Kemer Otelleri

Kemer Otellerinde Ara
Kemer

Tabii ve tarihi güzellikleriyle sizlere adeta cennette olduğunuz hissini yaşatan Kemer, Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden biridir. Misafirlerine deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini sunan belde, çevresindeki dev tatil köyleri ve işlerinde profesyonel olan Kemer otelleri ile her

Devamı
Kemer Otelleri
NEREDE KALINIR?
karmir-hotel-resort-&-spa Ultra Herşey Dahil

Karmir Hotel Resort & Spa

Göynük
130 TL 91 TL
%30 indirim!
mirada-del-mar-hotel Ultra Herşey Dahil

Mirada Del Mar Hotel

Göynük
185 TL 148 TL
%20 indirim!
club-salima-hotel Herşey Dahil

Club Salima Hotel

Kemer
165 TL 102.3 TL
%38 indirim!
pgs-hotels-kiriş-resort Ultra Herşey Dahil

PGS Hotels Kiriş Resort

Kiriş
222.22 TL 113.33 TL
%49 indirim!
golden-lotus--hotel Herşey Dahil

Golden Lotus Hotel

Kemer
128.05 TL 64.03 TL
%50 indirim!
pgs-rose-residence-beach-hotel Herşey Dahil Plus

Pgs Rose Residence Beach Hotel

Kemer
150.95 TL 90.57 TL
%40 indirim!
meder-resort-hotel Herşey Dahil

Meder Resort Hotel

Kemer
120 TL 70.8 TL
%41 indirim!
limak-limra-club-park-hotel Ultra Herşey Dahil

Limak Limra Club Park Hotel

Kiriş
240.43 TL 156.28 TL
%35 indirim!

Kemer

Tabii ve tarihi güzellikleriyle sizlere adeta cennette olduğunuz hissini yaşatan Kemer, Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden biridir. Misafirlerine deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini sunan belde, çevresindeki dev tatil köyleri ve işlerinde profesyonel olan Kemer otelleri ile her tür konaklama ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir.

Mavinin binbir tonunu barındıran el değmemiş koylarıyla sizlere yüzme keyfini doruklarda yaşatacak olan Kemer'de yapılması gerekenler listesi oldukça uzun... Göynük Kanyonu'nda safari turlarına katılabilir, kaya sığınaklarını yakından görebilir, kendi kendine yanarak sürekli görünüm değiştiren Yanartaş'ı gözlemleyebilir ve Tahtalı Dağı'ndan paraşütle atlama deneyimini yaşayabilrisiniz. Phaselis, Beldibi, Tekirova ve Olympos ise Kemer'de gezilecek yerler arasında listelenenlerden sadece bazılarıdır.

Antalya’ya 40 km uzaklıkta bulunan Kemer, 1980’li yıllarda kendi halinde küçük bir köy iken 20 yıl içinde Türk turizmi açısından önemli bir yer olmayı başarmıştır. Tabii ve tarihi güzellikleriyle sizlere adeta cennette olduğunuz hissini yaşatan Kemer, Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden biridir.Batı Toros Dağları’nın eteklerinde bulunan Kemer, 1910’lu yıllarda Eski Köy olarak adlandırılan göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeriydi. Köy halkı kendilerini selden korumak için dağ eteklerine taş duvar örmüşlerdir. İşte bu duvar nedeniyle köye Kemer adı verilmiştir.

Sellerle boğuşan bir köy olmaktan çıkan Kemer'in doğal güzelliği şehrin cazip bir turizm merkezi olmasına katkıda bulunmuştur. Bu güzelliklerin başında Tekirova’dan Beldibi’ne kadar süren sahil şeridi boyunca uzanan doğal plajlar gelir. Bunun dışında Ayışığı Plajı ve Belediye Plajı Kemer merkezde bulunmaktadır. Ayrıca Phaselis Plajı gibi antik kentin hala ayakta durduğu yerlerde de denize girmek mümkündür. Öte yandan Kemer’in 320 yat kapasiteli marinası Mavi Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Mavinin binbir tonunu barındıran el değmemiş koylarıyla da sizlere yüzme keyfini doruklarda yaşatacak olan Kemer'de yapılması gerekenler listesi oldukça uzun... Göynük Kanyonu'nda safari turlarına katılabilir, kaya sığınaklarını yakından görebilir, kendi kendine yanarak sürekli görünüm değiştiren Yanartaş'ı gözlemleyebilir ve Tahtalı Dağı'ndan paraşütle atlama deneyimini yaşayabilirisiniz. Phaselis, Beldibi, Tekirova ve Olympos ise Kemer'de gezilecek yerler arasında listelenenlerden sadece bazılarıdır.

Kemer alışveriş konusunda da oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.Kemer çarşısında yörenin en modern ve büyük mağazalarına rastlayabilirsiniz. Change ofisler geç saatlere kadar açık, banka ATM'leri her yerde... Halı, deri, kuyum mağazaları bölgenin genelinde olduğu gibi, çoğunlukta. Turistik eşya mağazalarında seramik biblolar, taştan oyulmuş mücevher kutuları, kristal ev eşyaları satılıyor. Belli başlı büyük giyim markalarını butiklerde görebiliyorsunuz. Vitrinlerde spor giyim, deniz giysileri, plaj havluları ve sırt çantaları hemen göze çarpıyor.

Misafirlerine deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel halini sunan belde, çevresindeki dev tatil köyleri ve işlerinde profesyonel olan Kemer otelleri ile her tür konaklama ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir.
KAMPANYALAR
club-salima-hotel Herşey Dahil

Club Salima Hotel

Kemer
165 TL102.3 TL
%38 indirim!
golden-lotus--hotel Herşey Dahil

Golden Lotus Hotel

Kemer
128.05 TL64.03 TL
%50 indirim!
grand-park-kemer-hotel Herşey Dahil

Grand Park Kemer Hotel

Kemer
129 TL90.3 TL
%30 indirim!
lancora-beach-hotel-kemer Herşey Dahil

Lancora Beach Hotel Kemer

Kemer
108.33 TL47.67 TL
%56 indirim!
meder-resort-hotel Herşey Dahil

Meder Resort Hotel

Kemer
120 TL70.8 TL
%41 indirim!
pgs-rose-residence-beach-hotel Herşey Dahil Plus

Pgs Rose Residence Beach Hotel

Kemer
150.95 TL90.57 TL
%40 indirim!
valeri-beach-hotel Herşey Dahil

Valeri Beach Hotel

Kemer
86.67 TL47.67 TL
%45 indirim!
grand-viking-hotel Herşey Dahil

Grand Viking Hotel

Kemer
111.11 TL62.22 TL
%44 indirim!
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2014 Met Global
pix