Terrace Beach Resort Hotel

Kumkoy Antalya Haritada Göster

9.1 Harika 264 Değerlendirme
 • Temizlik 8 / 10
 • Olanaklar 8 / 10
 • Konum 9 / 10
 • Genel 9 / 10
 • Oda 9 / 10
 • Hizmet 9 / 10
 • Konfor 10 / 10

Kampanyalar

 • Erken Rezervasyon Otelleri Bu Otele Özel Erken Rezervasyonda Şimdi Al, Sonra ÖdeFırsatı Var!

  Tatil Kuşu, erken rezervasyonda şimdi al, bavulunu hazırlarken öde dönemi başladı! Hem de farklı kredi kartlarına bölme imkanı ile. Tek yapman gereken Tatil.com'un binlerce otelinden bütçene en uygun oteli bulmak ve Tatil.com'un iade güvencesiyle, zorlanmadan tatilini planlaman.

  Kampanya Detayları

  • 13.04.2021 - 19.04.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.
  • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler.  3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
  • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
  • Maximum kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
  • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyanın son günü 19 Nisan 2021'dir.
  • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • Ara Kazan Fırsatı Başladı! Bu otele özel ara kazan fırsatı var! Sezon indirimine ek 200 TL'e indirim için hemen bizi 0850 222 68 35 nolu çağrı merkezimizden ya da acentelerimizden ara!

  Tatil kuşu beklediğin fırsat bir telefonun ucunda! Seçili otellerde erken rezervasyon indirimlerine ek 200 TL'e  indirim için hemen 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden ya da acentelerimizden ara!

  Kampanya Detayları

  • Kampanyadan faydalanmak için hemen bizi 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden arayabilirsiniz. 
  • Ekstra indirim kampanyası acentelerden yapılan rezervasyonlar için de geçerlidir.
  • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler. 3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
  • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
  • Maximum kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
  • Ekstra indirim kampanyası 3.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek 200 TL indirim için geçerlidir.
  • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanyanın son günü 30 Nisan 2021'dir.
  • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com'dadır.
 • Maximum Kampanyası Bu Otelde Maximum Kart Sahiplerine Özel 75 TL MaxiPuan ya da MaxiMiles Bizden Hediye!

  Tatil kuşu, Maximum Fırsat senin için geldi. 1-30 Nisan tarihleri arasında yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonunuzu Maximum Kart’ınızla yaparak 75 TL MaxiPuan ya da Maximiles’ınızla yaparak 75 MaxiMil kazanın!

  Katılım Koşulları

  - 01.04.2021 - 30.04.2021 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
  - Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
  - Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (rezervasyonunuzdan önce veya sonra) yapabilirsiniz.
  - Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan/MaxiMile kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal/iade işlemleri ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler  kampanyaya dâhil değildir.
  - MaxiPuan/MaxiMile 6 Mayıs 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan/MaxiMile son kullanma tarihi 16 Mayıs 2021 (bu tarih dâhil)’dir.
  - Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan ya da MaxiMiles kazanabilir.
  - Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  - Sadece yurt içinde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Internetten yapılan alışverişler dahildir.
  - Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
  - Kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güvenli Turizm Sertifikası Almış Oteller Bu Otel Güvenli Turizm Sertifikası Almıştır. Güvenle Tatilinizi Yapabilirsiniz.

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Sertifika Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsamaktadır. Bu yüzden Tatilkuşu, güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Güvenli Turizm Sertifikası almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini çıkar.

  Güvenli Turizm Sertifikası Özelinde Alınan Önlemler

  • Misafirlerin tesise girmeden önce ateş ölçüm uygulamasının yapılması,
  • Tesis içindeki tüm alanların düzenli olarak dezenfektasyonun yapılması,
  • Ortak alanlar olan havuzlar, toplantı salonları vs. gibi alanların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde, plana uygun şekilde kapasitesinden fazla misafir alınmaması,
  • Odalarda tek kullanımlık temizlik ekipmanlarına yer verilmesi, misafir odadan ayrıldıktan sonra tüm ekipmanların değiştirilmesi ve dezenfekte edilmesi,
  • Açık büfelerde, yiyeceklerle misafirler arasında bir cam siperlik bulunacak ve görevli personel tarafından misafire istenen yiyecekler önlemler dahilinde verilecek,
  • Mutfaklarda sürekli dezenfekte edilebilen ekipmanlar kullanılacak, misafirler için tek kullanımlık ve paketli baharat, çatal, bıçak gibi malzemeler hazır olacak,

