Delta Air Lines Uçak Bileti Ara

Delta Air Lines uçak biletleri

En Ucuz Delta Air Lines Biletleri Tatil.com'da

Delta Havayolları 1924 yılında kurulmuştur. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinin başkenti olan Atlanta'da yer almaktadır. Havacılık sektöründe dünyanın en eski ve en köklü firmalarından biri olan Delta Airlines kurulduğu günden bu yana hızla büyüme göstermiş ve lider havayolu şirketlerinden biri haline gelmiştir. Bu liderliğini her yıl taşıdığı yolcu sayısı, yıllık geliri ve sahip olduğu filonun büyüklüğüne bakılınca dünyanın en büyük havayolu şirketi olma ünvanına sahip olarak da ispatlamıştır. Öte yandan Delta Havayolları dünyaca ünlü pek çok havayolu şirketiyle de ortaklıkları bulunmaktadır.

 

Delta Havayolları Filosu ve Uçuş Ağı

Delta Airlines, kendisine ait olan ve kiraladığı uçakları ile birlikte toplam 832 uçaklık oldukça geniş bir filoya sahiptir. Uçaklar ortalama 17 yaşındadır. Günlük ortalama uçuş sayısı 5 bini bulan Delta Havayolları 6 kıtaya uçuş yapan sayılı havayolu firmalarındandır.

Afrika'ya, Orta Doğu'ya, Pasifik Asya'ya, Avrupa'ya , Latin Amerika'ya, Karayipler'e ve Kuzey Amerika'ya karşılıklı uçuşlar yapılmaktadır. Kuzey Afrika ve Orta Doğu'ya yapılan uçuş seferleri Atlanta ve New York'tan gerçekleşmektedir. Bu iki noktadan Dakar'a, Tel Aviv'e, Johannesburg'a, Lagos'a uçuşlar tertip edilir. Pasifik Asya'ya yapılan uçuşlar daha yoğundur. Buralara Atlanta, Los Angeles, Detroit, Minneapolis, St. Paul, Seattle ve Portland'dan seferler düzenlenmektedir. Delta Havayolları'nın en kalablık uçuş ağı Avrupa'yadır. Amerika'nın pek çok yerinden Avrupa'nın en güneyinde yer alan Malaga'dan, kuzeydeki Stockholm'a kadar birçok bölgesine Delta Havayolları ile uçuş sağlanmaktadır.

Türkiye'de ise Antalya Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan seferler bulunmaktadır.

En Uygun Delta Hava Yolları Uçak Bileti

En uygun uçak bileti fiyatları tatil.com'da. 55 adet yurtiçi, 10131 adet yurtdışı olmak üzere toplam 10186 farklı şehire tatil.com ayrıcalığı ile uçabilirsiniz!

Delta Uçak Bileti Fırsatları

Uçak bileti fırsatları, en avantajlı uçak bileti kampanyaları tatil.com'da! İstediğiniz yere, oldukça uygun fiyatlarla uçmak için kampanyalarımızı takipte kalın.

Delta Airlines Uçak Bileti Sorgulama

Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Otel Rezervasyonu
Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2019 Met Global