D+ Seya Beach Hotel

Alacati Mahallesi, Cark Plaji Mevkii 8010 Cesme, Izmir Haritada Göster

Kampanyalar

 • Erken Rezervasyon Otelleri Bu Otele Özel Erken Rezervasyonda Şimdi Al, Sonra ÖdeFırsatı Var!

  Tatil Kuşu, erken rezervasyonda şimdi al, bavulunu hazırlarken öde dönemi başladı! Hem de farklı kredi kartlarına bölme imkanı ile. Tek yapman gereken Tatil.com'un binlerce otelinden bütçene en uygun oteli bulmak ve Tatil.com'un iade güvencesiyle, zorlanmadan tatilini planlaman.

  Kampanya Detayları

  • 13.04.2021 - 19.04.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.
  • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler.  3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
  • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
  • Maximum kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
  • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyanın son günü 19 Nisan 2021'dir.
  • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • Ara Kazan Fırsatı Başladı! Bu otele özel ara kazan fırsatı var! Sezon indirimine ek 200 TL'e indirim için hemen bizi 0850 222 68 35 nolu çağrı merkezimizden ya da acentelerimizden ara!

  Tatil kuşu beklediğin fırsat bir telefonun ucunda! Seçili otellerde erken rezervasyon indirimlerine ek 200 TL'e  indirim için hemen 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden ya da acentelerimizden ara!

  Kampanya Detayları

  • Kampanyadan faydalanmak için hemen bizi 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden arayabilirsiniz. 
  • Ekstra indirim kampanyası acentelerden yapılan rezervasyonlar için de geçerlidir.
  • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler. 3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
  • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
  • Maximum kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
  • Ekstra indirim kampanyası 3.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek 200 TL indirim için geçerlidir.
  • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyanın son günü 30 Nisan 2021'dir.
  • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • Maximum Kampanyası Bu Otelde Maximum Kart Sahiplerine Özel 75 TL MaxiPuan ya da MaxiMiles Bizden Hediye!

  Tatil kuşu, Maximum Fırsat senin için geldi. 1-30 Nisan tarihleri arasında yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonunuzu Maximum Kart’ınızla yaparak 75 TL MaxiPuan ya da Maximiles’ınızla yaparak 75 MaxiMil kazanın!

  Katılım Koşulları

  - 01.04.2021 - 30.04.2021 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
  - Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
  - Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (rezervasyonunuzdan önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  - Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan/MaxiMile kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal/iade işlemleri ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler  kampanyaya dâhil değildir.
  - MaxiPuan/MaxiMile 6 Mayıs 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan/MaxiMile son kullanma tarihi 16 Mayıs 2021 (bu tarih dâhil)’dir.
  - Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan ya da MaxiMiles kazanabilir.
  - Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  - Sadece yurt içinde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Internetten yapılan alışverişler dahildir.
  - Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  - Kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güvenli Turizm Sertifikası Almış Oteller Bu Otel Güvenli Turizm Sertifikası Almıştır. Güvenle Tatilinizi Yapabilirsiniz.

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Sertifika Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsamaktadır. Bu yüzden Tatilkuşu, güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Güvenli Turizm Sertifikası almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini çıkar.

  Güvenli Turizm Sertifikası Özelinde Alınan Önlemler

  • Misafirlerin tesise girmeden önce ateş ölçüm uygulamasının yapılması,
  • Tesis içindeki tüm alanların düzenli olarak dezenfektasyonun yapılması,
  • Ortak alanlar olan havuzlar, toplantı salonları vs. gibi alanların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde, plana uygun şekilde kapasitesinden fazla misafir alınmaması,
  • Odalarda tek kullanımlık temizlik ekipmanlarına yer verilmesi, misafir odadan ayrıldıktan sonra tüm ekipmanların değiştirilmesi ve dezenfekte edilmesi,
  • Açık büfelerde, yiyeceklerle misafirler arasında bir cam siperlik bulunacak ve görevli personel tarafından misafire istenen yiyecekler önlemler dahilinde verilecek,
  • Mutfaklarda sürekli dezenfekte edilebilen ekipmanlar kullanılacak, misafirler için tek kullanımlık ve paketli baharat, çatal, bıçak gibi malzemeler hazır olacak,

  Alınan önlemlerle ilgili olarak detaylı bilgi için https://tga.gov.tr sitesini ziyaret edebilir, ya da özel olarak hazırlanmış https://tga.gov.tr/guvenli-turizm-gorsel-uygulamalari/ sunumu inceleyebilirsiniz.

