Filtre

San Francisco Otelleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde bulunan San Francisco kırmızı köprüsü, yan yana sıralanmış evleri, tramvayı ve yokuşlarıyla tanıyabilirsiniz. Özellikle 1800’li yıllarda altın arayışıyla bölgenin nüfus sayısı 25 katına çıkmıştır. 1900’lü yılların başında bir deprem geçiren San Francisco, 1950’lilerde hippilerin merkezi haline gelmiştir. Şu anda iş ve kültür merkezi olan bu görkemli şehre geldiğinizde San Francisco Otelleri‘nde konaklayabilirsiniz.

Çin, Japon, Tayland, Hindistan, Meksika ve Kore mutfağından örnekler bulabileceğiniz San Francisco’da, taze deniz ürünleri de yiyebilirsiniz. Gece hayatı oldukça renkli olan bu Amerika şehrinde, alışveriş yapacağınız pek çok mekan bulunmaktadır. Ayrıca Alcatraz Hapishanesi, Fisherman’s Wharf, Civic Center, Muir Ormanı, Alamo Meydanı, Union Meydanı, Çin Mahalesi, Golden Gate Köprüsü, China Town ve Japon Mahallesi San Francisco’da gezilecek yerler arasındadır.

Bu tarihlerde müsait bir otel bulamadık.

Bu tarihlerde müsait bir otel bulamadık.

Aramanızı değiştirerek kendinize uygun otel bulabilirsiniz.

Aramanızı tekrar yapmak ister misiniz?

Tatil Fırsatları

Erken Rezervasyon

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz San Francisco tatil otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Tatil.com olarak otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.

En fazla seçenek

San Francisco otelleri, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.