  Alınan önlemlerle ilgili olarak detaylı bilgi için https://tga.gov.tr sitesini ziyaret edebilir, ya da özel olarak hazırlanmış https://tga.gov.tr/guvenli-turizm-gorsel-uygulamalari/ sunumu inceleyebilirsiniz.

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum

Terrace Beach Resort Hotel Otel Bilgileri

Denize Sıfır - Herşey Dahil - Manavgat

YİYECEK ve İÇECEK (Herşey Dahil)

24 saat yerli ve ithal alkollü – alkolsüz içkiler (ithal alkollü içkiler ücretlidir). Dondurma Servisi, Açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, Haftanın belirli gecelerinde temalı büfeler, günün belirli saatlerinde snack restoranlar, çay saati (pasta ve kuru pasta çeşitleri). Her gün yenilenen Minibar (Cola, Fanta, Meşrubat, Su ve Soda).

Restoran ve Barlar
Riviera ana Restoran, çocuk ve bebek köşesi (mikrodalga fırın, mutfak robotu, biberon ısıtıcı ve dezenfekte makinesi), Sultan ve Turkuaz A’la Carte Restoran (ücretli/ön rezervasyon gerekli), Marmaid Restoran (öğle yemeği ve snack hizmeti), Lobby lounge Bar, Siesta Havuz Bar, Sahil Bar.

LOBBY BAR 24:00 - 10:00 SAATLERİ ARASINDA ÜCRETLİ HİZMET VERMEKTEDİR.

-Her şey dahil uygulaması 10:00 - 24:00 saatleri arasında geçerli olup bu saatler arası belirtilen barlar ve restoranlarda alkollü ve alkolsüz yerli içecekler ücretsizdir.
-Barlarda alkollü ve alkolsüz içecekler bardak ve kadehle masaya servis yapılır. Şişe servisi yoktur.
-18 yaşından küçüklere alkollü içecek servisi yapılmaz.
-Restoranlarda uygun kıyafet mecburidir.

HİZMET SAATLERİ
07.00-10.00 Kahvaltı
10.00-11.00 Geç Kahvaltı
12.30-14.30 Öğle Yemeği
15.00-16.00 Dondurma
16.00-17.00 Kahve ve Pasta
16.00-17.00 Waffel, Pişi ve Dondurma
19.00-21.30 Akşam Yemeği
19.30-21.30 A'la Carte Restoran (Sultan - Salı, Perşembe ve Pazar günleri açık (ücretli / ön rezervasyonlu)
19.30-21.30 A'la Carte Restoran (Turkuaz - Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri açık (ücretli / ön rezervasyonlu)
10.00-24.00 Lobby Lounge Bar
24.00-10.00 Lobby Lounge Bar (ücretli)
10.00-17.30 Marmaid Sahil Bar
10.00-18.00 Pastane
10.00-24.00 Siesta Havuz Bar

İÇECEKLER

Ücretsiz: Yerli içecekler (su, meşrubatlar, yoğunlaştırılmış içecekler, çay, kahve, Türk kahvesi, şaraplar, rakı, bira, yerli votka-cin-viski) yukarıda yeri ve saati belirtilmiş olan restoran ve barlarda mevcuttur. Mini bardaki içecekler günlük tamamlanır.

