinde alışık olduğunuz Concorde Lüksü ve Ultra All Inclusive hizmetini sizlerle buluşturuyor!
Tesisteki tüm galalar aksi bir bildirilmediği sürece Ücretlidir. (12 yaş altı çocuklar kabul edilmemektedir.)

Kıbrıs'a Giriş Kuraları
 Türkiye Vatandaşları için Vize İstenmemektedir. Pasaport veya fotoğraflı yeni kimlikler ile girişler yapılabilmektedir. Kıbrıs uçuşları "Dış Hatlar" bölümünden gerçekleşmektedir.
Pasaport ile giriş yapmak isteyen T.C vatandaşları çıkış harcı ödeyerek pasaport ile giriş yapabilmektedir. (Nüfus cüzdanı dışında kimlik olarak kullanılan diğer belgeler geçerli olmamaktadır.)
 0-17 yaş arası çocuklarda da fotoğraflı ve çipli kimlik kullanılması zorunludur. Kimliğinde fotoğraf bulunmayan çocuk yolcuların girişleri ve ya çıkışları kabul edilmemektedir. İlgili uygulama, yeni doğan bebekleri de kapsamaktadır.
 18 Yaş Altı Misafirler İçin Tebliğ / Muvafakatname Durumu:
18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname istenmektedir. Muvafakatname noterden alınmaktadır ve noterde düzenlenmektedir.
 Bu belgenin geçerli olması için 18 yaşından küçük bireyin tüm yasal vasileri tarafından imzalanmış olması gerekmektedir.
 KKTC 'ye seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiliyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekmektedir. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekmektedir.
 Evlilik sebebiyle soy isim değişikliği olan kadın misafirler; Eğer rezervasyon konaklama tarihlerinde kimlikte yer alan soy isimleri değişmemiş olacaksa, uçak biletlerinin eski soy isimleri ile kesilmesi gerekmektedir. Buradaki kriter, check –in esnasında uçak biletlerinde yazan soy isim ile kimlikte yazan soy ismin aynı olması zorunluluğudur.
Concorde Luxury Resort’ün ödüllü şefleri tarafından hazırlanan lezzetlerin, sanat eserine dönüştüğü restoranlarında, aperatif yiyeceklerin sunulduğu snack restorandı, özel pastanesi ve barlarında unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkmaya hazırlanın!
THE BUFFET” ANA RESTORAN
Kahvaltı Açık Büfe 07:00 10:00
 Geç Kahvaltı Açık Büfe 10:00 11:00
 Öğle Yemeği Açık Büfe 12:30 14:30
 Akşam Yemeği Açık Büfe 19:00 21:30
 Çorba Büfesi Açık Büfe 00:00 – 05 :00
 FOOD COURT
Gusto Burger House (12:00 - 16:00) Her Damağa Hitab Eden Zengin Burger Menüsü
 Konak Snack (14:00 - 18:00) Izgara, Pide, Lahmacun, Salata ve Yöresel Yemek Çeşitleri
 Sunset Snack (12:00 - 18:00) Meyve, Dondurma, Sandviç Çeşitleri
 Gusto Snack (17:00 - 18:00) Tatlı ve Tuzlu Atıştırmalıklar
 LA PETTİTE PATİSSERİE
Pastane (Ücretli) (12:00 – 16:30) Pasta çeşitleri, tuzlu ve tatlı kurabiyeler.
 MOPPET KIDS BUFFET (12:30 – 14:30)
 Küçük Misafirlerimiz İçin Çocuk Büfesi
 * Güncel konsept içerik ve saatleri Resepsiyonda ve oda televizyonunuzdaki “Hotel Info” bölümünde yer almaktadır
BİSTRO ALL DAY (24 Saat)
Dünya mutfaklarından zengin menümüz sizlere gün boyu hizmet vermektedir. (menü üzerinden ücretlendirme)
İÇECEK HİZMETLERİ
Bellini Lobby Bar | Havana Social Lounge | The Champion’s Sports Bar Tropic Pool Bar | Sunset Beach Bar | Porta Del Mare Pier Bar | Oasis Pool Bar O2 Night Club | Bliss Karaoke Bar | Concorde Arena Bar
Yerli ve Yabancı İçkiler / Kokteyller, Çay, Kahve, Meşrubat, Aromalı / Alkollü Kahve Çeşitleri..
Splash Aqua Bar Yerli İçecekler
Sentire Vitamin Bar Spa Misafirlerimiz İçin (Tüm Taze Sıkılmış Meyve Suları, Detoks İçecekleri ve Özel Çaylar Ücretlidir).
• Tüm bar ve restoranlarda menü kartında bulunan yerli ve yabancı içkiler
 • Tüm restoran ve barlarda masaya içecek servisi
 • Kahvaltıda alkollü içecek servisi yapılmamaktadır
 • Barlarda şişe servisi yapılmamaktadır
 • Ana restoranda sadece yerli içecek servisi yapılmaktadır
 • Tesis gerekli gördüğü durumlarda konsept içeriklerinde ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

