Maximum Kampanyası

6/29/2020 - 7/20/2020 Tarihlerinde Geçerlidir
Tatil kuşu, Maximum Fırsat senin için geldi. Maximum kartlarına sahip İş Bankası üyelerine özel 100 TL MaxiPuan kampanyası başladı. 20 Temmuz tarihine kadar geçerli bu kampanyadan faydalanmak için hemen otellerde ve turlarda rezervasyonunu yaptır.

Katılım Koşulları

- 29.06.2020 - 20.07.2020 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
- Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
- Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
- Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal/iade işlemleri ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler  kampanyaya dâhil değildir.
- MaxiPuanlarınız 24 Temmuz 2020 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir.
- Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
- Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
- Sadece yurt içinde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Internetten yapılan alışverişler dahildir.
- Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
- Kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.