Ücretli: Tüm yabancı içecekler, kokteyller, taze sıkılmış meyve suları, Şişe içecekler

ÜCRETSİZ HİZMETLER
-WI-FI Internet bağlantısı (tesis geneli)
-Gündüz ve gece animasyonları
-Hamam, Sauna, Buhar Banyosu, Fitnes salonu
-Masa tenisi, Dart, Boccia
-Şezlong, şemsiye, minder, plaj havlusu
-Plaj voleybolu
-Aerobik, su jimnastiği
-Tenis kortu (sert zemin) ve Ekipmanları
-Basketbol
-Kaydıraklar

ÜCRETLİ HİZMETLER
-Tüm yabancı içecekler, kokteyller, taze sıkılmış meyve suları ve şişe içecekler
-Telefon, Faks, Fotokopi
-Kiralık Kasa (oda da, günlük 1,50 Euro)
-Şemsiye (depozitolu)
-Eğlence merkezi (çeşitli oyun makinaları, bilardo, PlayStation, internet köşesi ve benzeri)
-Tenis kortu ışıklandırması
-Spa & Wellness hizmeti
-Oda servisi
-Doktor muayenesi
-Çamaşırhane ve ütü servisi
-Özel yastık (günlük 1 Euro/müsaitliğe göre)
-Bebek arabası (günlük 5 Euro/müsaitliğe göre)
-Tüm Dükkânlar
-Su sporları ve At binme (yerel işletme)

PLAJ
Geniş, düz ve ince kumlu özel plaj (120 m). Şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu mevcuttur.

HAVUZ
Kapalı ve açık yüzme havuzu , su kaydırağı (3 adet/zamanlı) ve ayrı çocuk havuzu bulunmaktadır. Kapalı Havuz Kış döneminde hizmet vermektedir.

SPOR AKTİVİTELERİ
Soft Animasyon (haftanın 6 günü), Aerobik, su jimnastiği, gece aydınlatmalı 1 adet tenis kortu, basketbol, Fitnes salonu, kaydıraklar, plaj voleybolu (sahilde), boccia, Dart, su sporları ve At binicilik (özel işletme).

ÇOCUK
Çocuk animasyonu (haftanın 6 günü),oyun alanı, bebek yatağı, bebek arabası ve restoranda mama sandalyesi (müsaitlik durumuna bağlıdır).

BALAYI PAKETİ
-Giriş günü odaya Meyve, Tatlı ve Kuruyemiş karışımlı tabak servisi, 1 adet Şarap servisi
-Odanın süslenmesi, Bornoz ve Terlik
-1 adet Fotoğraf
-Odaya 1 kez Kahvaltı servisi

ODALAR

STANDART ODA
24 m2, odalar duş, tuvalet, saç kurutma makinesi, LCD uydu TV, müzik yayını, direkt telefon, mini bar (her gün yenilenen yerel alkolsüz içecekler), kasa (ücretli), WI-FI, Klima (zamanlı/merkezi sistem), Laminat parke ve balkon ile donatılmıştır. Maksimum 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuk olarak konaklama yapılır. Kara, yandan Deniz ve Deniz Manzaralıdır.

AİLE ODASI – Kara Manzaralı
28 m2, standart oda ile aynı özellikte, ama daha büyük ve paravan ile ayrılmış ranzalı 1 tuvalet-banyo. Maksimum 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 2 çocuk olarak konaklama yapılır. Kara Manzaralıdır.

AİLE ODASI – Deniz Manzaralı
38 m2, standart oda ile aynı özellikte, ama daha büyük ve iki odalı, 1 tuvalet-banyo. Maksimum 3 yetişkin + 1 çocuk veya 2 yetişkin + 2 çocuk olarak konaklama yapılır. Deniz Manzaralıdır.

BİLGİLENDİRME

-Otelden ayrılış günü oda teslimatı en geç saat 12:00'dir.
-Konsept saat 16:00'ya kadar devam etmektedir.
-Müsaitliğe göre odadan geç çıkış Resepsiyon bilgisi dahilinde, müsaitlik doğrultusunda mümkün olur ve saat 16:00'ya kadar 20 EURO ile ücretlendirilir.
-Tesisimizde evcil hayvan kabul edilmemektedir.
-Mevsim şartlarına göre tesisin restoran, bar, aktivite yer ve servis saatlerini değiştirme hakkı saklıdır.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ

MİSAFİRLERİMİZİN OTELE KABULU
Ana kapıya gelen acente araçları güvenlik departmanı tarafından karşılanarak TURSAB belgeleri kontrol edilir ve otel lobisine yönlendirilir. Misafirlerimiz, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde lobiye giriş yaparlar.

