Tatil.com Öneriyor

Erta Soyak Otel

Uludag 1. Gelisim Bolgesi Osmangazi Bursa Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 360 68 35

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

Erta Soyak Otel Otel Bilgileri

Erta Soyak Otel 41 standart odaya sahiptir. Otelimiz Uludağ Oteller 1. Gelişim Bölgesinde kayak pistlerine en yakın noktada konumlanmıştır. Bursa şehir merkezine 35km, Sarıalan Teleferik istasyonuna 7km, 2. Bölge Teleferik istasyonuna 2km, Mudanya Feribot iskelesine 55km, arabalı Mudanya Feribot iskelesine 115km, Yenişehir Havalimanına 115km mesafededir. Konforunuz ve güvenliğiniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Uygun fiyatlardan konaklamak için otelimizden bilgi alabilirsiniz.
KONSEPT (TAM PANSİYON)
Tam Pansiyon
olarak hizmet vermektedir. Otelde 1 adet restoran ve 1 adet bar bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi açık büfe şeklinde alabilir ve ikramlı 5 çayından faydalanabilirsiniz. Dağ ve pist manzaralı Lobby’sinde oturabilir ve Lobi barından içeceklerinizi alabilirsiniz.
Ayrıca yemek saatlerinde meşrubatları ücretsiz sunuyor.

 • KAHVALTI   07:30-10:00 (Ana Restoran-Açık Büfe)
 • ÖĞLE YEMEĞİ    12:30-14:00 (Ana Restoran-Açık Büfe)
 • COFFE-BREAK      17:00-18:00 (Lobi)
 • AKŞAM YEMEĞİ 19:30-21:30 (Ana Restoran-Açık Büfe)
 • GECE ÇORBASI 00:00-00:30 (Ana Restoran)
 • LOBBY-BAR      10:00-00:00 (SOFT İÇECEK)

Giriş Çıkış Bilgileri
 •  Konaklamanız giriş günü Coffee Break ile başlar. Öğlen yemeği ile sona erer
 •  Konaklama süresince alkollü içecekler ücretlidir.
 •  Tesis doluluğuna göre restoran saatleri ve oturma düzeni değişkenlik gösterebilir(covid19 nedeni ile) gösterebilir
-- 
 • Misafir talebine göre transfer hizmeti sağlanır ücretlidir. Skipass ücretlidir.
 • Tüm yıl hizmet veren tesislerde, Yaz ve Kış dönemi konseptlerinde otel değişen operasyonel koşullar ve mevsimsel şartlardan kaynaklı olarak, uygulanacak konseptlerde değişiklik ve hizmet kısıtlama hakkını saklı tutar.
KAYAK ODASI & KAYAK OKULU
Tarkan Kayak Odasında otelimizin misafirlerine her yıl yenilenen, kayak ve kayak ekipmanları temin ediliyor. Destek elemanları, misafirlerimizin her türlü ihtiyacında yanında oluyor. Uzman ve deneyimli kayak ve snowboard öğretmeni kadromuzla hizmet veren kayak okulumuz 7’den 70‘e her yaşta sporcuya kısa sürede ve keyifli yöntemlerle kayak veya snowboard yapmayı öğretiyor. Kar motorları, atv, kızak gibi tekerlek ve paletli araçlarla kar gezileri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kayak yapmayacak olanlar öncelikle oteller bölgesinin 3 km lik gezi parkurunda, temiz havada zindelik kazandıran yürüyüşler yapabiliyor

Ücretli Aktiviteler
Ski-Pass, Kayak Okulu, Oda Servisi, Kayak Dersleri, Kayak Malzemeleri, Kar Motoru, Doktor, Çamaşırhane. Alkollü içecekler, Türk Kahvesi

Önemli Bilgiler
 • WI-FI (Lobi + Odalar) Ücretsiz 
 • Giriş günü; odalara giriş saati 14:00'dür.
  Çıkış günü; odalardan çıkış saati 12:00'dir.
Aralık ve Mart ayında hafta içi kayak fiyata dahildir(ayakkabı ve baton)
Fiyatlar: Tam Pansiyon Konseptini içermektedir. ALKOL ekstradır
Hafta sonu minimum 2 gece konaklama, yılbaşı ve sömestre  minimum 3 gece konaklama koşulu vardır.