ÜCRETLİ HİZMETLER / YAZ
A LA CARTE RESTORANLAR (ÜCRETLİ)
Sanzio İtalyan A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 İtalyan Mutfağı Ücretli / Rezervasyonlu
 Buddha Asya A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 Uzak Doğu Mutfağı Ücretli / Rezervasyonlu
 Flame Steakhouse A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 Steak House Ücretli / Rezervasyonlu
 Agora Deniz Ürünleri A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 Deniz Ürünleri Ücretli / Rezervasyonlu
 Konak Türk A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 Türk Lezzetleri Ücretli / Rezervasyonlu
 Frida Meksika A la Carte Restaurant 19:00 – 23:00 Meksika Mutfağı Ücretli / Rezervasyonlu
 Akşam yemekleri için A la Carte Restoranları haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedir. Restoranların açılış kapanış saatleri ve içerikleri yönetim kararı ile değişiklik gösterebilir. A la Carte restoranlarda isteğe bağlı olarak ücretli şarap menüsü sunulmaktadır.
Tüm yıl hizmet veren tesislerde, Yaz ve Kış dönemi konseptlerinde otel değişen operasyonel koşullar ve mevsimsel şartlardan kaynaklı olarak, uygulanacak konseptlerde değişiklik ve hizmet kısıtlama hakkını saklı tutar.
28 Haziran Çarşamba - Yıldız Tilbe Galası
 • • Konser katılım ücreti;  afişe satış fiyatı kişi başı 1800.00 TL'dir. Acente net kişi başı katılım ücreti 1600 TL'dir.
 • • Konserlere katılım zorunlu değildir.
 • • 12 yaş altı çocuk misafirlerimiz konserlere katılamayacak olup ,kendileri için ayrı organizasyon düzenlenecektir. Bebek bakıcı hizmeti rezervasyonlu ve ücretli olarak mevcuttur. 
 • • Bebek bakıcı hizmeti en az 48 saat önceden rezervasyon yapmak kaydı ile ve ücretli olarak mevcuttur.
 • • Yıldız Tilbe ve Hadise Konserleri  balo salonunda  gerçekleştirilecektir. Yemeksiz ve oturma düzeninde olan programda konsept dahilinde konaklayan misafirlerimiz için limitsiz alkollü içecek servisi, çerez, meyve, cips ve  kurudite ikramları olacaktır.
30 Haziran Cuma - Hadise Galası
 • • Konser katılım ücreti;  afişe satış fiyatı kişi başı 1800.00 TL'dir. Acente net kişi başı katılım ücreti 1600 TL'dir.
 • • Konserlere katılım zorunlu değildir.
 • • 12 yaş altı çocuk misafirlerimiz konserlere katılamayacak olup ,kendileri için ayrı organizasyon düzenlenecektir. Bebek bakıcı hizmeti rezervasyonlu ve ücretli olarak mevcuttur. 
 • • Bebek bakıcı hizmeti en az 48 saat önceden rezervasyon yapmak kaydı ile ve ücretli olarak mevcuttur.
 • • Yıldız Tilbe ve Hadise Konserleri  balo salonunda  gerçekleştirilecektir. Yemeksiz ve oturma düzeninde olan programda konsept dahilinde konaklayan misafirlerimiz için limitsiz alkollü içecek servisi, çerez, meyve, cips ve  kurudite ikramları olacaktır. 
 