Bavullarınız eğitimli ekibimiz tarafından dezenfekte edilerek odalarınıza götürülür.

Giriş kapılarımızda bulunan ateş ölçerlerle misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılır. Ölçüm sonuçları acil durum planı kapsamında değerlendirmeye alınır.

GİRİŞ VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİ
Misafirlerimiz, ön büro ve misafir ilişkileri çalışanlarımız tarafından karşılanarak girişteki dezenfektan ünitelerine ve sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiş olan alanlara yönlendirilecektir.

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için otel alanlarında dezenfektan üniteleri bulunmaktadır.

Sizlerle daha iyi bir iletişimde olabilmek için KVKK kanunları gereğince taahhütname ve acil bir durumda ulaşabileceğimiz telefon numaraları alınır.

Tüm işlemleriniz, sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapılacaktır.

YİYECEK İÇECEK HİZMETİ
Restoran girişlerinde misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılmaktadır. Ölçüm sonuçları acil durum planı kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

Restoran girişlerinde ve alanlarında dezenfektan üniteleri bulunacaktır.

Restoran en az 1.5 metre sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenecektir.

Çatal, bıçak, kaşık, peçete gibi ürünler sacetta içerisinde dezenfekte edilmiş halde sunulur.

Tüm servis personelimiz servis esnasında tek kullanımlık maske- siperlik ve eldiven kullanır.

Masalarımız, her misafirden sonra dezenfekte edilir.

Ana restoranımızda açık büfe uygulamasındaki yemek servisimiz  belirlenen standartlar altında gerçekleştirilecek ve çalışanlarımız tarafından servis edilecektir.

Misafirlerimize daha iyi bir hizmet sunmak için sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde misafirlerin saat kaçta yemeğe gidecekleri otel yönetimi tarafından belirlenip, misafirlere C/IN esnasında bilgilendirileceklerdir.

Bar ve pastane alanlarımız sosyal mesafe kurallarına göre revize edilecektir.

ODLARIMIZ VE GENEL ALANLAR
Misafirlerimizin yoğun kullandığı alanlar, asansörler, asansör düğmeleri, tuvaletler, kapı kolları, masalar, sehpalar, merdiven kolları ve oda kapıları sıklıkla dezenfekte edilmektedir.

Restoran ve genel alanlar UV makinası ile dezenfeksiyon yapılmaktadır.

Standart oda temizlik planına göre; her alan için ayrı tanımlanmış bezler kullanılmaktadır.

Temizlik yapan ve teknik servis çalışanlarımız maske- siperlik, eldiven, koruyucu kıyafet kullanarak hizmet sağlamaktadır.

Odalarımız her C/OUT sonrasında UV makinası ile dezenfekte edilecektir.

Misafirlerimizin kullanacağı havlu, nevresim, bornoz ve benzeri tekstil ürünleri minimum 70 derece sıcaklıkta ve sağlık bakanlığının izin verdiği kimyasallarla yıkanmakta ve hijyenik olarak sizlere sunulmaktadır.

Her kattaki asansöre girişlerinde dezenfektan üniteleri bulunmaktadır. Çocuklara ait oyuncaklar, masalar, sandalyeler kullanım öncesi ve sonrası desenfekte edilir.

Misafirle yakın temas kurulan aktiviteler yapılmayacaktır.

HAVUZ VE PLAJ
Havuzlarımızın dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığının onayladığı kimyasallarla yasal mevzuata uygun şekilde yapılmaktadır.

Havuz suyu analiz sonuçları ve değerleri havuz etrafındaki panolarımızda misafirlerimize sunulmaktadır.

Sizler için şezlonglarımız havuz, plaj ve çim alanlarında sosyal mesafe kurallarına göre konumlandırılmıştır.

Tüm şezlong ve minderler her gün temizlenerek dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir.

