Tekirova Otelleri

armas-kaplan-paradise-hotel Her Şey Dahil

Armas Kaplan Paradise Hotel

Tekirova
133.33 TL 74.66 TL
%44 indirim!

Tekirova

Tekirova, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Antalya şehir merkezine yaklaşık elli kilometre uzaklıkta bulunan Tekirova, yaz turizminin önemli bir durağıdır ve her sene yerli / yabancı binlerce turisti ağırlamaktadır. Denizinin berraklığı ve sahillerinin temizliği ile mavi bayrak ödülü almaya hak kazanan Tekirova plajlarında yaz güneşinin tadını çıkarmak ayrı bir keyiftir. Bunun için Tekirova otelleri arasından seçiminizi yapıp, huzurla konaklayabilir ve tatilin keyfini sürebilirsiniz.

Mavi bayrak ödüllü plajları, temiz havası ve doğal güzellikleri ile tam bir kaçış noktası olan Tekirova’da aynı zamanda, amacı ve içeriği açısından dünyadaki ilk doku çalışması olan Eko Park yer alır. Açılış tarihi olan 2005 yılından beri yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Eko Park bitkilerin, sürüngenlerin eko içerisinde serbestçe yaşadığı bir doku minyatürüdür. Soyları ve türleri yok olma tehlikesi altındaki bitki ve sürüngenlere hizmet eden park dünyada koruma altında bulunan pek çok sürüngen ailelerine doğal ortamlar hazırlamakta ve onların yaşamlarına katkıda bulunmaktadır.

Üç tarafı dağlarla çevrili olan bu şirin belde sınırları içinde 2800 metre ile Toros Dağları’nın en yüksek tepelerinden biri olan Tahtalı Dağı’nı bulundurur. Her geçen yıl kış turizmi için daha elverişli hale getirilen bu bölgeyi kış sporları için de tercih edebilirsiniz.

KAMPANYALAR
armas-kaplan-paradise-hotel Her Şey Dahil

Armas Kaplan Paradise Hotel

Tekirova
133.33 TL74.66 TL
%44 indirim!
Tatil.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar. © 2018 Met Global