0 Gece
Tatil.com Öneriyor Onaylı Güvenli Turizm

Obam Termal Resort & Spa

Simav Yolu 17.km Hisaralan Kaplicalari Mevkii Sindirgi Haritada Göster

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum
9.2 Harika 539 Değerlendirme
 • Temizlik 10 / 10
 • Konum 10 / 10
 • Genel 9 / 10
 • Oda 10 / 10
 • Hizmet 10 / 10
 • Konfor 10 / 10

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 360 68 35

Oda müsaitlik bilgisi için tarih seçimi yapınız
Konum

Harita

Tesisi Haritada Gör

konum

Obam Termal Resort & Spa Otel Bilgileri

Obam Termal, muhteşem bir doğaya sahip. Kızıl çam ormanlarının kuşattığı ve yeşilin bin renginin hakim olduğu bu manzarayı, travertenler ve Simav Çayı gölde göl manzarası kusursuz bir tabloya dönüştürüyor. Özgün yapı doğayla bütünleşiyor; kış ayındaki göl kenarında iki ayındaki orman manzarasını da katıyor. Obam Termal, hem yalnız kalarak sükunet bulmanız; hem de sosyalleşerek eğlenebilmeniz için detaycı bir yaklaşımla projelendirilmiştir.
HB PLUS HİZMETİ
 • Tesis Güvenli Turizm Sertifikalıdır.
 • Ebeveynleri ile aynı odada konaklamak kaydı ile; 0-6 yaş 2 çocuk ücretsiz 3. çocuk &  6 yaş üzeri  çocuklara % 50 fiyat uygulanır.
 • HB  PLUS  uygulaması kapsamında;
  • Sabah kahvaltısı ( 07.30 – 10.00 ) & akşam yemeği ( 18.00 – 20.00 )  açık büfe olup, içecek olarak su, çay – kahve & meşrubat çeşitleri,
  • 15.00 -16.00 arası   tatlı – tuzlu kurabiye,  aperatif yiyecekler,  içecek olarak  su – çay & kahve çeşitlerinden oluşan ikramları vardır,
  • Otelin lobi alanında 10.00 -23.00 saatleri arasında tatlı – tuzlu kurabiye, su – çay & kahve standımızdan  self servis şeklinde,
  • Bay & bayan termal alanlarda 10.00 – 19.00  saatleri arasında su – çay & kahve ikramı,
  • Odalara ikram olarak günlük 1,5 litre su & ketıl seti, hizmetlerinden yaralanabilirsiniz.

