Hotel Hajnal

Hajnal

Mezokovesd | Zsórifürdő

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Bu Otel için En İyi Fiyat Tatil.com’da! Seçtiğiniz odanın fiyatından daha iyi bir fiyatı başka bir yerde görürseniz Tatil.com olarak aradaki farkı size ödüyoruz.

Konum

Mezokovesd | Zsórifürdő

Otel Hakkında

Thanks to our satisfied and returning guests, the former guest-house has now been transformed into a supremely well-equipped spa and resort hotel.
The hotel has a capacity to accommodate 125 guests.
Features: restaurant, own parking lot, conference room, elevator, therapy, wellness section.
The therapy section of Hotel Hajnal is extremely well-equipped. Contrary to popular belief, massages and baths do not only serve purposes of curing, but also prevention and recreation. Our services provide a magnificent experience and wonderful refreshment for young adults too.Therapeutic consulting it is available under doctoral supervision.
Our conference room seating 50 persons satisfies all needs. The conference room features modern equipment (video projector, overhead projector, slide projector, flipchart, video cassette player, at request: laptop computer).
In addition to the technical equipment, our staff ensures the satisfaction of the participants of the conference after a day or a few days well-spent at our establishment.
+ Tümünü Gör

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta
göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Hotel Hajnal Zsórifürdő

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Zsórifürdő otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Hotel Hajnal, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.