Plaj Bilgileri
Kıbrıs adasının en güzel denizi ve kumsalı ile sonsuz Akdeniz maviliği Concorde Luxury Resort’te misafirlerine tatil boyunca huzurlu bir plaj atmosferi sunuyor. Geniş bir alana sahip sahili, doğal atmosferi, özel cabanaları ve özenli plaj hizmetleri tatilinizde mükemmel uyumu, Concorde Luxury Resort’ün doğasında bulacaksınız.
Havuz Bilgileri
Açık ve kapalı olarak toplamda 8,340 m2’lik geniş havuzlarımızda ve Aquaparkımızda ailenizle birlikte tatil keyfini doyasıya yaşayacaksınız!
Pavilyonlar
Her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında sahilde ve iskelede ücretli olarak pavilyon servisi verilmektedir. Pavilyon rezervasyonları bir gün öncesinden Misafir İlişkileri Departmanı tarafından alınmaktadır. Günlük olarak misafirlerimize kiralanan plaj ve havuz pavilyonlarımızda gün içinde ücretsiz meyve ve mini bar ikramları olup, diğer tüm harcamalar ücretlidir.

Aktivite & Hizmetler
ÜCRETSİZ HİZMETLER: Türk Hamamı & Sauna & Buhar Odası,  Be Fit Fitness Merkezi,  Kapalı ve Yarı Açık Isıtmalı Havuz,  Mini Futbol (Rezervasyonlu),  Masa Tenisi,  Gündüz ve Akşam Animasyon, Spor ve Show Programları,  Moppet Çocuk Kulübü Aktiviteleri,  Temalı Partiler,  Business Center, Basketbol, Voleybol, Plaj Voleybolu, Tenis Sahası, Raket ve Top, Step / Aerobik Splash, Aquapark / Su Kaydırakları, Su Jimnastiği, Dart, O2 Night Club,  Box Office Cinema Club.
ÜCRETLİ HİZMETLER: Sentire Spa’da Tüm Masajlar ve Bakımlar,  Sentire Spa’da VIP üniteler, İç ve Dış Dinlenme Alanları & Havuzlar, Doktor / Hemşire, Kuaför, Telefon / Fax ve Fotokopi, Çamaşır Yıkama, Kuru Temizleme ve Ütüleme Servisi, Bebek Bakıcılığı, Araç Kiralama, Alışveriş Merkezi, Fun Land Oyun Merkezi, Video Oyunları, Bilardo, Tenis Kortu Işıklandırma, VIP Transfer Hizmeti, Bebek Arabası ( günlük kullanım ücreti uygulanır ), Tekerlekli Sandalye ( günlük kullanım ücreti uygulanır ), Plaj ve İskele Pavilyonları, Bowling, Su Sporları, Nargile, Butler Hizmeti, Kiralık Buggy Hizmeti, Concorte Casino

Spa & Wellness
 Concorde Luxury Resort bünyesinde yer alan toplam 2750 m2 alan üzerine kurulan Sentire SPA merkezimiz sizi eşsiz bir dünyaya taşıyor. Spa Merkezimizde en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, muhteşem bakımları, sessiz ve huzurlu atmosferi, holistik felsefesi ile beden, zihin ve ruh bütünlüğünüzü yeniden sağlayacak.
Masaj terapileri, Spa bakımları, Türk hamamında geleneksel kese ve köpük uygulamaları, dünyaca ünlü markalar ile yapılan yüz ve vücut uygulamalarının bütünleyici etkisini özel Spa bahçesinde dinlenerek tamamlayabilirsiniz.
Spa Merkezimizin profesyonel kadrosu tarafından kişisel ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak programlar ve bakımlar sayesinde canlanın, yenilenin ve kendinizi şımartmanın keyfni çıkartın.