 • Mini bar içecekleri, market bölümü &  termal alandaki vitamin bardan tüketilen yiyecek & içecekler ücrete tabidir.
 • Otele dışarıdan yiyecek içecek & evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 • Termal alanlarımız bay bayan  ayrı hizmet vermekte olup, açık kapalı termal havuz,  aqua park, terapi  havuzu, Türk hamamı, buhar odası, sauna, macera duşları, tuz odası, fitnes salonu hizmetinize sunulmaktadır.
 • Termal alanlarda;
 • Kese – masaj,  spa bölümünde masaj, cilt bakımı, detox vb hizmetler,
 • Özel spa odası & aile havuzlarından ( saatlik ),
Ücretli olarak yararlanabilirsiniz.
Aktiviteler ; Otopark, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, wi-fi, kitap okuma salonu, mini futbol, basketbol, voleybol sahası & masa tenisi. Çocuk oyun salonundaki oyun makinaları  ücretlidir.
 • Tek gece satışı (Cumartesi) yoktur.
--
Tüm yıl hizmet veren tesislerde, Yaz ve Kış dönemi konseptlerinde otel değişen operasyonel koşullar ve mevsimsel şartlardan kaynaklı olarak, uygulanacak konseptlerde değişiklik ve hizmet kısıtlama hakkını saklı tutar.
SPA HİZMETLERİ
Termal Havuz: Termal havuzun kalitesini en etkin çözümleriyle sunan obam termal, konseptini tamamen termal sudan aldığı enerji ile sunuyor. Havuz kaynak termal havuzu olarak hizmet vermektedir.
Termal havuzda kış aylarında kar yağarken sıcak termal suyun keyfini sürecek ve eşsiz manzarayı izleyeceksiniz. Elinizi uzattığınızda dokunuverecekmiş kadar yakın kızılçam ormanları manzarası eşliğinde termal havuzlarda yüzmenin keyfine varın. Termal suların şifasını kış soğuğunda, kar yağışında, sabahın kırağısında ortalama 37-38 derecelik termal yüzme havuzu içinde kışın tadını ayrı bir şekilde çıkarabilirsiniz.
Termal Havuz Hakkında: Yazın 26 ile 30 derece arasında hizmet vererek misafirlerimize konfor sunan havuzlarımız, kışın da 36 ile 38 derece arasında termal su ile hizmet vererek misafirlerimize sunulmuştur. Bay ve bayan misafirleri için ayrı ayrı hizmet veren açık termal havuzlarımızın büyüklüğü 185’er m ² olup, havuz derinlikleri erkek termal havuzunda 1,45 metre, bayan termal havuzunda ise 1,40 metredir. Termal havuzlar 08:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır. Bay ve bayanlara ayrı kapalı termal havuzlardan açık havuzlarımıza geçiş bulunmaktadır.
Özel Aile Havuzu: İş stresinden ve günlük hayatın karmaşasından uzakta ailenizle beraber termal havuz keyfi mi geçirmek istiyorsunuz? Bir çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen şifalı suyumuzla beş yıldız konforunun birleşimi ile stres ve yorgunluk atabilir, tepeden tırnağa yenilenebilirsiniz…
Özel Aile havuzumuz içerisinde soyunma odası, lavabo ve su şelalesi yer almakta olup saatlik ekstra ücretlendirilmektedir. Özel Aile havuzu derinliği 70 cm’dir. Havuzlar size özel sterilize edilmekte olup, termal su sıcaklığı isteğe göre ayarlanabilmektedir.
Bayan Kapalı Termal Havuz: İhtiyaçlarınız doğrultusundaki hizmeti vermekte olan otel, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm misafirlere hitap edecek şekilde olanaklar ve fırsatlar sunmaktadır.
Bayan kapalı termal havuzun büyüklüğü 105m² olup, havuz derinliği her noktada 1,40 metredir. 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık bulunmaktadır. Havuzun kaynak termal havuzu olarak hizmet vermektedir. Yazın 33 ile 36 derece arasında hizmet vererek misafirlere konfor sunan havuzlar, kışın da 36 ile 38 derece arasında termal su ile hizmet vererek misafirlere sunulmuştur.
Otelde yer alan kapalı yüzme havuzları içerisinden,165m² açık bayan yüzme havuzlarımıza geçiş bulunmakta olup ozon sistemi ile temizlenmektedir.
Termal havuzlar ozonla dezenfekte edilmektedir. Çünkü %100 doğal ve biyolojiktir.
Geleneksel Türk Hamamı: Yüzyıllardan beri Osmanlı-Türk kültürünün vazgeçilmez değerlerinden biri olan geleneksel Türk Hamamı, otelimizin Termal hizmetleri bölümü arasında yerini almaktadır.
Geleneksel Türk hamamı vücudun dinlenmesi, insan kaslarının rahatlaması, ruhen ve bedenen kirlerden arınma yeri olarak tabir edebileceğimiz bir kavramı işaret eder. İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimleri arasında yerini alan, yıkanma ve temizlenme açısından sağlığa davet eden bir öneme sahiptir. Türk hamamları Osmanlı dönemi kadınlarının güzellik sırları arasında yerini almıştır. Türk hamamı ayrıca insanların vücudunun gözenekleri arasındaki kirlerden arınmasını sağlamaktadır.
