Bodrum Otelleri

Bodrum Otellerinde Ara

Bodrum

"Ebedi mavilikler ülkesi" olarak anılan Bodrum, Ege kıyılarının en gözde tatil bölgelerinden biri olarak her sene tatilcilerin vazgeçilmezi oluyor. Bodrum otelleri dünyanın her yerinden turistleri ağırlamakla birlikte, birbirinden ünlü birçok sanatçıyı da her yıl misafir ediyor… Beyaz evleri, begonvil kokan sokakları, antik yapıları ve eğlence mekanları ile Bodrum, Ege'nin incisi olarak 4 mevsim güzellikler sunuyor bölgenin sakinlerine ve misafirlerine... Bodrum otel fiyatları her zevke ve bütçeye uygun olabilecek çeşitlikte bölgenin her yerinde misafirlerini ağırlıyor. Tatil.com'a özel Bodrum erken rezervasyon otelleri de hem fiyat açısından indirim sunuyor hem de müsaitlik sorununu ortadan kaldırıyor. Bodrum Gümbet otelleri genelde yabancı turistlerle dolup taşmakla ... Devamı

NEREDE KALINIR?
yasmin-resort-bodrum Ultra Her Şey Dahil

Yasmin Resort Bodrum

Turgutreis
140 TL 119 TL
%15 indirim!
müskebi-club-hotel-bodrum Her Şey Dahil

Müskebi Club Hotel Bodrum

Bodrum
155.17 TL 105.52 TL
%32 indirim!
dragut-point-south-hotel Oda kahvaltı

Dragut Point South Hotel

Turgutreis
187.5 TL 103.13 TL
%45 indirim!
rosso-verde-hotel Oda kahvaltı

Rosso Verde Hotel

Gümbet
114.58 TL 60.73 TL
%47 indirim!
dragut-point-north-hotel Her Şey Dahil

Dragut Point North Hotel

Turgutreis
177.08 TL 97.39 TL
%45 indirim!
grand-park-bodrum-hotel Her Şey Dahil

Grand Park Bodrum Hotel

Bodrum
149 TL 126.65 TL
%15 indirim!
vogue-hotel-bodrum Ultra Her Şey Dahil

Vogue Hotel Bodrum

Bodrum
280 TL 252 TL
%10 indirim!
royal-asarlık-beach-hotel Ultra Her Şey Dahil

Royal Asarlık Beach Hotel

Gümbet
156.67 TL 104.97 TL
%33 indirim!

Bodrum

"Ebedi mavilikler ülkesi" olarak anılan Bodrum, Ege kıyılarının en gözde tatil bölgelerinden biri olarak her sene tatilcilerin vazgeçilmezi oluyor. Bodrum otelleri dünyanın her yerinden turistleri ağırlamakla birlikte, birbirinden ünlü birçok sanatçıyı da her yıl misafir ediyor… Beyaz evleri, begonvil kokan sokakları, antik yapıları ve eğlence mekanları ile Bodrum, Ege'nin incisi olarak 4 mevsim güzellikler sunuyor bölgenin sakinlerine ve misafirlerine... Bodrum otel fiyatları her zevke ve bütçeye uygun olabilecek çeşitlikte bölgenin her yerinde misafirlerini ağırlıyor. Tatil.com'a özel Bodrum erken rezervasyon otelleri de hem fiyat açısından indirim sunuyor hem de müsaitlik sorununu ortadan kaldırıyor. Bodrum Gümbet otelleri genelde yabancı turistlerle dolup taşmakla birlikte her yıl yerli misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan yerlerden biri olarak Bodrum'un renkli yüzünü oluşturuyor...

Persler’in, Makedon’ların, Roma İmparatorluğu’nun ve Bizans’ın egemenliği altına giren Bodrum, 1071 yılındaki Malazgirt Zaferi'nden sonra Anadolu hakimiyetine geçmiştir. Ardından Kanuni Sultan Süleyman 1552 yılındaki Rodos Seferi’nde Rodos ile birlikte Bodrum’u da Osmanlı topraklarına katmıştır.

Zengin bir tarihe tanıklık eden Bodrum'un evleri de oldukça özeldir. Penceresi olmayan giriş katı bulunan evlere merdiven ya da köprülerle girilmektedir. Bodrum’un bu evleri yasayla koruma altına alınmıştır. Ortakent’te, Kocakaya’da ve Gümüşlük’de bu evlere rastlamak mümkündür. Geniş Ege mutfağına katkısı çok olan Bodrum’a ait yemekler yoğurttan yapılan Köpoğlu mezesi, kabak çiçeği dolması, bergamot reçelidir.

Bodrum'un kendi gibi hayatı da oldukça ünlüdür. İskele Meydanı’ndan Kumbahçe Mahallesi'ne kadar uzanan Cumhuriyet Caddesi her yaştan tatilcilerin eğlenceli vakit geçirmelerine imkan sunacak bar, disko gibi eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Banka Sokak ve iç limanda da eğlence mekanları mevcuttur. El sanatları oldukça gelişmişlik gösteren Bodrum'da dokumalar, boncuk, gümüş takılar, dünyaca ünlü Bodrum sandaletleri, iğne oyaları İskele Meydanı’ndan Halikarnas Disko’ya kadar uzanan cadde üzerinde satılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra deniz,kum,güneş için vazgeçilmez olan Bodrum'da Güvercinlik, Torba, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyerler, Ortakent ve Bitez Bodrum yakınlarında bulunan plajlarda yüzme keyfi bir başka güzeldir. Tabii bir de, Bodrum su kaydıraklı oteller kesinlikle unutulmaması gereken seçenekler arasında.

KAMPANYALAR
grand-park-bodrum-hotel Her Şey Dahil

Grand Park Bodrum Hotel

Bodrum
149 TL126.65 TL
%15 indirim!
labranda-tmt-bodrum-resort Ultra Her Şey Dahil

Labranda TMT Bodrum Resort

Bodrum
126.35 TL107.4 TL
%15 indirim!
labranda-bodrum-princess-&-spa Ultra Her Şey Dahil

Labranda Bodrum Princess & SPA

Bodrum
119.7 TL100.55 TL
%16 indirim!
anadolu-hotel-bodrum Her Şey Dahil

Anadolu Hotel Bodrum

Bodrum
119.7 TL98.15 TL
%18 indirim!
İzer-hotel-beach-club Her Şey Dahil

İzer Hotel Beach Club

Bodrum
265 TL172.25 TL
%35 indirim!
club-aquarium-hotel Tam Pansiyon

Club Aquarium Hotel

Bodrum
110 TL83.6 TL
%24 indirim!
hotel-centro-bodrum Oda kahvaltı

Hotel Centro Bodrum

Bodrum
39.9 TL33.92 TL
%15 indirim!
bodrium-hotel-&-you-spa Oda kahvaltı

Bodrium Hotel & You SPA

Bodrum
185 TL153.55 TL
%17 indirim!
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2017 Met Global