Balayı Paketleri:
 STANDART PAKET
 Havaalanı transferinde %20 indirim
 Giriş günü özel oda süslemesi
 Odada meyve ve Şarap ikramı (Giriş Günü)
 Continental kahvaltı (Konaklama boyunva 1 defa)
 Odaya çerez ve tatlı tabağı gönderimi (Konaklama boyunca bir defa)
 A La Carte restoranda akşam yemeği (Sanzio Restoran'da 1 defa)
 Spa hizmetlerinde %20 indirim
 Turn Down hizmeti
 Tüm oda tipleri için Balayı misafirlerine ücretsizdir.
 --
 ROMANCE BALAYI PAKETİ (ÜCRETLİ)
 Havaalanı-Otel ücretsiz gidiş-dönüş transferleri
 Odada şampanya ve çikolata fondü (Giriş Günü)
 Giriş günü özel oda süslemesi
 Mini kalp pasta
 A La Carte restoranda akşam yemeği (Sanzio A La Carte Restoran'da - Konaklama boyunca 1 adet ücretsiz)
 Odada concorde kahvaltı (Konaklama boyunca 1 defa)
 Odaya meyve ve tatlı tabağı gönderimi (konaklama boyunca 1 gün)
 İki kişi için klasik İsveç mesajı (Konaklama boyunca 1 defa)
 2 adet ücretsiz fotoğraf
 Turn Down hizmeti
 Pool Villa misafirleri için ücretsizdir. Diğer oda kategorileri misafirleri paket ücretini ödeyerek faydalanabilir.
 7500 TL
 --
 LUXURY BALAYI PAKETİ ÜCRETLİ
 Havaalanı-Otel ücretsiz gidiş-dönüş transferleri
 Odada Şampanya ve çikolata fondü (Giriş günü)
 Giriş günü özel oda süslemesi
 Mini kalp pasta
 A La Carte restoranda akşam yemeği (Sanzio ve Konak A La Carte Restoranlarda 1'er defa ücretsiz)
 Odada concorde kahvaltı (Konaklama boyunca 1 defa)
 Odaya meyve ve tatlı tabağı gönderimi (Konaklama boyunca her gün)
 Ücretsiz İskele Pavilyon kullanımı (özel güneşlenme alanı) ve meyve & içecek servisi (Konaklama boyunca 1 defa)
 İki kişi için cilt bakımı (Konaklama boyunca 1 defa)
 İki kişi için klasik İsveç masajı (Konaklama boyunca 1 defa)
 2 adet ücretsiz fotoğraf
 Turn Down hizmeti
 Royal Suite, Premiun Villa ve Presidental Villa misafirleri için ücretsizdir. Diğer oda ve kategorileri misafirleri paket ücretini ödeyerek faydalanabilir.
 10.000 TL
 --
 ŞARTLAR
 Paketler en az 3 gece konaklama için geçerli
 Paketler evlilik cüzdanı ve/veya nikah davetiyesi ibrazı ile geçerlidir.
 Paketlerden yararlanmak için nikah, giriş tarihinden en fazla 6 ay önce gerçekleşmiş olmalıdır.
 Bedeli ödenerek bir üst paketten faydalanılabilir.
 
Özel paket (ücretli) (günlük 50 euro)
 - Kendisi için küçük kemirmelik oyuncaklar
 - Mini kemik paketi
 - Sürekli su kabı takibi
 - Mama servisi (sizin belirleyeceğiniz saatlerde)
 - Sabah + Akşam 45’er dk. yürüyüş
 - Ped eğitimi olan can dostları için ped kontrol ve değişimi
 - Can dostlarınızın medikal anlamda özel bakıma ihtiyacı olması durumunda kendisini özenle takip ediyoruz.
 - Acil durumlarda 7/24 özel veterinerlik hizmeti. (extra ücretlidir)

• Minibar (Su, Soda, Alkolsüz İçecekler, Bira ve Atıştırmalıklar)
 • Su Isıtıcı ve Çay & Kahve Seti.
 • Oda İçi Kasa
 • Oda Servisi – 24 Saat Ücretli Olarak Hizmet Vermektedir.
 • Genel Mekanlarda ve Odalarda Ücretsiz Kablosuz İnternet Bağlantısı.

Concorde Luxury Resort Convention & Spa Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Özel Plaj
 • Mini Club
 • Spa
 • Disko / Gece Kulübü
 • Fitness Merkezi
 • A La Carte Restoran
 • Animasyon
Eğlence
 • Bowling
 • Sinema
 • Disko / Gece Kulübü
 • Animasyon
 • Gece Şovları
Yeme-Içme
 • A La Carte Restoran
 • Bar
 • Kapalı Restoran
 • Açık Restaurant
Sahil
 • Özel Plaj
Genel
 • Balayı
Odalar
 • Minibar
 • Duş
 • Telefon
 • Televizyon
 • Kablosuz Internet
Otopark
 • Otopark
Otel Hizmetleri
 • Kablosuz Internet
 • Kuru Temizleme / Çamaşır Hizmeti
Otel Tesisleri
 • Mini Club
Havuz Ve Spa
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Spa
 • Hamam
 • Kapalı Havuz
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
Aktivite Ve Spor
 • Dart
 • Voleybol
 • Basketbol
 • Plaj Voleybolu
 • Fitness Merkezi
 • Spor
 • Masa Tenisi
 • Mini Futbol Sahası
 • Aqua Park
 • Tenis Kortu
Hotel
 • Room Service
 • Aile Dostu

Tatil Fırsatları

Concorde Luxury Resort Convention & Spa Bafra otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Bafra otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Concorde Luxury Resort Convention & Spa, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.
WHATSAPP DESTEK