Türk hamamı sıcak hava ve buhar etkisiyle cildin ölü derilerinden kurtulmasını ve gözeneklerin açılmasını kolaylaştırır. Obam termal in hizmetleri arasında bulunan hamamlarımız bay ve bayanlara özel ayrı bölümlerde tahsis edilmiştir. Klasik Türk mimarisinden esinlenerek otelde yerini alan hamam, geçmişin izlerini ve güzelliğini önünüze sermektedir. Aileniz ile birlikte hem sağlık açısından temizlenmek hem de eğlenmeniz amaçlı sağlamış olunan hizmetlerden sizler de yararlanabilirsiniz.
Hamamlarımızda gelen misafirler rahatlıkla dinlenebileceği ortamlar sunulmuştur. Termal jakuzi, hamam, buhar banyoları, sauna, tuz odası, macera duş, şok duş, kar çeşmesi, dinlenme odaları gibi pek çok sosyal aktiviteleri yapabilmeniz adına kaliteli hizmetler sağlanmaktadır. Sıcaklığı bedeninizde hissederken tamamen kendinizi daha rahatlamış ve dinç hissedeceksiniz.
Termal Jakuzi: Doğal termal otel, bulunduğu konum ve sağladığı hizmetlerden ötürü, değerli misafirlerine huzurlu vakit geçirmesine ve otelden dinlenmiş şekilde ayrılmalarına özen göstermektedir. Bu bağlamda, yeraltından çıkan doğal termal sularının uygun şekilde misafirlere ulaştırılması, bu suların kullanıldığı havuzlar, otel odaları ve banyoların titizlikle hazırlanması, otelimizin asli görevlerindendir.
Termal otelde bulunan en ergonomik ve en konforlu hizmetlerimizden biri ise, jakuzi terapi havuzlarımızdır. Özel bir şekilde hazırlanan, gerekli sıcaklıkta ayarlanmış doğal termal suyunun da içinde kullanıldığı jakuzi terapi havuzlar, misafirlerimizin rahatlığı ve sağlığı açısından oldukça önemlidir. En çok tercih edilen havuz türü olan jakuzi terapi havuzu, bu nedenlerle misafirlerimiz tarafından özellikle seçilmektedir.
Buhar Banyosu: Asırlık geleneklerimizden biri olan buhar banyosu, sauna odalarındaki bakım ve rahatlama gibi, insan vücuduna oldukça iyi gelen bir uygulamadır. Tarihsel anlamda da, eski Roma zamanına kadar dayanan buhar banyosu, cildin temizlenmesi, ferahlaması ve gerekli nemi alabilmesi adına da oldukça önemlidir.
Kas ağrılarını azaltan, üst solunum yolu rahatsızlıklarını önemli ölçüde dindiren, tıkanıklıkları açan, iltihaplanmalara iyi gelen, boğaz tahrişine karşı oldukça etkili olan buhar banyosu, tüm bu olumlu etkilerini ise ortamının 50 dereceye kadar varan sıcaklığına ve %80 ila %100 arasında değişen nem oranına borçludur.Astım, boğmaca gibi solunum yolu rahatsızlıklarına karşı da alternatif olarak önerilen buhar banyosu, aynı zamanda öksürüğü de azaltmaktadır.
Saunalar: Eski bir geleneğin adı olan sauna, antik çağlardan bu yana insanların rahatlamak amacı ile kullandıkları sıcak odaları simgelemektedir. Modern anlamda saunalar ise, günlük hayatın stresinin atılabileceği, son derece huzurlu ve rahatlatıcı etkiye sahip bakım odaları niteliğini kazanmıştır.
Klasik bir saunada, nem artırıcı bir su takviye sistemi ile özel ağaçlardan yapılmış ahşap malzemelerden oluşan oturma ve yatma yerleri bulunmaktadır. Sauna kömürünün üzerine dökülen her kepçe su ile hem odanın genelinin nemi artmakta, hem de ortama harika ve ferah kokular yayılmaktadır.Sağlık açısından değerlendirildiğinde, toksinlerin atıldığı, vücuda fazla olan suyun ve beraberindeki maddelerin vücuttan terleme yolu ile uzaklaştırıldığı, gözeneklerin çok iyi bir şekilde açıldığı ve bu sayede derinin nefes aldığı bir uygulama olarak lanse edilebilen sauna, pek çok solunum yolu rahatsızlığına da iyi gelmektedir.
Termal otelimizin hizmetlerinden biri olan sauna odalarımız ve bu salonlar ile ilgili bakım paketlerimiz, değerli misafirlerimiz tarafından ilgi ile takip edilen işlerimizin arasındadır. Bu kapsamda, dileyen her misafirimiz sauna hizmetimizden yararlanabilmektedir.
Masaj Hizmeti: Otelde uygulanan tüm masajlarımızın ortak özellikleri vücudunuza güç, enerji ve tazelik katmak ve yorgun kaslara etki ederek canlanmalarını sağlamaktır. Uygulama süreleri türlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Spa danışmanları fiziksel rahatsızlıklarınızı belirleyerek sizler için en uygun masajı önermektedir.
Masaj salonunda uygulanan masaj türleri Antistres Masajı, Shiatsu Masajı, Detoks, Kese Köpük, Selülit Masajı, Klasik İsveç Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Lokal Masaj, Aroma Terapi Mesajı, Refleksoloji, Manual Terapi, Sujok Terapi, Taş Masajı, Kil Masajı, Sıcak Taş Terapi ve Thai Masajıdır.
Fitness Salonu: Diğer spor türlerinden farklı olarak aletli ya da aletsiz olarak tüm kasların güçlendirilmesi ve sıkılaştırılması amaçlanan fitness birden farklı egzersizin uygulandığı bir spor türüdür.
Tatilinizi rahat bir şekilde geçirmek ve aynı zamanda boş vakitlerinizde de formunuzu korumak istiyor iseniz, dikkat etmenizi gerektiren tüm aletleri otelin fitness salonunda bulabilirsiniz. Kendinizi daha da dinç hissetmenizi sağlayacak olan bu hizmet, formunuzu korumanız ve kendinize zaman ayırmanız için önemli bir olgudur.