LIFTLER (ÜCRETLİ)

1.Bölge: Fahri Telesiyej, Ağaoğlu Telesiyej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiej,Beceren-1
Teleskii,Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan, Tüteli
 
2.Bölge: Volfram Datachable Lift, Kırkgözler Teleski, Baia Teleski, Koçoğlu Teleski,
Kartanesi Teleski, Mandra Teleski, Beden Terbiyesi Telesiyej.

Yılbaşı Gecesi Aktiviteleri
Yılbaşı Gecesi  Aktiviteler :
- Zengin açık büfe
- Sanatçı programı (Solist )
- Fasıl 
- Dansöz Show 
- Sıcak şarap + sucuk ekmek + gece çorbası 
Standart Oda
2, 3 ve 4 kişilik odaları konforlu bir konaklama geçirmeniz için özenle döşenmiştir. Tüm odalarda kasa, merkezi ısıtma, laminant zemin, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, duş, uydu kanallı TV ve telefon bulunmaktadır. Tüm odalarda kablosuz internet bağlantısı (WiFi) bulunmaktadır. Odalar 20m² ila 25m² arasında değişen alana sahiptir.
ODA TİPLERİ VE DETAYLARI
2 Kişilik Standart Oda 1 adet çift kişilik yatak veya 2 kişilik tek kişilik yatak
3 kişilik Standart Oda 1 adet çift kişilik yatak ve 1 adet tek kişilik yatak
4 kişilik Standart Oda 1 adet çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak
5 kişilik Standart Oda 1 adet çift kişilik yatak 1 adet tek kişilik yatak ve ikili ranza

Kablosuz İnternet, Emanet Kasa, TV, Telefon, Saç Kurutma, Merkezi Isıtma, Buklet Banyo Ürünleri, Laminant parke.
Uludağ Hakkında
Bursa’nın tepesinde 2543 metre yükselen volkanik bir dağa tırmanıyor, amacı karlı tepelerin, eğlencenin, temiz havanın zevkini doyasıya çıkarmak isteyen Mutlu insanların bir araya geldiği tatil ve eğlence merkezine uzanıyoruz. Uludağ, Marmara Bölgesi’nin geniş düzlüklerine yayılmış, Bursa ili sınırları içinde yer alıp, ülkemizin en çok rağbet gören kış ve kayak merkezi konumunda. Dağın 12.732 hektarlık bölümü, 1961 yılında Milli Park olarak ayrılmış. Milli Park statüsü uygulamalı Uludağ da ziyaretçiler yıl boyu konaklama tesislerinden ve Kirazlıyayla, Sarıalan, Çankaya'da düzenlenmiş olan günübirlik alanlardan da yararlanabiliyorlar. Aralık ayından başlayıp Nisan ayına kadar karla kaplı alanlarında kayak yapmaya elverişli sahalar ve yüksek kar kalitesi ile kış sporları için makbul sayılan pistler bulunuyor. Uludağ yaşamına geçmeden önce doğal yapısına bakacak olursak dağın çeşitli yüksekliklerinde dünya ormancılık literatüründe bilimsel ve görsel bakımdan bir çok özellik dikkat çekiyor. İlkbaharda yemyeşil uzanan orman denizi, sonbaharda sarı, turuncu, kahverengi, koyu yeşil gibi renklere bürünürken, sert kayalar anıtsal güzellikler sergiliyor. Bakacak Tepesi Bursa’nın seyir zevkine görkem katarken bu zenginliklere Uludağ’ın mitolojik öyküsü de ilave oluyor. Antik çağda Olympos Misios olarak bilinen dağ, insanları yüksek yerlerden izleyen efsanevi tanrıların yaşadığı yer olarak anılmış, Bizans devrinde keşişlerin barındığı bir yer olarak dağa “Keşiş Dağı” denilmiş, 1920’li yıllardan sonra dağ bugünkü adını almış.

