Anadolu Jet Uçak Bileti Ara

Anadolu Jet uçak biletleri

En Ucuz Anadolu Jet Biletleri Tatil.com'da

23 Nisan 2008 tarihinde kurulan AnadoluJet, "Uçmayan Kalmasın" sloganıyla havayolu ulaşımını daha ekonomik hale getirmek amacıyla hizmet vermeye başlamıştır. Ankara merkezli bir havayolu olan AnadoluJet aslında Türk Hava Yolları'na ait bir markadır.

AnadoluJet Filosu ve Uçuş Ağı

Şu an için AnadoluJet filosuna ait 34 uçak hizmet vermektedir. Bu uçaklar 42 havalimanına ve 67 noktaya yolcu taşımaktadır.

AnadoluJet İstanbul'da yalnızca Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçuş yapmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçtuğu iller; Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzurum, Gaziantep Hatay, Kars, Kayseri, Kıbrıs (Ercan), Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van'dır.

Merkez olan Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan daha fazla noktaya uçuş yapılmaktadır. Ankara'dan uçuş yapılan iller; Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hatay, Iğdır, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kıbrıs (Ercan), Malatya, Mardin, Muş, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şırnak, Trabzon Van'dır.

Bunların yanı sıra AnadoluJet çapraz uçuşlar da düzenlenmektedir. Bu uçuşlar ise; Antalya-Bodrum, Antalya-Bursa, Antalya-Erzurum, Antalya - Kıbrıs (Ercan), Antalya- Ordu/Giresun, Bursa-Diyarbakır, Bursa-Erzurum, Bursa-Samsun, Bursa-Muş, Bursa-Trabzon, Kocaeli-Trabzon, Nevşehir-Antalya ve Nevşehir-İzmir arasında düzenlenmektedir.

AnadoluJet'in yurt dışı uçuşları bulunmamaktadır.

En Uygun Anadolujet Uçak Bileti

En uygun uçak bileti fiyatları tatil.com'da. 55 adet yurtiçi, 10131 adet yurtdışı olmak üzere toplam 10186 farklı şehire tatil.com ayrıcalığı ile uçabilirsiniz!

Anadolujet Uçak Bileti Fırsatları

Uçak bileti fırsatları, en avantajlı uçak bileti kampanyaları tatil.com'da! İstediğiniz yere, oldukça uygun fiyatlarla uçmak için kampanyalarımızı takipte kalın.

Anadolujet Uçak Bileti Sorgulama

Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Otel Rezervasyonu
Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2019 Met Global