Transavia Airlines Uçak Bileti Ara

Transavia Airlines uçak biletleri

En Ucuz Transavia Airlines Biletleri Tatil.com'da

Transavia Havayolları, 1956 yılında Hollanda'da kurulmuştur. Kurulduğu adı Transavia Holland'dır. Düşük maliyetli ve herkesin erişebileceği üçak seferleri düzenlemek amacıyla kurulan havayolu şirketi 2003 yılında bir Fransız şirketi tarafından satın alınmıştır. Hollanda, Fransa ve Almanya merkezli faaliyet gösteren havayolu şirketi bütçe dostu uçuş hizmeti sunmaktadır. Yaz – kış Avrupa'da charter seferleri ve tarifeli uçuşlar sağlamaktadır. Hollanda'da yer alan Amsterdam Schiphol Havalimanı ana merkezdir. Bunun yanı sıra 2007 yılından itibaren Fransa'da da uçuş merkezleri bulunmaktadır. Son olarak 2015 yılında Münih'te yeni bir ana üs eklenmiştir.

 

Transavia Filosu ve Uçuş Ağı

Transavia Airlines 56 uçaklık modern ve çevreci bir filoya sahiptir. Kış aylarında genellikle Avrupa'daki kış sporlarının merkezi olan ülkelere uçuş seferleri düzenleyen şirket yaz aylarında ise tatil merkezleri olan Akdeniz ülkelerine  uçuşlar düzenlemektedir. Tirana (Arnavutluk), Cezayir, Viena, Salzburg, Inssbruck (Avusturya), Sofya (Bulgaristan), Malta, Sal, Boa Vista (Cape Verde), Dubrovnikk, Pula, Split, Zadar (Hırvatistan), Lrnaca, Ppahos (Kıbrıs), Prag (Çrk Cumhuriyeti), Kopenhag (Danimarka), Londra (İngiltere), Helsinki (Finlandiya), Fransa'nın pek çok şehri, Berlin, Munih (Almanya), Yunanistan'ın pek çok şehri, Budapeşte (Macaristan), Reykjavik (İzlanda), İrlanda, İsrail, İtalya'nın pek çok şehri, Montenegro, Morocco, Hollanda, Polonya, Portekiz, İskoçya, Sırbistan, Slovenya, İspanya'nın pek çok şehri, İsveç, İsviçre, Tunus ve Dubai Transavia Havayolları'nın uçuş güzergahı olan yerlerdir. Ülkemizde ise Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir Transavia Havayolları'nın sefer düzenlediği bölgelerdir.

En Uygun Transavia Hava Yolları Uçak Bileti

En uygun uçak bileti fiyatları tatil.com'da. 55 adet yurtiçi, 10131 adet yurtdışı olmak üzere toplam 10186 farklı şehire tatil.com ayrıcalığı ile uçabilirsiniz!

Transavia Uçak Bileti Fırsatları

Uçak bileti fırsatları, en avantajlı uçak bileti kampanyaları tatil.com'da! İstediğiniz yere, oldukça uygun fiyatlarla uçmak için kampanyalarımızı takipte kalın.

Transavia Airlines Uçak Bileti Sorgulama

Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Otel Rezervasyonu
Uçak bileti sorgulamak için, kalkış ve varış şehriniz ile uçmak istediğiniz tarihi belirterek birbirinden uygun fiyatlı uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Tatil.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Met Global'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatil.com sorumlu tutulmaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2019 Met Global