TR134410cd
TRBDFC

Ayka Vital Park Healthy Life Holiday Residence -  Antalya

Adres : Duacı Koyu Akhöyük Cad. No:1 Kepez / ANTALYA - TÜRKİYE Antalya

0.00 TL

'den başlayan fiyatlarla

Size Özel Fırsatlar!

Peşin Fiyatına 6 Taksit
Spa

Otel Bilgisi

Ayka Vital Park Healthy Life Holiday Residence

Türkiye’nin güzide yerleşim merkezi olan Antalya’da, şehir merkezinde bulunan Duacı Köyü’nde, orman içerisinde yer almaktadır. Tesisin nem oranı, bulunduğu konum itibarı ile şehir merkezinden %35 daha düşüktür. Konaklayan sakinlerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek hizmet birim ve üniteleri ile donatılmıştır. Doğa ile uyumlu bir yapı tercih edilmiştir.

Sağlıklı yaşamın gereği olarak tesiste kullanılan bütün malzemeler uluslararası standartlarda olup, özel seçilmiş ; anti-alerjik, anti-bakteriyel, anti-stres özelliklerine sahiptir.

Otel Özellikleri

Profesyonel hizmet anlayışı ile kalite standartlarına bağlı, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı yaratmak istedik. Engellerin ve sınırların kaldırıldığı “ AYKA VİTAL PARK “ tam donanımı ile yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir ortamdır.

Huzurlu, keyifli ve sağlıklı bir tatil yapıp, aynı zamanda gerekli tedavilerinizi uzman tıp doktorları ve kalifiye personel nezaretinde alabileceğiniz yegane yerdir.Alacart Restaurant :

Aileniz ve misafirlerinizle birlikte, kendinizi özel hissedebileceğiniz, sunumların masanıza profesyonelce servis edileceği, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız... Zaman zaman tercih ettiğiniz otantik tadların damağınızda ki hoş buğusu... Şeflerin parmakları arasından süzülerek gelen otantik tadların damağınızla ve yüreğinizle buluşacağı en özel tadlar.

Sağlık Hizmetleri :

Sağlıklı Yaşam Programı
Psikolojik Destek ve Danışmanlık
Sporcu – Danscı Sağlığı ve Beslenmesi
Diyet ve Zayıflama Programları
Kardiyak Rehabilitasyon
Nörolojik Rehabilitasyon
Ortopedik ve Travmatolojik Rehabilitasyon
Onkolojik ( Kanser Hastalıkları ) Rehabilitasyon
Romatizmal Hastalıkların Rehabilitasyonu
Boyun, Bel, Sırt ve Eklem Ağrıları Tedavi Programları
Osteoporoz Tedavi Programı
Geriatrik Rehabilitasyon
Manuel Terapi
Havuz İçi Egzersiz ve Tedavi Programları
Ozon Terapi
Sigara Bırakma

- SPA HİZMETLERİ :

SPA

Ruhu harekete geçirmek, dinçleştirmek, sakinleştirmek ve yatıştırmak içinantik doğuya özgü tedavi yöntemleri ile modern batı uygulamaları birlikte kullanılmaktadır.

Sağlığın,ahengin ve tam dengenin keyfini ve mutluluğunu ve huzur vahasında yeniden keşfedin.Zaman kavramını unutacağınız Ayka Vital Park spada sizlere muhteşem bir yolculuğa davet ediyoruz.Bedeniniz,ruhunuz ve aklınızla doğal terapilerin mucizevi dokunuşunu hissedeceksiniz.

MASAJLAR

Kleopatra Masajı
İsveç ( Klasik ) Masaj
Çikolata, Şarap, Yeşil Çay Masajı
Lenf Drenaj Masajı
Aroma Terapi Masajı
Reflexoloji ( El, Ayak, Baş ) Masajı
Selülit Masajı
Medikal Masaj
Spor Masajı
Anti Stres Masajı
Sıcak Taş Masajı
Kese ve Köpük Masajı
Cilt Bakımı
Vücut Bakımı
Ozon Sauna
Temelde dolaşıma yardımcı olmak, ağrıyı veya kas kasılmalarını (spazmı) azaltmak gayesiyle uygulanır. Masaj daha çok eller vasıtasıyla, bazen de girdaplı su veya mekanik cihazlar vasıtasıyla yapılır.