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum

D+ Seya Beach Hotel Otel Bilgileri

Ufuktaki dağların turkuaz denizle birleştiği D+ Seya Beach Hotel Alaçatı, misafirlerini huzur veren doğasıyla karşılıyor. Ege Denizi’nin göz kamaştıran manzarasına sahip otel, kusursuz hizmet kalitesiyle misafirlerine lüks bir yaşam tarzı sunuyor. Konaklamanız boyunca ücretsiz sunulan Wi-Fi hizmetinin yanında geç uyananlar ya da geç yemek isteyenler için oda servisi hizmeti de bulunuyor.

Türkiye’nin batısında yer alan Alaçatı, mimarisi, üzüm bağları ve yel değirmenleriyle sevimli bir tatil beldesi olarak dikkati çekiyor. Yerli halkın tabiriyle, “geçmişin ruhunu ve yorulmak bilmeyen rüzgarını” içinde barındıran bu küçük kasaba, taş evleriyle de günümüzün en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında yer alıyor.

Doğayla uyum içerisinde, zarif ve sofistike bir tarzla dekore edilmiş, toplamda 190 oda ve süite sahip D+ Seya Beach Hotel, ultra herşey dahil hizmetiyle misafirlerini karşılıyor. Otelin restoran ve barları ise, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.


Alaçatı mevkisinde, denize sıfır konumda hizmet vermektedir.
Çeşme Merkez'e 12 km,
İzmir Şehir Merkezi'ne 80 km,
Adnan Menderes Havalimanı'na 90 km,
Alaçatı Çarşısına 4 km,
Alaçatı Port 800 m mesafededir.
Plaj'a sıfırdır.
Restaurantlar 4 km

WI-FI – Denize Sıfır Konum - Spa Merkezi - Çocuk Dostu Otel

HAVUZ VE PLAJ OLANAKLARI
Denize sıfır tesisin kendine ait plajı ve iskelesi bulunuyor. Ayrıca; açık havuzu bulunmaktadır. Plajda ve havuzda alınan şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

AKTİVİTELER
Spor Aktiviteleri - Havuz Oyunları - Canlı Müzik - Dj Performansları - Fitness Merkezi

ÇOCUK / BEBEK
Tesiste çocuk ve bebekler için; çocuk havuzu, çocuk animasyonu ve 4-12 yaş arası çocuklar için mini kulüp bulunuyor.

KONSEPT
Ultra Herşey Dahil

HİZMET SAATLERİ
07.00-10.00 Kahvaltı Büfesi
10.00-10.30 Geç Kahvaltı Büfesi
12.30-14.30 Öğle Yemeği Büfesi
15.30-17.30 Snack Line
19.30-21.30 Akşam Yemeği (Ücretli, Rezervasyonlu)
7Gece konaklayan misafirlerimiz için Seya Beach Club Restaurantımız 1 gece ücretsizdir. 14.00-17.00 Çay Saati ve Kahve Molası
23.00-07.00 Gece yarısı atıştırması ve çorbası
10.00-18.00 Lime Bar
16.00-17.00 Dondurma Servisi
Lobby Lounge 24 saat yerli ve yabancı markaların sunulduğu seçkin sıcak,soğuk-alkollü ve alkolsüz içecek alternatifleri

ÜCRETSİZ HİZMETLER
Hamam - Otopark - Sauna - Kablosuz İnternet - Lobi - Resepsiyon Hizmeti - Açık Havuz - Fitness Merkezi - Mini Club