SPA- FITNESS- DÜKKAN HİZMETLERİ
Tüm çalışanlar Terrace otellerinin belirlediği kurallara uymaktadır.

Çalışanlar kişisel hijyenlerine dikkat ederek, maske- siperlik ve eldiven kullanacaktır.

Spa ve kuaför alanlarında kullanılan malzemeler tek kullanımlık olacak, materyaller sterilize edilerek kullanılacaktır.

Spa merkezindeki soyunma odaları, tuvaletler, duşlar ve elbise dolabı  ve kullanılan peştamal, havlu, masaj yatakları ve benzeri tüm malzemeler standartlar dahilinde temizlenerek dezenfekte edilecektir.

Spa ve kuaför randevulu olarak hizmet verecek ve sosyal mesafe kuralları uygulanacaktır.

Fitness ekipmanları her kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte edilecektir ve mesafe kurallarına göre düzenlenecektir.

Fitness alanının UV makinası ile dezenfeksiyonu sağlanacaktır.

ANIMASYON
Spor ve eğlence aktiviteleri güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft şekilde devam edilecektir.

Çocuk kulübü temizliği standart temizlik planına göre yapılır.

Çocuklar için planlanan aktiviteler dış alanlarda yapılacaktır.

Çocuk kulübü alanı sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir.

ÇALIŞANLARIMIZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ
Otelimize giriş- çıkış yapan tüm tedarikçilerimizin, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın ateş ölçümleri yapılacaktır. Ölçüm sonuçları acil durum planı kapmasında değerlendirilmeye alınacaktır.

Çalışanlarımızın sağlığı ile ilgili bir olumsuzluğu bizlere bildireceğine dair KVKK kapsamında taahhütname alınmakta olup, hastalık belirtileri var ise iş başı yaptırılmayacaktır.

Çalışanlarımızın kullandığı sosyal alanlar sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenecektir.

Çalışanlarımızın kullandığı servis araçları dezenfekte edilmekte ve sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır.

Tüm çalışanlarımız maske ve gerekli ise eldiven kullanacaklardır.

Tüm çalışanlarımıza ve kiracılarımıza danışman kurumumuz tarafından Pandemi eğitimleri verilecektir.

Terrace Beach Resort Hotel Olanakları

Öne Çıkan Olanaklar
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Havuzu
 • Özel Plaj
 • Spa
 • Fitness Merkezi
 • Su Kaydırağı
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Ücretsiz Otopark
Eğlence
 • Oyun Odası
Yeme-Içme
 • Bar / Dinlenme Salonu
 • Plaj Barı
 • Lobide Kahve/Çay Servisi
 • Bar
 • Havuz Bar
Koşullar
 • Evcil Hayvan Kabul Edilmez
 • Sigara Içme Alanı
Sahil
 • Plaj Havlusu
 • Özel Plaj
 • Plaj Şemsiyesi
Ödeme
 • Mastercard
 • Visa
Odalar
 • Duş
 • Tv Kanalları
 • Özel Banyo
 • Bazı Minibar Ürünleri Ücretsiz
 • Şifreli Tv Kanalları
 • Saç Kurutma Makinesi
 • Kahve/Çay Makinesi
 • Telefon
 • Televizyon
 • Banyo Malzemeleri
 • Düz Ekran Tv (Lcd, Led Veya Plazma Tv)
 • Özel Balkon / Teras
 • Odada Klima
Otel Hizmetleri
 • Çamaşırhane
 • Kapı Görevlisi
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Kablosuz Internet
Otel Tesisleri
 • Kuaför
 • Market
 • Çamaşırhane
 • Konferans Imkanları
 • Ücretsiz Otopark
 • Resepsiyon Alanı
Havuz Ve Spa
 • Spa
 • Şezlong
 • Hamam
 • Çocuk Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Su Kaydırağı
 • Tam Donanımlı Spa
Aktivite Ve Spor
 • Açık Tenis Kortu
 • Bilardo Masası
 • Fitness Merkezi

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Terrace Beach Resort Hotel Side otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Side otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Terrace Beach Resort Hotel, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.