Tatil.com - Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları, Turlar ve Uçak Bileti
Çağrı Merkezi
444 9 051
 • Otel
 • Tur
 • Kıbrıs
 • Yaz Fırsatları
 • 15 Temmuz Otelleri
 • Kampanyalar
Çağrı Merkezi
444 9 051
TUR
Giriş Tarihi
---
Çıkış Tarihi
---
Misafirler
2 Misafir, 1 Oda
 • Anasayfa
 • Yurtiçi Otelleri
 • İzmir Otelleri
 • Çeşme Otelleri
 • Ilıca Otelleri
 • Boyalık Mahallesi Otelleri
 • A11 Hotel Cesme

A11 Hotel Cesme

İzmir / Çeşme / Ilıca / Boyalık Mahallesi
Haritada Göster

Fiyatlar için tarih seçin

Fiyatlar için tarih seçin
Tesis Hakkında

Hotel Çeşme; Boyalık mevkiinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. A11 Hotel Çeşme 18 dönüm üzerine kurulu olup birden fazla blok olarak hizmet vermekte, bir çok hizmeti açık alanlara alabileceğiniz, mükemmel bir plajda eşsiz bir deneyimini tüm sağlık önlemleri alınmış bir şekilde yaşayabilirsiniz. Tesis, toplam 160 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesiste bulunan Ana restoran, 3 adet barda birçok lezzet alternatifi beğeninize sunulmaktadır. Tesiste bulunan açık yüzme havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; animasyon ve aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Tesiste bulunan Mini kulüpte çocuklarınız eğlenceli vakit geçirebilir.

COVİD-19 İÇİN ALINAN ÖNLEMLER
Siz değerli misafirlerimiz ile doğrudan veya dolaylı şekilde ilişkide olan ve aynı zamanda birbiri ile temas halinde olan otel çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir. Bu konuda alınan önlem ve uygulamalarımız aşağıdaki gibidir.
✓ Çalışanlarımız işbaşı yapmadan önce dijital termometreler ile ateş ölçümleri yapılmaktadır.
Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamaktadır.
✓ Kendisini iyi hissetmeyen personelimize iş yerine gelmemeleri ve yapılacak işlemler
konusunda talimat verilmiştir.
✓ Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personelimiz işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedirler.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda
dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personelimiz hangi departmanda görev yaparsa yapsın
ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka sık sık ellerini kuralına göre su ve sabun ile
yıkamak zorundadır.
✓ Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi
geri planda çalışan personelimiz maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.
✓ Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler
bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
✓ Her çalışanımız, misafirlerimiz ile ve de kendi aralarındaki ilişkilerinde güvenli fiziki mesafe
kuralını bilmekte ve uygulamaktadır.
✓ Misafir ile direkt ilişkide bulunan çalışanlarımız gerektiğinde maske uygulaması
yapmaktadırlar.
✓ Olası durumlarda eylem planlarımız mevcuttur. Her gün yapılan Operasyon Toplantılarında
bu konuların üzerinden devamlı geçilmektedir.

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİMİZ
Otelimizin Misafir Odaları, Restoranları, Barları, Genel Mekanları, ve tüm diğer misafir alanları ile Mutfak Alanları, Personel Kullanım Alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde Hidrojen Peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir. Profesyonel ekipler tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemlerine periyodik olarak devam edilecektir. Ayrıca otelimizin bünyesinde oluşturulan gezici dezenfeksiyon ekiplerimiz de bu konuda çalışmalar yapmaktadırlar.

GENEL MEKANLAR
Otelimizde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan firmalar ile
çalışılmaktadır. Firma yetkilileri tarafından tüm personelimize düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermektedirler. Bu sayede temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuvar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tabletleri kullanılmaktadır. Her iki pisuvardan birisi kullanım dışı tutulmaktadır.
Tüm bu işlerde çalışan personelimiz bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile
yapmaktadır. Tüm genel mekanlarımızda, tuvaletlerimizde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparatı ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.
Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir. Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Asansör kullanım talimatları görünür yerlere koyulmuştur. Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekanlardaki oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.