ÜCRETLİ HİZMETLER
Lobi Bar - Emanet Kasa - Kuru Temizleme - Çamaşırhane - Telefon ve Faks Hizmeti - Spa Merkezi - Pool Bar - Masaj, Kese ve Cilt Bakımları
Tesisin toplan 190 odası bulunuyor.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ
Temizlik Ürünleri ve Yeni Prosedürler: MP Otelleri, otellerimize ve ekip üyelerimize
mevcut en iyi virüsten korunma ürünleri sunmalarını sağlamak için dünya çapında Ecolab
ve Cristal ile çalışmaktadır.Bu nedenle, uygun bir tedarik zinciri kurulmuştur.
Operasyonlarımız devam ederken ekip üyelerimizin işlevlerini güvenli bir şekilde yerine
getirebilmeleri için gereken her şeye sahip olduklarından emin olunacaktır.

Misafir Odaları: Odalar her zaman, hijyen politikamızın temel taşı olmuştur. Bununla
birlikte, personelimizi COVID-19 ile mücadele için gerekli araçlarla donatarak
yaklaşımımızı güçlendiriyoruz. Bu, yüksek kaliteli dezenfektan ürünler kullanmak ve
özellikle yüksek temaslı alanlara odaklanmak anlamına gelir (Örn: kapılar, kumandalar,
tuşlar, masalar, minibar, banyo muslukları, vb.) İnsanların yaklaşık 30 dakikada ortalama
300 yüzeye temas ettiği söylenmektedir. Bu yüksek temaslı nesnelere, tıbbi olarak virüsü
barındırma olasılığı yüksek alanların zayıflamasına odaklanıyoruz. Ekip üyeleri, daha
fazla bulaşma riskini azaltmak için bu süreç boyunca eldiven ve maske de kullanacaklar..
Cristal’in “Room Check” kapı askısını günlük olarak her kapıya asmak için yeni temizlik
rutini tanıtıldı ve bu sayede misafirlerimiz dünyanın her yerindeki otellerimize gönül
rahatlığı ile onay verdi.

Genel Kullanım Alanları: Genel olarak, genel kullanım alanlarının temizlenmesinde ve
dezenfekte edilmesinde bir artış olacaktır. Bu tür temizlikler için, daha yüksek kalitede
özel temizlik malzemeleri satın alınacaktır. Bu nedenle, ön büro alanları, genel alan
duşları, asansörler ve yüksek temaslı yerler (örn. Kapı kolları, asansör düğmeleri, pos
makineleri, ATM'ler vb.), genel olarak, temizliklerinde bir artış beklemelidir.. Oteller
genelinde periyodik dezenfeksiyonlar daha sık yapılmalıdır. Bunun amacı, sadece ülke
yönetiminin öngördüğü hijyen standartlarını karşılamak değil, onu aşmaktır. Restoranlar
ve barlar, sosyal mesafe kurallarına ve yerel yönetimin, zorunlu kıldığı sınırlı kapasiteye
uyacaktır. Her büfeye hapşırmadan koruyucu ürünler yerleştirilmelidir. Spor salonlarında
ve saunalarda, yerel sağlık örgütünün tavsiyelerine uyan, temizlik ve genel hijyen
sağlamak için, özel kontrol listeleri ve prosedürleri olacaktır.

El Dezenfektanları: Otellerimize yeni önemli bir anahtar strateji, yoğun kullanım
noktalarında el dezenfektanlarının yaygınlığı olacaktır. Buna otel girişleri, restoranlar,
koridorlar, spor salonları, spa merkezleri ve asansörler dahildir..

Maske ve Eldivenler: Otellerimiz, ekip üyelerine, işlerini yerine getirmeleri için sürekli
bir eldiven ve maske tedarik edecek.Bazı aktiviteler için, talep etme olasılığı yüksek
olduğundan misafireler için her otel, bir dizi eldiven ve maske sipariş edilecektir.

