Bodrum Otelleri

Bodrum Otellerinde Ara

Bodrum

"Ebedi mavilikler ülkesi" olarak anılan Bodrum, Ege kıyılarının en gözde tatil bölgelerinden biri olarak her sene tatilcilerin vazgeçilmezi oluyor. Bodrum otelleri dünyanın her yerinden turistleri ağırlamakla birlikte, birbirinden ünlü birçok sanatçıyı da her yıl misafir ediyor… Beyaz evleri, begonvil kokan sokakları, antik yapıları ve eğlence mekanları ile Bodrum, Ege'nin incisi olarak 4 mevsim güzellikler sunuyor bölgenin sakinlerine ve misafirlerine... Bodrum otel fiyatları her zevke ve bütçeye uygun olabilecek çeşitlikte bölgenin her yerinde misafirlerini ağırlıyor. Tatil.com'a özel Bodrum erken rezervasyon otelleri de hem fiyat açısından indirim sunuyor hem de müsaitlik sorununu ortadan kaldırıyor. Bodrum Gümbet otelleri genelde yabancı turistlerle dolup taşmakla ... Devamı

NEREDE KALINIR?
dragut-point-south-hotel Oda kahvaltı

Dragut Point South Hotel

Turgutreis
135.42 TL 74.48 TL
%45 indirim!
rosso-verde-hotel Oda kahvaltı

Rosso Verde Hotel

Gümbet
66.5 TL 56.53 TL
%15 indirim!
vogue-hotel-bodrum Ultra Her Şey Dahil

Vogue Hotel Bodrum

Bodrum
280 TL 252 TL
%10 indirim!
labranda-tmt-bodrum-resort Ultra Her Şey Dahil

Labranda TMT Bodrum Resort

Bodrum
126.35 TL 107.4 TL
%15 indirim!
anadolu-hotel-bodrum Her Şey Dahil

Anadolu Hotel Bodrum

Bodrum
119.7 TL 98.15 TL
%18 indirim!
hotel--samara Her Şey Dahil

Hotel Samara

Torba
180 TL 118.8 TL
%34 indirim!
club-aquarium-hotel Tam Pansiyon

Club Aquarium Hotel

Bodrum
110 TL 83.6 TL
%24 indirim!
bodrum-nova-suites-hotel Oda kahvaltı

Bodrum Nova Suites Hotel

Gümbet
45 TL 38.25 TL
%15 indirim!

Bodrum

"Ebedi mavilikler ülkesi" olarak anılan Bodrum, Ege kıyılarının en gözde tatil bölgelerinden biri olarak her sene tatilcilerin vazgeçilmezi oluyor. Bodrum otelleri dünyanın her yerinden turistleri ağırlamakla birlikte, birbirinden ünlü birçok sanatçıyı da her yıl misafir ediyor… Beyaz evleri, begonvil kokan sokakları, antik yapıları ve eğlence mekanları ile Bodrum, Ege'nin incisi olarak 4 mevsim güzellikler sunuyor bölgenin sakinlerine ve misafirlerine... Bodrum otel fiyatları her zevke ve bütçeye uygun olabilecek çeşitlikte bölgenin her yerinde misafirlerini ağırlıyor. Tatil.com'a özel Bodrum erken rezervasyon otelleri de hem fiyat açısından indirim sunuyor hem de müsaitlik sorununu ortadan kaldırıyor. Bodrum Gümbet otelleri genelde yabancı turistlerle dolup taşmakla birlikte her yıl yerli misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan yerlerden biri olarak Bodrum'un renkli yüzünü oluşturuyor...

Persler’in, Makedon’ların, Roma İmparatorluğu’nun ve Bizans’ın egemenliği altına giren Bodrum, 1071 yılındaki Malazgirt Zaferi'nden sonra Anadolu hakimiyetine geçmiştir. Ardından Kanuni Sultan Süleyman 1552 yılındaki Rodos Seferi’nde Rodos ile birlikte Bodrum’u da Osmanlı topraklarına katmıştır.

Zengin bir tarihe tanıklık eden Bodrum'un evleri de oldukça özeldir. Penceresi olmayan giriş katı bulunan evlere merdiven ya da köprülerle girilmektedir. Bodrum’un bu evleri yasayla koruma altına alınmıştır. Ortakent’te, Kocakaya’da ve Gümüşlük’de bu evlere rastlamak mümkündür. Geniş Ege mutfağına katkısı çok olan Bodrum’a ait yemekler yoğurttan yapılan Köpoğlu mezesi, kabak çiçeği dolması, bergamot reçelidir.

Bodrum'un kendi gibi hayatı da oldukça ünlüdür. İskele Meydanı’ndan Kumbahçe Mahallesi'ne kadar uzanan Cumhuriyet Caddesi her yaştan tatilcilerin eğlenceli vakit geçirmelerine imkan sunacak bar, disko gibi eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Banka Sokak ve iç limanda da eğlence mekanları mevcuttur. El sanatları oldukça gelişmişlik gösteren Bodrum'da dokumalar, boncuk, gümüş takılar, dünyaca ünlü Bodrum sandaletleri, iğne oyaları İskele Meydanı’ndan Halikarnas Disko’ya kadar uzanan cadde üzerinde satılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra deniz,kum,güneş için vazgeçilmez olan Bodrum'da Güvercinlik, Torba, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyerler, Ortakent ve Bitez Bodrum yakınlarında bulunan plajlarda yüzme keyfi bir başka güzeldir. Tabii bir de, Bodrum su kaydıraklı oteller kesinlikle unutulmaması gereken seçenekler arasında.

KAMPANYALAR
labranda-tmt-bodrum-resort Ultra Her Şey Dahil

Labranda TMT Bodrum Resort

Bodrum
126.35 TL107.4 TL
%15 indirim!
anadolu-hotel-bodrum Her Şey Dahil

Anadolu Hotel Bodrum

Bodrum
119.7 TL98.15 TL
%18 indirim!
club-aquarium-hotel Tam Pansiyon

Club Aquarium Hotel

Bodrum
110 TL83.6 TL
%24 indirim!
hotel-centro-bodrum Oda kahvaltı

Hotel Centro Bodrum

Bodrum
39.9 TL33.92 TL
%15 indirim!
bodrium-hotel-&-you-spa Oda kahvaltı

Bodrium Hotel & You SPA

Bodrum
185 TL153.55 TL
%17 indirim!
moonshine-hotel-&-suites Oda kahvaltı

Moonshine Hotel & Suites

Bodrum
106.27 TL100.96 TL
%5 indirim!
costa-maya-hotel Oda kahvaltı

Costa Maya Hotel

Bodrum
39.9 TL29.93 TL
%25 indirim!
maison-48 Oda kahvaltı

Maison 48

Bodrum
52.54 TL44.66 TL
%15 indirim!
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global