Otel Aktiviteleri
Aileler açısından sıklıkla tercih edilen otelimiz, tesis yerleşimlerini ihtiyaç duyulan özellikli alanlarını da misafirlerinin arzu ve istekleri yönünde belirlemiştir. Obam Termal Otel, sunduğu doğallık dolu tesisleri, rahatlatıcı hizmetleri ve çok farklı bir tatil anlayışı ile misafirlerinin gönüllerine ve ruhlarına hitap ederken, aynı zamanda pek çok aktivite için yeterli ve gerekli alanları da tesisleştirmeyi başarmıştır.
Otel havuz başı etkinlikleri, doğal şartlarda sağladığı yürüyüş imkanları ve çok daha fazlası ile, değerli misafirlerini beklemektedir.

Bisiklet Kiralama
Otel bünyesinde bulunan bisiklet kiralama hizmetimiz ile Marmara Bölgesi’nin en yüksek ikinci dağı olan Ulus Dağı eteklerinde gezintiye çıkabilirsiniz.
Yeşilin birbirleri ile yarışır güzellikteki tüm tonlarını içinde barındıran Ulus Dağı ormanlarında çıkacağınız bisiklet gezisi ile ruhunuzun dinlendiğini ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz.
Çeşit çeşit kuşların en güzel besteleri aratmayan sesleri ile cennetin bir köşesinde olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Bakmaya doyamayacağınız doğa güzellikleri arasında yapacağınız bisiklet gezintisi ile birbirinden farklı ağaç ve bitkilere rastlayabilir yeryüzünün görülebilir mucizeleri olan orman manzaraları ile hiç unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Tertemiz orman havası eşliğinde bisiklet sürerek hem spor yapıp hem de  doğanın muhteşem büyüsüne kapılabilirsiniz.
Çaygören Barajı’nın mavilikleri ile güneşin birleştiği ve paletlerde bulamayacağınız güzellikte renklerin etrafa saçıldığı gün batımlarında hayatın aslında ne kadar da anlamlı olduğunun farkına varacaksınız. Bisiklet turunuzda Hisaralan Travertenleri’ni de ziyaret edebilir ayrıca Kertil Mesire Yeri’nde keyifli bir piknik yapmanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.

Çocuk Eğlence Salonu
Tüm misafirler için olduğu gibi misafirlerin çocuklarının da otelde bulundukları her anı mutlu ve neşeli geçirmeleri için otelde birçok oyun alanının içinde bulunduğu bir eğlence salonumuz bulunmaktadır.
Otel bünyesinde bulunan çocuk eğlence salonumuz ile çocuklarınızın sıkılmadan keyifli saatler geçirmesini sağlayabilirsiniz. İçerisinde hemen hemen her çocuğun ilgisini çeken birbirinden farklı toplam 17 çeşit oyuncak bulunmaktadır. Oyuncak çeşitleri her yaş grubu çocuğa hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.
Dilerseniz bir langırt turnuvası ile çocuğunuzla hem eğlenceli hem de kaliteli zamanlar geçirmenin keyfini yaşayabileceğiniz gibi dilerseniz birçok çocuğun tutkusu olan ps3 ile rekabetin tadına da varabilirsiniz. Çocukların tek başlarına ya da gruplar halinde eğlenebilecekleri top havuzu, atari ve hokeyi gogobal gibi birçok oyuncak da oyun salonumuzda çocuk misafirlerin kullanımına sunulmaktadır.