Termal Kameralar / Sıcaklık Kontrol Noktaları: Bu ürünler otelimizin girişlerine
kurulacaktır.. Misafir veya ekip üyelerine COVID-19 bulaştığından şüpheleniliyorsa,
bunun için de bir süreç geliştirilecektir. Bu , bu tür konular için önerilen hükümet ve
sağlık bakanlığı süreçlerine göre gerçekleştirilecektir.

İletişim: Kullanımın yoğun olduğu alanlarda, otel genelinde uygun alışkanlık ve
kuralları açıklayan eğitici duvar yönlendirmeleri ve bilgilendirmeler yer alacak. Bu
bilgilendirici içerik araçları, ilgili otel web sitelerimize dijital olarak da
yerleştirilecektir.. Misafirler için, FAQs ve kişisel hijyen yönlendirmelerinin yazılı hali,
ayrıca misafir odalarında da bulunacaktır.

Personel Alanları: Yoğun kullanılan personel alanlarında yeni ve gelişmiş hijyen
kuralları uygulanacaktır. Bunlar arasında soyunma odaları, personel girişleri,
mutfaklar, çamaşır odaları ve ofisler bulunmaktadır. ‘’Yüksek kaliteli temizlik
malzemeleri, artan, periyodik dezenfeksiyonlar (yoğun kullanılan alanlara
odaklanarak), sosyal mesafe teknikleri ve kolayca ulaşılabilen el
dezenfektanları’’ planlanan gelişmiş temizlik direktiflerinden bazılarıdır.

Su Arıtma: Otellerimiz gelişmiş bir su arıtma sürecinden geçecektir. Tüm bunlar,
misafirlerimiz ve personellerimize, daha yüksek hijyen standardı sağlamak içindir.

KONSEPT
Ultra Herşey Dahil

HİZMET SAATLERİ
07.00-10.00 Kahvaltı Büfesi
10.00-10.30 Geç Kahvaltı Büfesi
12.30-14.30 Öğle Yemeği Büfesi
15.30-17.30 Snack Line
19.30-21.30 Akşam Yemeği (Ücretli, Rezervasyonlu)
7Gece konaklayan misafirlerimiz için Seya Beach Club Restaurantımız 1 gece ücretsizdir. 14.00-17.00 Çay Saati ve Kahve Molası
23.00-07.00 Gece yarısı atıştırması ve çorbası
10.00-18.00 Lime Bar
16.00-17.00 Dondurma Servisi
Lobby Lounge 24 saat yerli ve yabancı markaların sunulduğu seçkin sıcak,soğuk-alkollü ve alkolsüz içecek alternatifleri

D+ Seya Beach Hotel Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Özel Plaj
 • Ücretsiz Wifi
 • Plaj
 • Mini Club
 • Fitness Merkezi
 • 24 Saat Resepsiyon
Yeme-Içme
 • Bar / Dinlenme Salonu
 • Restoran
Sahil
 • Plaj
 • Özel Plaj
Ulaşım
 • Karşılıklı Yolcu Taşıma Servisi
Odalar
 • Minibar
 • Ütü & Ütü Masası
 • Küvet Veya Duş
 • Düz Ekran Tv (Lcd, Led Veya Plazma Tv)
 • Saç Kurutma Makinesi
Otopark
 • Otopark
Otel Hizmetleri
 • Kuru Temizleme
 • Mama Sandalyesi
 • Çamaşırhane
 • Ücretsiz Wifi
 • 24 Saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Concierge Hizmetleri
Otel Tesisleri
 • Toplantı Odaları
 • Mini Club
 • Kasa
 • Güneşlenme Terası
 • Klima
 • Günlük Temizlik
Havuz Ve Spa
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Şezlong
 • Hamam
 • Çocuk Havuzu
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Kapalı Yüzme Havuzu
 • Spa ve Sağlık Merkezi
Aktivite Ve Spor
 • Su Aerobiği
 • Fitness Merkezi
 • Yoga

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

D+ Seya Beach Hotel Çeşme otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Çeşme otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

D+ Seya Beach Hotel, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.