Penti Kampanyası Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

a. Penti Otelleri nedir?

Tatil.com ve Penti iş birliği sonucu yapılan kampanyaya dahil olan otellerdir. Bu kampanyaya göre Penti.com'dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, tatil.com'dan yapacağı 1.000 TL ve üzeri tutardaki tatil alımlarında kullanmak üzere 50 TL hediye çeki kazanıyor. Ya da tatil.com'dan 1.500 TL ve üzeri tutarda rezervasyon yapan herkes, Penti.com'dan yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanmak üzere 50 TL değerinde hediye çekine sahip oluyor. Bu durumda, Penti otelleri arasından birine minimum 1.500 TL'lik rezervasyon yaptırır ve ardından Penti.com'dan 150 TL değerinde alışveriş yaparsanız 50 TL değerindeki hediye çeki sayesinde Penti.com'a 100 TL ödemiş olursunuz. Diğer taraftan Penti.com'dan 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparsanız yine 50 TL değerinde hediye çeki kazanmış olursunuz. Ardından tatil.com'da 1.000 TL ve üzeri tutarda rezervasyon yaptırırsanız bu rezervasyonunuzda geçerli 50 TL'lik hediye çekinizi kullanabilir bu sayede tatilinizi 950 TL'ye satın almış olabilirsiniz.

b. Penti Otellerinde geçerli kampanyaya katılım koşulları nelerdir?

Penti.com'dan yapacağınız alışveriş sonucu tatil.com'da kullanmak üzere alacağınız hediye çekini yalnızca yalnızca online ve çağrı merkezlerinden yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. tatil.com acentelerinden yapacağınız rezervasyonlarda bu hediye çeki geçerli değildir. Yine tatil.com'dan yaptıracağınız rezervasyon sonucu sahip olacağınız hediye çeki yalnızca Penti.com'da geçerlidir. Penti mağazalarında hediye çeki geçerli değildir. tatil.com'da kullanılacak 50 TL hediye çekini 5-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar ve 5 Mayıs-31 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek konaklamalarda kullanabilirsiniz. Penti.com'da kullanılacak 50 TL hediye çekini ise 15-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapacağınız online alışverişlerde kullanabilirsiniz.

c. Penti Otelleri nelerdir?

Penti Otelleri, yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm otelleri kapsamaktadır. Penti ve tatil.com iş birliği ile gerçekleştirilen 50 TL değerindeki hediye çeki kampanyası tatil.com'da yer alan tüm yurt içi ve yurt dışı otelleri ile tur rezervasyonlarında geçerlidir. Uçak bileti, transfer hizmeti ve iptal güvence paketi satın alımları kampanya dışıdır.

Tatil Fırsatları

Penti Kampanyası Otelleri

fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!
Kampanyalı Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Tatil.com olarak otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.
En fazla seçenek
Penti Kampanyası Otelleri , Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2019 Met Global