Merkez Otelleri

Filtrele
Sırala
Aramayı Değiştir

Şehir Merkezi Otelleri nedir?

Şehir Otelleri, genel olarak şehir merkezinde yer alan otellere verilen isimdir. Şehir merkezinde yada merkezine oldukça yakın bir uzaklıkta bulunan bu otellerde, genel olarak oda kahvaltı yada sadece oda şeklinde rezervasyon alınır. İş seyahati gibi yolculuklar için idealdir. İş seyahati haricinde, bir başka şehri keşfetme amaçlı olarak gidilen keşif gezilerinde de tercih edilebilmektedir. Şehir merkezinde yer alan çarşı, pazar gibi yerlere yakınlığıyla yöreye özgü alışveriş yapma açısından kolaylık sağlar. Öte yandan cafe, bar, restaurant gibi eğlence yerlerine yakınlığı ile şehir içinde gezme, eğlenme için uygundur. O nedenle, şehir otelleri her ihtiyaca cevap vermesi yönüyle sıkça tercih edilmektedir.


Merkez Otellerinde Tatil.com bana ne gibi avantajlar sunuyor?

Kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen şehir otellerimiz, sadece tatil.com’a özel fiyat ve taksit seçeneklerine sahiptir. En iyi fiyat garantisi olan şehir otellerimizde, başka hiçbir yerde daha uygun bir fiyat bulamayacağınızı garanti ediyoruz. Öte yandan 9 aya varan taksit imkanlarımızla ödeme açısından oldukça kolaylık sunuyoruz. Fiyat ve taksitle ilgili seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiyi seçtiğiniz otel özelinde inceleyebilirsiniz.


Merkez Otelleri hangi tesisleri kapsamaktadır?

Şehir Otelleri, yurt içi ve yurt dışındaki şehir merkezinde yer alan tesisleri kapsar. Bu otellerimiz, Şehir Otelleri başlığı altında bulunmaktadır. Onun haricindeki yaz tatili otelleri, termal oteller, kayak otelleri gibi başka kategorilerin altındaki otellerimiz kapsam alanına girmemektedir. İstanbul, İzmir, Ankara merkez otelleri gibi büyük şehirlerdekilerin yanı sıra Abant, Şile, Ağva, İzmit, Balıkesir merkez otelleri seçeneklerimiz de mevcuttur.

Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global