0 Gece

Doktorun Oteli Haymana

Gedik Yolu Caddesi No: 32 Haymana / Ankara Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 360 68 35

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

Doktorun Oteli Haymana Otel Bilgileri

Doktor Kontrolü Türkiye genelinde kaplıca oteline gidildiğinde, kaç defa havuza girildiği, kişinin ne rahatsızlıkları olduğu gibi konularla maalesef pek ilgilenilmiyor. Doktorun Oteli bu sorunu ücretsiz doktor muayenesi ile çözümledi. Kaplıcadan en yüksek faydayı sağlayabilmeniz için uzman doktorlarınız size yol gösteriyor. Alternatif Tıp Kliniği Doktorun Oteli; Kaplıca tedavisi, fizik tedavi ve alternatif tıp hizmetlerini uzman doktor kontrolünde entegre bir şekilde sunan Avrupa'daki nadir işletmelerden birisidir. Haymana Kaplıca Suyu Dünyanın en iyi suları arasında olduğu TC İstanbul Tıp Fakültesi, Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Anabilim Dalı tarafından Prof. Dr. M. Zeki Karagülle hocamızın 26.01.2017 tarihli raporu ile tescillenmiştir.
Tesis Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz, diğer yiyecek hizmetleri ücretlidir. Tesis genelinde içecekler ücretlidir.
Oda Özellikleri * Tesisin 49 odası bulunmaktadır. * Standart Oda (Şehir-Bahçe- Dağ Manzaralı) 30 Oda/25-35 m² / Max. Kapasite: 3. * Superior Oda (Şehir-Bahçe -Dağ Manzaralı) 17 Oda/35-45 m² / Max. Kapasite:5. * Suit Oda (Şehir-Bahçe -Dağ Manzaralı) 2 Oda/45-56 m² / Max. Kapasite:7.
Doktorun Oteli, Ankara/Haymana/Çaldağ bölgesinde bulunmaktadır. Ankara Mesafe: 70 km. Gölbaşı Mesafe: 44 km. Esenboğa Havalimanı Mesafe: 120 km.

Tatil Fırsatları

Doktorun Oteli Haymana Haymana otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Haymana otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Doktorun Oteli Haymana, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.