0 Gece

Merit Cyprus Gardens Resort

Yeni İskele Gazimagosa KKTC Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 360 68 35

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

Merit Cyprus Gardens Resort Otel Bilgileri

Gazimağusa’ya 15 dakika, Ercan Havaalanı’na 40 dakika mesafede, 400 dönümlük arazi üzerinde kurulmuştur. 4 Villa, 9 Bungalow Suit, 18 Garden Standart, 53 Bungalow Standart, 1 King Suit 265 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda; Uydu TV, balkon, telefon, duş, klima bulunmaktadır. Otel 1.5 km uzunluğunda kumsal plaja, yüzme havuzuna ve 400 çeşit bitki barındıran botanik bahçesine sahiptir. Kıbrıs'a Giriş Kuraları Türkiye Vatandaşları için Vize İstenmemektedir. Pasaport veya fotoğraflı yeni kimlikler ile girişler yapılabilmektedir. Kıbrıs uçuşları "Dış Hatlar" bölümünden gerçekleşmektedir. Pasaport ile giriş yapmak isteyen T.C vatandaşları çıkış harcı ödeyerek pasaport ile giriş yapabilmektedir. (Nüfus cüzdanı dışında kimlik olarak kullanılan diğer belgeler geçerli olmamaktadır.) 0-17 yaş arası çocuklarda da fotoğraflı ve çipli kimlik kullanılması zorunludur. Kimliğinde fotoğraf bulunmayan çocuk yolcuların girişleri ve ya çıkışları kabul edilmemektedir. İlgili uygulama, yeni doğan bebekleri de kapsamaktadır. 18 Yaş Altı Misafirler İçin Tebliğ / Muvafakatname Durumu: 18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname istenmektedir. Muvafakatname noterden alınmaktadır ve noterde düzenlenmektedir. Bu belgenin geçerli olması için 18 yaşından küçük bireyin tüm yasal vasileri tarafından imzalanmış olması gerekmektedir. KKTC 'ye seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiliyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekmektedir. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekmektedir. Evlilik sebebiyle soy isim değişikliği olan kadın misafirler; Eğer rezervasyon konaklama tarihlerinde kimlikte yer alan soy isimleri değişmemiş olacaksa, uçak biletlerinin eski soy isimleri ile kesilmesi gerekmektedir. Buradaki kriter, check –in esnasında uçak biletlerinde yazan soy isim ile kimlikte yazan soy ismin aynı olması zorunluluğudur
RESTORANLAR & BARLAR Kahvaltı: 07.00 AM - 10.00 Geç Kahvaltı : 10.00 - 11.00 Öğle Yemeği : 13.00 - 15.00 Akşam Yemeği : 19.00 -21.30 KUMSAL BALIK RESTORAN / KUMSAL FISH RESTAURANT Merit Cyprus Gardens Hotel; Kumsal Balık Restaurant, Akdeniz mutfağına özgü çeşitli mezelerini ve mevsimin taze balıklarını kusursuz hizmet ile sunan doğal atmosferi ile kendinizi özel hissedeceğiniz bir mekân. Kumsal Balık Restaurant’tan; denize karşı ay ışığında tadacağınız unutulmaz lezzetlerin anılarıyla ayrılacaksınız. Pazartesi günleri hariç, haftanın her günü Kumsal Restaurant 19.00 – 00.00 arası misafirlerini Magosa sahillerinin bakir güzelliği eşliğinde taptaze ve eşsiz lezzetlerle buluşturuyor. MOONLIGHT BAR RESTORANLAR & BARLAR 10:00 - 01:00 (Yaz Sezonu) -- Tüm yıl hizmet veren tesislerde, Yaz ve Kış dönemi konseptlerinde otel değişen operasyonel koşullar ve mevsimsel şartlardan kaynaklı olarak, uygulanacak konseptlerde değişiklik ve hizmet kısıtlama hakkını saklı tutar.
4 Villa, 53 Bungalow Standart oda, 9 Bungalow Suit, 18 Garden Standart oda, 1 Kral Dairesi, 265 yatak kapasitesi ile konforun ve kalitenin birleştiği bir hizmet anlayışı sunuyor. VİLLA : 4 adet Villa bulunmaktadır. Yaklaşık 150 m2, Salon + 3 Yatak Odası, King Size Yatak ve 3 Twin Yatak, Yağmur Duşlu Banyo. BUNGALOW STANDART ODA : 53 adet Bungalow Standart oda bulunmaktadır. Yaklaşık 55 m2, Yatak Odası, French veya Twin Yatak, Oturma Grubu . BUNGALOW SUİT ODA : 9 adet Bungalow Suit oda bulunmaktadır. Yaklaşık 55, m2 Salon + Yatak Odasıi French Yatak, Oturma Grubu. GARDEN STANDART ODA : 18 adet Garden Standart oda bulunmaktadır. Yaklaşık 36 m2, Yatak Odası, King Size Yatak, Yağmur Duşlu Banyo. KİNG SUİT ODA : 1 adet King Suit oda bulunmaktadır. Yaklaşık 75 m2, Salon + 2 Yatak Odası, 1 King size Yatak ve 2 Twin Yatak, Oturma Grubu.
Tesis, Magosada hizmet vermektedir.

Tatil Fırsatları

Merit Cyprus Gardens Resort Mağusa otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Mağusa otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Merit Cyprus Gardens Resort, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.