Sadece Tatil.com’da Onaylı Güvenli Turizm

Munamar Park Otel

Musayeri Mevkii Kayabal Cad. No:9 Haritada Göster

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum

Munamar Park Otel Otel Bilgileri

Munamar Park Otel İçmeler huzurlu fakat merkezi bir bölgesinde yer almaktadır, plaja 250 metre mesafede, alışveriş imkanları ve barlar ve restoranlar ile bölgenin merkezine 50 metre. Havaalanına 95 km uzaklıktadır. Tüm konforlu odalarda duş, balkon, klima, telefon ve TV ile bir banyo bulunmaktadır. yüzme havuzu, bir havuz bar bulunmaktadır. Gün boyunca içecekler ve atıştırmalıklar hizmet veren, serinletici bir dalış için idealdir.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

Odalarda covıd-19 önlemleri
1- Bu önlemler kapsamında, otellerde konaklayan misafirlerin kayıtlarının (isim-soyisim, adres, iletişim, pasaport bilgileri, tam ve düzenli tutulmakta resmi makamlarla ile online olarak paylaşılmaktadır.
2- odalarda standart temizlikten hariç, dezenfekte özelliği bulunan ürünler kullanılmaktadır ve periyodik olarak ozon jenaratörü ile dezenfekte edilmektedir.
3- Odalar ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük rutin temizlik esnasında açık tutulmaktadır ve temizlik sonrası en az 2 saat havalandırılmaktadır.
4- Oda temizliğini yapacak kişi ellerini yıkadıktan sonra eldiven giymekte ve temizliği eldivenli ellerle yapmaktadır. Her oda temizliğinden sonra eldiven çıkartılmakta  eller uygun şekilde yıkanmakta ve  sonra oda temizliğinden önce yeni eldiven giyilmektedir.
5- Genel temizliği su ve amonyak ve alkol içeren deterjanla yapılmaktadır.
6- Özellikle eller ile sık dokunulan yüzeyler de; (kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, sık dokunulan düğmeler, televizyon ve klima kumandası, ortak kullanım alanlarındaki duş vb özen gösterilmektedir. Bu alanların temizliği için su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra 1:100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu (Sodyum hipoklorit Cas No: 7681-52-9)içeren solüsyonla silinir. Bu işlemler sonrasında odaya yeni kişi alınabilir.
7- Misafirin kullandığı tekstil (nevresim, çarşaf, havlu vb.) ürünleri, toz ve partikül dağılımına izin vermeyecek şekilde katlanarak bohçalanarak toplanmaktadır.
8- Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünleri ise 60-90oC’de deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır. Havuzların klor düzeylerinin mevzuatta belirlenen düzeyde olmasına dikkat edilmekte, gün içerisinde birden fazla havuz hijyeni ile ilgili ölçüm yapılmaktadır.
9- Odalarda bulunan klimaların üretici talimatları doğrultusunda düzenli bakım ve onarımlarının yapılması sağlanmakta, lejyonel  ilaçlamalari ve her misafir çıkışında filtre temizliği yapılmaktadır.

GENEL KULLANIM ALANLARINDA COVID-19 ÖNLEMLERİ
1-Düzenli aralıklarda açık alanlarımıza dezenfeksiyon uyguluyoruz.
2-Kapalı genel alanlarımız ultraviyole cihazlar ile sterilize edilmektedir.
3-Tüm alanlarımız 1,5m sosyal mesafeyi koruyacak şekilde düzenlenmiştir.
4-Personelimiz tesis içerisinde koruyucu donanım kullanmaktadır.
5-Otelimizde el dezenfektan noktaları bulunmaktadır.

KONAKLAMA TESİSLERİNDE KONAKLAYANLAR ARASINDA COVID-19 HASTALIĞI İLE UYUMLU ŞİKAYETLERİ (ateşe eşlik eden öksürük veya solunum sıkıntısı) OLAN KİŞİLER OLMASI DURUMUNDA

1-Diğer konuklardan ivedilikle ayrılıp maske takılması sağlanarak en yakın sağlık birimine başvurmaları sağlanır.
2-Kişi ile aynı odayı paylaşanların cerrahi(tıbbi) maske takması sağlanır. Eğer olası olguya refakat etmezlerse odalarında izole edilmeleri sağlanır.
3- Kişinin başvurduğu sağlık birimi tarafından, İl/İlçe Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar Birimine ivedilikle bilgi verilir.
4- Bulaşıcı hastalıklar birimi, olası olgu yönetim şemasına göre olguyu yönetir. Temaslılarını saptayarak, temas özelliklerine göre (yakın temaslı, temaslı) gerekli izlem prosedürlerini başlatır.
5- Olası bir COVID-19 tanısı kesinleşen hastanın odası 24 saat süreyle havalandırılır ve boş tutulması sağlanır, sonrasında detaylı bir şekilde su ve deterjanla temizlenir, 1:100 oranında sulandırılmış çamaşır suyu (Sodyum hipoklorit Cas No: 7681-52-9) içeren solüsyonla silinir. Bu işlemler sonrasında odaya yeni kişi alınabilir.

OTELLERİMİZ ÇALIŞANLARINA EĞİTİM VERİLEREK AŞAĞIDAKİ KONULAR VURGULANMIŞTIR
1- El temizliğine dikkat edilmektedir . Eller en az 20 saniye boyunca sabun ve suyla yıkanmakta , sabun ve suyun olmadığı durumlarda alkol bazlı el antiseptikleri kullanılmaktadır. Tüm misafir ünitelerine Lightouse ekibi tarafından kendi kullanımlarına özel, sabun ve el dezenfeksiyon sıvısı ya da jeli birakilmaktadır.
2-Herhangi bir viral solunum yolu enfeksiyonu geçirmekte olan takım arkadaşımızın ivedi olarak sağlık durumu kontrol edilmektedir
3- Misafirlerin kişisel eşyalarına temas eden, örneğin valizlerini taşıyan kişilerin, bu tür işlemler sonrasında derhal ellerini yıkaması ve alkol bazlı el antiseptiği ile el temizliği yapması sağlanmaktadır.

KONSEPT
Herşey Dahil (09.00-23.00)
07:30-10:00  Kahvaltı
12:30-14:00  Öğle Yemeği
16:00-17:00  Çay saati
19:00-21:00  Akşam Yemeği

*Çocuk Oyun alanı, havuz, çocuk havuzu bulunmaktadır.

ÜCRETLİ SERVİSLER
*Kasa Kiralama (10 TL GÜNLÜK)
*Geç çıkışlar ücretlidir.

PLAJ
Tesis plaja 250 metre uzaklıkta olup, özel plajı bulunmamaktadır.

Toplam 42 Standart odası mevcut olup, karo zeminlere sahip odaları, duş, balkon  uydu TV,klima kasa bulunmaktadır. Balkon oturma alanı sunmaktadır. Her odadan bahçe veya şehir manzarası bulunmaktadır.

Munamar Park Otel Olanakları

Yeme-Içme
  • Restoran
Ödeme
  • Visa

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Munamar Park Otel İçmeler otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz İçmeler otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Munamar Park Otel, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.