Oyun Salonu
Müthiş doğal güzellikleri içerisinde barındıran manzaramız eşliğinde ve mucizevi termal suyumuz ile sağlığınıza kavuşurken geçireceğiniz her dakikayı daha anlamlı ve daha unutulmaz kılmak adına sizlere bir otelden beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu duyuyoruz.
Misafirlerimize otelimizde geçirecekleri her anlarının zevkli, eğlenceli ve huzurlu olması için vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de oyun salonu. Otelimiz bünyesinde bulunan oyun salonumuz 24 saat boyunca tüm misafirlerimizin kullanımlarına açıktır. Oyun salonumuz otelimizin genel konseptine uygun olarak tamamen modern ve kaliteli ürünler ile dekore edilmiştir.
İçerisinde zamanınızı keyfe ve eğlenceye dönüştürebileceğiniz birçok oyun alanı barındıran oyun salonumuz ile neşeli saatler geçirebilirsiniz. Bilardo, masa tenisi ve farklı oyun alanları bulunan salonumuzda arkadaşlarınız, partneriniz ya da aileniz ile oyun oynamanın ve tatlı bir rekabet içerisine girmenin tadını çıkarabilir, tatilinizin her anını kaliteli geçirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Oyun salonumuzda bulunan bilardo masamız ile üç bant bilardo ve Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz gibi masa tenisinde de rakiplerinizle çekişmenin keyfini çıkarabilirsiniz

Toplantı Salonları
Termal otelimizin yaz ve kış ayları fark etmeksizin, her daim açık olan toplantı salonları, değerli misafirlerimizin kullanımı için sürekli hazır bulundurulmaktadır. Termal otelimizde doğal kaynak suları ile rahatlayan ve tedavi olan misafirlerimiz, aynı zamanda toplantı odalarımızı da kullanarak önemli organizasyonlarını gerçekleştirebilmektedirler.
Otelimizde birbirinden farklı toplamda 4 adet toplantı salonu bulunmakta olup, kongre, seminer ve firma toplantılarınızda profesyonel hizmet vermektedir. Doğal termal otelimizin niteliklerine uygun şekilde, ağaçlardan isimlerini alan tüm toplantı odalarımızda sinevizyon ve ses sistemi hizmetleri hazır bulunmaktadır.
Toplantı salonlarımız ferah havalandırması, kusursuz hizmeti ve tam donanımlı teknik altyapı ile misafirlerimize profesyonel kadromuzla ev sahipliği yapmaktadır.
Standart Oda
Standart odalar 58 adet olup, 30 m² dir. Standart odalarımız duşa kabinli ve küvetlidir. Misafirlerimizin rahatlığı öncelik tutularak dizayn edilmiştir.
Otelde yer alan odaların, muhteşem doğası ve orman manzarası ruhunuza işleyecek. Pencereyi açtığınız her an, odanıza dolacak temiz havanın ve kuş seslerin, hem yüzünüzde, hem de ruhunuzda ayrı bir tebessüm oluşturacağı inancındayız. Güne keyifle, zinde ve huzurlu bir ruh hali ile başlamanın keyfini sizlere sunan tesis, büyüklüğü 30 m² olan standart odalarında tüm özgünlüğünü sizlere sunuyor. Misafirlerin konforlu bir tatil geçirmesi için özenli yapılan çalışmalar, rahatlığınızı ön planda tutacak ve keyifli bir tatil geçirmeniz için her an sizi mutlu edecek şekilde organize edilmektedir.
Otel odalarında yer alan tüm konforu, kalitenin en üst düzey ayrıntısı ile siz değerli misafirlerimize sunmaktan keyif duymaktayız. Duşlarımız, dizayn stilimiz ve daha pek çok ince detayımız, siz değerli misafirlerimiz için en özel estetik anlayışının benimsenmiş hali olarak ortaya çıkmaktadır. Otel odalarımızın lavabolarından ve duşlarından akan su, termal su olduğu için her zaman sıcak ve taze olarak akmaktadır. Kaynağından 98° olarak çıkan termal suyu odalarımızda 45° ile 48° olarak kullanıma verilmektedir. Termal suyu odaların musluğuna kadar taşıyan tesis, siz değerli misafirlerin konforu için tüm çalışmalarını büyük bir özveri ile tamamlamaktadır.

