Pegasus Airlines Uçak Bileti Ara

Pegasus Airlines uçak biletleri

En Ucuz Pegasus Airlines Biletleri Tatil.com'da

1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortak girişimleriyle İstanbul'da kurulan Pegasus Hava Yolları, 2005 yılında Sabancı Ailesi'ne ait olan Esas Holding A.Ş. tarafından satın alınmıştır.

 

Pegasus Filosu ve Uçuş Ağı

Sahip olduğu 77 uçak ile Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Orta Asya, Kuzey Afrika'da dahil olmak üzere yurt dışında 69, yurt içinde 33; toplam 40 ülkede 102 farklı noktaya misafirlerini taşımaktadır. 2012 yılında vermiş olduğu 100 uçaklık filo siparişi ile Türk Sivil Havacılık tarihindeki bir seferde verilmiş en yüksek filo siparişine imza atan Pegasus, her geçen gün büyüyen uçak filosu ile misafirlerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

 

Pegasus Bagaj Kapasitesi

Pegasus'da kayıtlı bagaj için belirlenen maksimum ağırlık limiti 32 kilogramdır. Bu bagaj bilet kayıt işleminden sonra uçağa taşınması üzere ilgili birime teslim edilir. Bunun yanında bir de uçağa yanınızda alabileceğiniz el bagajı vardır ve bunun için de belirlenmiş bir takım standartlar bulunmakadır. Bu bagajın bir adedi geçmemesi ve 8 kilogramlık ağırlığı aşmaması gerekmektedir.

 

Pegasus Serbest ve Fazla Bagaj Hakkı

Pgs Havayolları'nda geçerli serbest ve fazla bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu hak biletin hangi pakete dahil olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer biletiniz eko pakete dahil ise 15 kg, avantaj paketine dahilse 20 kg, ekstra pakete dahilse 25 kg serbest bagaj hakkınız bulunmaktadır. Bu ağırlıklar yurt içi uçuşlarda geçerlidir. Yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında geçerli ağırlıklar eko  ve avantaj pakette 20 kg, ekstra pakette ise 25 kilogramdır.

 

Pegasus Ek Hizmetleri

Pegasus Havayolları, yolcularına yalnızca uçuş hizmeti sağlamakla kalmayıp çeşitli hizmet ve kolaylıklar sunmaktadır. Araç kiralama, otel rezervasyonu, kolay vize, havalimanı transferleri, lounge hizmetleri, havalimanı otopark hizmeti, hızlı geçiş hizmeti, Dubai vize işlemleri, duty free, seyahat sigortası bu ek hizmetler arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra web sitelerinde yayınlanan şehir rehberleri ile yolcularına faydalı bilgiler sağlamaktadır. Bütçene göre ara özelliği ile ani gelen seyahat isteğinizi bütçenize uyduran seçenekler sunmaktadır. Etkinlik takvimi ile dünya genelinde olup biten çeşitli etkinlik için bilgi sahibi olmanıza ve seyahatinizi planlamanıza yardımcı olur. Aynı amaca hizmet eden bir de Pegasus Blog'a sahiptir. Bu sayfada pek çok farklı destinasyon hakkında yararlı bilgiler bulunmaktadır. Seyahati biraz daha eğlenceli hale dönüştüren Çok Gezenler Kulübü preojesini hayata geçiren Pgs Havayolları bu proje kapsamında 30 blogger, 2 video sanatçısı ile Avrupa'da 18 ülkeyi gezdirmiştir.

En Uygun Pegasus Yolları Uçak Bileti

En uygun uçak bileti fiyatları tatil.com'da. 55 adet yurtiçi, 10131 adet yurtdışı olmak üzere toplam 10186 farklı şehire tatil.com ayrıcalığı ile uçabilirsiniz!

PGS Uçak Bileti Fırsatları

Uçak bileti fırsatları, en avantajlı uçak bileti kampanyaları tatil.com'da! İstediğiniz yere, oldukça uygun fiyatlarla uçmak için kampanyalarımızı takipte kalın.

Pegasus Airlines Uçak Bileti Sorgulama

Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Otel Rezervasyonu
Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2019 Met Global