ANTİ - STRES MASAJI
Vücudun güne zinde başlaması veya gündelik hayatın getirdiği yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile uygulanan bu masaj türü dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak tatbik edilmektedir.

AROMA TERAPİ
Eski Çin,Mısır ve Hint uygarlıkları döneminden günümüze kadar gelen bu yöntem özel bitkilerden elde edilen saf aroma yağları ile uygulanmaktadır.Bu yağlar bitkilerin kök,reçine,yaprak ve çiçek kısımlarından elde edilir.Hem zihinsel hem de fiziksel yararları bulunmaktadır.Çeşitli bitkilerden elde edilen bu uçucu öz yağların insan bedeni üzerinde oldukça pozitif etkileri vardır.Sakinleştirici,canlandırıcı,toksin atıcı,ağrı giderici,hücre yenileyici,uyarıcı ve kas gevşetici etkilerinin yanı sıra uyku bozuklukları gibi sağlık problemlerinin tedavisinde de destekleyici alternatifler olarak tercih edilmektedirler.

CLEOPATRA MASAJI
Hamamda kısa süreli fakat yoğun bir terlemenin ardından, deniz suyuyla özel olarak hazırlanmış yosunun, terapistin baskılı masaj hareketleri ile açılan gözeneklerden vücut içine nüfuz etmesi sağlanır. Terleme; birikmiş toksinlerin vücut dışına atılması ve kan dolaşımının dengeye girmesi anlamına gelirken; yosun bakımı ise cildin kendini yenilemesine, vücudun mineral ve su dengesinin uyumla hale getirilmesine yardımcı olmaktadır. Uygulanan yosun temizlendikten sonra vücut özel vitamin kremi tatbik edilerek nemlendirilir ve dinlenmeye alınır.

ÇİKOLATA MASAJI
Çikolata masajı; cildi gündelik hayatta kaybedilen besleyici minareleri yerine koyarak canlandırması ile bilinmektedir. Cilt üzerinde peeling etkisi yaparak teni yumuşatan ve pürüzsüzlük sağlayan bu masaj aynı zamanda hücre yenileme mekanizmasını da aktive etmektedir.

LENFDRANAJ MASAJ
Elle yapılan lenf drenajı cilt hastalıklarının tedavisinde,ameliyat öncesi şişkinlik ve cerrahi operasyon sonrası ödem oluşumunda;hamilelik çizgilerinin giderilmesinde yoğun olarak başvurulan etkili bir uygulamadır.

MEDİKAL GENEL/MEDİKAL SIRT MASAJI
Gerginliği azaltır,var olan ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama ve dinginlik sağlar.Çoğumuz ara sıra sırt ağrısı çeker,bilgisayar önünde veya asmada kamburlaşır,kapasitemizi aşan ağır yükler taşır,biçimsiz pozisyonlarda oturur veya yatarız.Bunların hepsi de zamanla kasların gerilmesine ve düğümlenmesine yol açar.Medikal masaj türleri söz konusu bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletir;omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılan sinirleri doğrudan etkileyerek sinir sistemini rahatlatır.

REFLEKSOLOJİ
Genel anlamda,vücutta biriken negatif enerji ve gerginlik hissinin doğrudan ayak altına yapılan masaj ile yok edilmesi olarak tanımlanmaktadır.Ayak tabanında bulunan refleks noktalarının her birinin,vücut içerisinde yer alan belli bir iç organı temsil ettiği varsayılmaktadır.Uyarılan bu refleks noktaları sayesinde kaybedilen enerjinin geri kazanılması,kan dolaşımının dengeye sokularak yorgunluk hissinin giderilmesi hedeflenir.Bu prensip uyarınca;mide,bağırsak,kalp rahatsızlıkları ile sinir sıkışması gibi nörolojik semptomların önlenmesinde yardımcı tedavi olarak tavsiye edilmektedir.

SELÜLÜT MASAJI
Selülit oluşumuna yol açan en önemli etken vücut içerisindeki lokal dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşım sistemindeki bölgesel bozukluklar ve yağ dokusundaki artış, toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı ise sistemin düzensizleştiği bu bölgeleri uyararak lokal dolaşımı aktive eder ve söz konusu lokalizasyondaki dokuların taze oksijen ile beslenmesini sağlayarak pürüzlü görünümün azaltılmasına yardımcı olur.