Süit Oda
Süit odalar, 1 salon ve 1 yatak odası olmak üzere toplamda 45 m2 büyüklüğündedir. Siz değerli misafirler için daha konforlu ve daha rahat bir tatil alanı sunmak adına oluşturulan süit odalarda, merkezi Isıtma, küvet, dijital kasa, Mini bar, saç kurutma makinesi, jakuzi uydu yayını, TV, direkt telefon, kablosuz internet, oda servisi, elektronik şifreli emanet kasası mevcuttur.
Her köşesinde kendinizi rahat hissedebilmeniz için dizayn ettiğimiz suit odalar gerçek konforu yaşatmaktadır. Tüm odalarda yer alan balkonlarda dinlendirici manzarasıyla yemyeşil ormana karşı oturup stres atacağınız, doğanın her tonuna rahatlıkla bakabilmenizi ve gözlem yapabilmenizi sağlayacak. Güne kuş sesleri ile uyanacağınız süit odalarımız, şehrin stresinden uzak, doğayla iç içe huzur dolu bir yaşam fırsatı sunuyor.
Kaynağından 98° olarak çıkan termal suyumuz odalara 45° ile 48° olarak kullanıma verilmektedir.

Villa Süit Odalarımız
24 adet olan villa süitlerde tamamen misafirlerin konforu düşünülmüş ve tüm adımlar bu rahatlığı oluşturacak şekilde atılmıştır. Otelin ana binasının hemen yanında yer alan ve 6 adet farklı bloktan alışan villa süit odalarımızın her birinde 1 salon ve 1 yatak odası olmak üzere toplamda 24 adet 55 m² ve 60 m² büyüklükteki odalar yer alıyor.
Otelde yer alan 24 adet termal villa süit 22 tanesinde gayet geniş ve kullanışlı balkonlarımız yer almaktadır. Elinizi balkondan uzattığınızda yaprağına dokunabileceğiniz ağaçların sizi sarması, tatilinizin doğa ile iç içe olduğu en özel anlardan olacaktır. Sizi saran ağaçları hissederek, villa süitler de sabah kuş sesleri ile uyanacaksınız. Bu hazzı yaşar iken tatilinizin ne denli rahat ve huzurlu olduğunu hissedeceksiniz. Merkezi ısıtma sistemi ile birlikte kaynak termal suyunun her halini kullanabileceğiniz duşlar ve lavabolar, siz değerli misafirlerini bekliyor. Kaynak termal suyunun aktığı çeşmeler, her an sıcak doğal suya ulaşmanızı sağlayacak. Ruhunuzu en rahat şekilde mutlu edebileceğiniz bir tatil için tüm hizmetleri siz değerli misafirlere sunuyor.
Tesis Sındırgı şehir merkezine 17 km, Balıkesir il merkezine 75 km,İzmir'e 160 km, Bursa'ya 220 km uzaklıktadır.

Obam Termal Resort & Spa Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • A La Carte Restoran
 • 24 Saat Resepsiyon
Yeme-Içme
 • Cafe
 • A La Carte Restoran
 • Restoran
 • 24 Saat Oda Servisi
Genel
 • Bağlantılı Odalar
 • Sağlık & Güvenlik
Odalar
 • Ekstra Yatak
 • Minibar
 • Ayna
 • Duş
 • Özel Havuz
 • Hava / Su Filtresi
 • Bornoz
 • Telefon
 • Televizyon
 • Banyo Malzemeleri
 • Geniş Ekran Tv
 • 220 Volt
 • Odada Klima
Otopark
 • Otopark
Otel Hizmetleri
 • 24 Saat Check-In Hizmeti
 • 24 Saat Resepsiyon
 • 24 Saat Kat Hizmeti
 • Internet Bağlantısı
Otel Tesisleri
 • Ziyafet Odası
 • Kasa
 • Faks
 • Klima
Havuz Ve Spa
 • Sağlık Kulübü
 • Masaj Servisi
 • Sauna
 • Whirlpool Spa Küveti
 • Sıcak Su Havuzu
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Yüzme Havuzu
 • Tema Havuzu
Aktivite Ve Spor
 • Basketbol
 • Bilardo Masası
 • Jimnastik Dersleri

Tatil Fırsatları

Obam Termal Resort & Spa Sındırgı otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Sındırgı otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Obam Termal Resort & Spa, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.