Downtown Hostel Novi Sad

Njegoseva 2

Novi Sad

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Bu Otel için En İyi Fiyat Tatil.com’da! Seçtiğiniz odanın fiyatından daha iyi bir fiyatı başka bir yerde görürseniz Tatil.com olarak aradaki farkı size ödüyoruz.

Konum

Novi Sad

Otel Hakkında

Downtown Hostel in Novi Sad is placed in the heart of the city, in the pedestrian zone. In 300 metre circle from the hostel guests can visit all the main attractions, such as Danube River, the Cathedral, the Orthodox Church, museums and Danube Park. Wi-Fi is free throughout the hotel.Rooms and dormitories are spacious and well-lit and offer cabinets and a shared bathroom with shower. The common room is equipped with cable TV. The hostel does not have a lockout curfew.The famous Petrovaradin Fortress, home of EXIT Festival, is only a 15-minute walk away. Novi Sad offers a vibrant nightlife. Numerous pubs, restaurants serving local specialties and cafes offering friendly prices can be found around the hostel.Novi Sad is located on the Danube, on the intersection of the most important roads. It is also near the mountain of Fruska Gora with 17 culturally and historically significant monasteries, and it is surrounded by typical Vojvodinian ranches.Main Train and Bus Station can be reached by foot in 20 minutes, while the nearest airport is in Belgrade, 70 km away.
+ Tümünü Gör

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta
göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Downtown Hostel Novi Sad Novi Sad

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Novi Sad otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Downtown Hostel Novi Sad, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.