Filtre

Romantik Oteller

Romantik Oteller Nedir?

Çiftler için ayrıcalıklı hizmetler sunarak romantik bir tatil yaşamalarını sağlayan tesislerdir. Sevgililer ya da evli çiftler için düşünülen özel alan ve hizmetler sunan bu tesisler için balayı otelleri de diyebiliriz. Giriş gününe özel oda süslemesi, odaya meyve, çerez, pasta vs. ikramı, à la carte restoranlarda rezervasyon önceliği ya da à la carte restorandan ücretsiz yararlanma gibi daha pek çok hizmete sahip olan romantik oteller bu hizmetleri özellikle balayı çiftleri için sunmaktadır. Bunun yanı sıra romantik otellere gitmek için evli olmak gerekmiyor, sevgililer de bu otelleri tercih edebilir. Yılın herhangi bir döneminde sevgilinize sürpriz yapmak istediğinizde ya da romantik bir hafta sonu kaçamağı yapmak istediğinizde romantik otellerden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Romantik otellerin diğer otellerden en büyük farkı ise genelde 14 ya da 16 yaş altındaki çocuk misafirleri kabul etmiyor olmalarıdır. Çocuk kabul etseler de bazı otellerde yetişkinlere özel yüzme havuzları da bulunabilmektedir. Bu sayede özellikle çocuk sahibi olmayan çiftler sakin ve romantik bir tatil yaşama fırsatı bulabilirler. Her otele göre farklılık gösterse de romantik otellerin çoğunda yer alan SPA merkezinde çiftlere özel masaj hizmetleri de verilmektedir.

Bu tarihlerde müsait bir otel bulamadık.

Bu tarihlerde müsait bir otel bulamadık.

Aramanızı değiştirerek kendinize uygun otel bulabilirsiniz.

Aramanızı tekrar yapmak ister misiniz?

Tatil Fırsatları

Romantik Oteller

fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

Kampanyalı Tatil Fırsatları

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Tatil.com olarak otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.

En fazla seçenek

Romantik Oteller, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.