Flora ve Fauna
Batı Anadolu’nun en yüksek dağı olan Uludağ’ın 11.338 Hektarlık alanında % 81’i ormanlarla kaplı. Bu bölümlerde Bursa Ovasından 2543 metreye yükselirken beş orman kuşağını gözlemek mümkün oluyor.300-350 metre yükseklikler tipik maki florası ile geçilirken Çalı Meşesi, Koca Yemiş, Defne, Katır Tırnağı gibi bitkiler canlı renk dünyaları ile pastoral bir ziyafet çekiyorlar. 700-750 metrelere çıkıldığında Kestane, Karaağaç, Ceviz, Fındık ağaçlarında, diğer çeşitlerle beraber karışık bir yaşam tarzı gözleniyor. 1000 metrede Kayın ağaçları Karaçam korulukları egemenliğine tanık olanlar, 1000-2000 metrelerde Göknar ağaçların yurduna misafir oluyorlar. Tamamen Uludağ’a özgü olan Uludağ Göknar’ı 700-2050 metrelere kadar yaşamlarını Kayın ağaçları, Titrek Kavak ve Çamlar arasında nefes kesen güzelliklerini karışık ormanın gizemiyle beraber sürdürürlerken, bu yüksekliklerden itibaren zirveye kadar bodur alp bitki örnekleri ardıçlar, küçük kır çiçekleri mevsimsel değişimlerle coşkulu bir peyzaj sergiliyorlar. Uludağ’ın doruklarına tırmananlar 980 metrede yaban hayatı üretme istasyonun da geyik ve karacalar üretimine şahit oluyorlar. Milli Park sınırları içinde kurt, yaban domuzu, tilki, çakal ve sansarlar doğal yaşam koşullarını sürdürüyorlar. Uludağ’ın bir başka sürprizi akarsuları, ve gölleri, sportif amaçlı olanlar için bünyesinde olta balıkçılığı potansiyeline de cevap veriyor.

Uludağ’da neler yapılır
Uludağ’a kayak sporu için çıkanlar becerilerine göre farklı özellikteki 10 ayrı pistte kayabiliyorlar. Otellerin kar kıyafeti satan mağazalarından kayak kıyafeti kiralanabilen veya satın alınabilen kayak kıyafetleri kayak takımları ile ilgili bürolarından kayak öğretmenleri nezaretinde 5 ila 10 saat süreli derslerle kayak öğrenilebiliyor. Çeşitli yerlerde kullanıma sunulan kar motorları, ATV, kızak gibi tekerlek ve paletli araçlarla kar gezileri yapılıyor. Kayak yapmayacak olanlar öncelikle oteller bölgesinin 3 km'lik gezi parkurunda, temiz havada zindelik kazandıran yürüyüşler yapabiliyor. Konakladıkları otellerin dışında diğer tesisleri, otelleri geziyor iç bünyelerde sunulan aktivitelere katılabiliyor, havuz, sauna, spor salonu, disko, bar gibi ünitelerden yararlanabiliyorlar. 550 İla 1700 metre uzunluktaki 8 ayrı telesiyejlerle çeşitli noktalara çıkıyor. Bu çıkış sırasında fotoğraf, film çekerken çevreyi seyredebiliyor farklı noktalara ulaşınca buradaki tepe-kafe, bar, restoranlarda oturup dinlenebiliyorlar. Oteller Bölgesinde ziyaretçilerin kullanımını sunulan teraslar ve kafelerde açık havada yemek yiyerek piknik yapılıyor. Havanın elverdiği ölçüde güneşleniyorlar. Bir çok yerde sıcak şarap ve sucuk ekmek yeniyor. Çeşitli alış veriş mağazaları gezilip dağda duyulan ihtiyaçlar karşılanabiliyor. Havanın kararmasıyla şölen gibi geçen akşam yemeğini takip eden saatlerde hızlı yaşanan gece hayatı başlıyor! Canlı müzik yapan mekanlar dolmaya başlıyor. Tüketilen içkinin de etkisiyle eğlence kasabası haline dönen Uludağ’ın bar ve otel diskolarında sabahın ilk ışıklarına kadar dans edenler, bu defa karlı tepelerden sonra eğlencenin doruklarına çıkıyorlar. Otellerin sağlık ekipleri yükseklik, havadaki oksijen oranı gibi nedenler veya kırık, çıkık, burkulma gibi problem yaşayanlara sağlık hizmeti veriyor.

Erta Soyak Otel Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • 24 Saat Resepsiyon
Yeme-Içme
 • Cafe
 • Bar
 • Restoran
Odalar
 • Duş
 • Banyo
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Televizyon
 • Banyo Malzemeleri
 • Odada Klima
Otel Hizmetleri
 • Sağlık Hizmetleri
 • 24 Saat Check-In Hizmeti
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Kat Hizmetleri
Otel Tesisleri
 • Faks
Aktivite Ve Spor
 • Kano

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Erta Soyak Otel Uludağ otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Uludağ otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Erta Soyak Otel, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.