SICAK TAŞ TERAPİSİ
Çökelti ve volkanik aktiviteler sonucunda oluşan jeolojik taşların ısıtılarak vücutta belli noktalar üzerine yerleştirilmesi ile uygulanan bu eşsiz terapi,beden üzerindeki enerji merkezlerini uyararak kalp atış sıklığını yükseltir;dokulara esneklik sağlar,solunumu hızlandırarak hücre metobolizmasında transfer edilen oksijen miktarını arttırır ve enerji desteği sağlar.

SPOR MASAJI
Spor masajı yaygın olarak uygulanan bağ dokusu masajlarından biridir. Hedef kitlesi; sporcuları, profesyonel dansçıları ve yoğun fitness aktiviteleri ile uğraşanları kapsamaktadır.Bu masaj türüne,İsveç usulü masajın sporcular için geliştirilmiş özel versiyonu da denilebilir.Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özelliği ritim,süre ve bası oranlarının farklı olmasıdır.

- Ayka Vital Park, konumu, mimari tasarımı, farklı hizmeti, sağladığı üst düzey konforu ile Ulusal ve Uluslararası birçok şirket toplantısına, kongreye, özel kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Merkezi ısıtma ve soğutmalı her türlü teknik donanım ve alt yapıya sahip modern ve ferah bir ortam sizi bekliyor.

ÖZELLİKLER

-Toplam 440 M 2 ye yayılmış 3 adet toplantı
-Salonu - Flip chart, kürsü, slide projector
-Ücretsiz kablosuz internet
-DVD -VCD Player & Tv - Barcovision
- Mikrofon

Konsept

Ayka Vital Park Healthy Life & Holiday Residence 2014 Yaz Sezonunda Oda Kahvaltı Olarak Hizmet Vermektedir.

Ücretsiz Hizmetler:

Sabah Kahvaltısı ( Açık Büfe )
Türk Hamamı
Sauna
Otelin Bazı Yerlerinde Wireless Internet Erişimi (Lobby ) Kasa
Masa Tenisi
Spor Salonu
Bilardo
Okey-Tavla-İskambil Oyunları
Açık - Kapalı Yüzme Havuzlar

ÜCRETLİ HİZMETLER

Kuaför
Doktor

Oda Özellikleri

Tesiste 155 standart oda bulunmaktadır.

Tüm odalarda :

Uydu Tv
Merkezi klima
Kalorifer
Duş
Fön
Uluslararası kullanıma açık direkt hatlı telefon
Su ısıtıcı ( Kettel )
Mini Mutfak
Çay & Kahve Ünitesi
Minibar
Kasa
Kablolu internet bağlantısı

Yakın Merkezler

Havaalanına uzaklık: 30 km.
Şehir Merkezine uzaklık: 14 km.
Denize uzaklık 15 km.
Şehirlerarası Otobüs Terminaline uzaklık: 10 km.dir.

Otel Olanakları
 • 220 Volt
 • Bar
 • Bar / Dinlenme Salonu
 • Engellilere Uygun Olanaklar
 • Jimnastik Salonu
 • Jimnastik Dersleri
 • Sağlık & Güvenlik
 • Sağlık Kulübü
 • Sıcak Su Havuzu
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Spa
 • Kapıda gözetleme deliği
 • Squash
 • Buhar Banyosu
 • Tema Havuzu
 • Hamam
 • TV Odası
 • Kablosuz İnternet
Oda Olanakları
 • 220 Volt
 • Bornoz
 • Banyo
 • Kablo / Uydu Yayını
 • Engelli Dostu Odalar
 • Odada kasa
 • Minibar
 • Ayna
 • Özel Balkon / Teras
 • Duş
 • Telefon
 • Banyoda Telefon
 • Banyo Malzemeleri
 • TV Kanalları
 • Geniş Ekran TV
 • Kablosuz İnternet
Yorumlar
Ayka Vital Park Healthy Life Holiday Residence
Duacı Koyu Akhöyük Cad. No:1 Kepez / ANTALYA - TÜRKİYE Antalya
0.00TL
Tatil.com sizin için en iyi sonuçları buluyor..
Tatil Fırsatları

Ayka Vital Park Healthy Life Holiday Residence Antalya

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!
En Ucuz

Antalya otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Tatil.com olarak otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.
En fazla seçenek
Ayka Vital Park Healthy Life Holiday Residence, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global