CHECK-IN ve CHECK-OUT İŞLEMLERİMİZ
Siz değerli misafirlerimizin kolay ve hijyenik olarak güvenli bir şekilde otellerimize girişiniz ve çıkışınız ile alakalı bir takım ilave önlemler alınmıştır. Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otelimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir. Giriş kapılarımızda misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarımızda yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır.
Görevli personelimiz uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak anlatacak ve konu ile ilgili olarak yazılı bilgilendirme misafirlerimize verilecektir. Otelimizde resepsiyon personelimiz sizlere her konuda yardımcı olacak şekilde görevlendirilmişlerdir.
Otellerimize giriş ve çıkışlarda yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur. Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler dezenfekte edilmiş şekilde önceden hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir. Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS Makinelerimiz kullanılacak ve tüm POS makineleri devamlı surette dezenfekte edilecektir. Check-in ve Check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

MİSAFİR ODALARIMIZ
Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekanda konaklamalarınızı yapacağınız ortamı sizlere sunmaktır. Oda Temizliğinde çalışan kat görevlisi personel ve idarecilerimiz maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar. Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılmaktadır. Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır. Eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, minibarlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir. Havlu çeşitleri günlük değiştirilmekte ve bunların toplanması veya odaya konulması sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmamakta bu sayede toz ve partikül oluşumuna izin verilmemekte, kirliler ayrı ayrı poşetlenerek toplanmaktadır. Kullanılan tüm çarşaf ve havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır. Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir. Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak ozonlama işlemine tabi tutulmaktadır. Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve Check-out yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.

YİYECEK ve İÇECEK ÜNİTELERİMİZ
Tüm otellerimizde belli bir süre için oda kapasitelerimiz tamamı ile kullanılmayacaktır. Bu sayede yiyecek ve içecek ünitelerimizde gereken güvenli fiziki temas mesafesinin korunmasının sağlanması hedeflenmektedir. Otellerimizde açık büfe servis sistemimiz belli bir oranda daraltılacak, büfelerimizde daha hijyenik ve güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak sıklıkla yenileri ile
değiştirilecektir. Self servise izin verilmeyecek, görevli personelimiz büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.

AKTİVİTELERİMİZ HAVUZ, PLAJ ve EĞLENCE
Havuz ve Plajlarımızdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeni düzenler alınmaktadır. Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edecektir.
Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve havuz malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir. Günlük animasyon spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde devam edilecektir.

Öne Çıkan Olanaklar
Animasyon
Eğlence
Tv Odası
Animasyon
Yeme-Içme
Kahvaltı Dahil
Sahil
Plaj Havlusu
Odalar
Minibar
Saç Kurutma Makinesi
Aktivite Ve Spor
Masa Tenisi
Otel Olanakları

Ücretsiz Hizmetler:
WI-FI(genel alanlarda)

Ücretli Hizmetler:
Fax - Fotokopi - Ütü - Mini bar - Doktor - Ambulans - Fotoğrafçı - Market - Araç Kiralama - Havaalanı Transferi - Jetonlu Oyuncak - Nargile Cafe - Şehiriçi transfer (taksi gibi) - Emanet Kasası (Ücretli - Resepsiyonda)

Havuz ve Plaj Olanakları:
Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Tesise sıfır konumda mavi bayraklı özel plaj bulunmaktadır. Tesisin ince kum zeminli özel plajında şezlong, şemsiye,plaj havlusu ve plaj minderi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Plajda iskele bulunmaktadır.

!!! 2020 yılı için havuz kullanıma kapalıdır.

Aktiviteler:
Animasyon - Ücretli Jetonlu Oyuncak - Havuz Dansı - Plaj Voleybolu - Oyunlar - Yarışmalar - Gece Şovları - Mini Kulüp

Çocuk / Bebek:
Tesiste mini kulüp, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu bulunmaktadır.

Oda Olanakları

Otelimizde ki tüm odalarımız bir önceki misafirlerimizin çıkışlarından hemen sonra detaylı temizlik yapılmasından sonra ULV dezenfeksiyonu ve havalandırma süreçlerinde geçmektedir. Bu nedenle otelde oda teslim süreçleri giriş günü 14:00 ile 16:00 arası teslim edilmektedir. Çıkış günü saat 12:00 'da sizin tarafınızdan teslim edilmelidir.

Konsept

Konsept:
Her Şey Dahil
Konaklama bedeline sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeğinin yanı sıra alkollü ve alkolsüz içeceklerin dahil olduğu konsepttir.

Hizmet Saatleri:
08.00-10.00 Kahvaltı (Açık Büfe)
12.00-16.00 Beach Snack
12.00-16.00 Gözleme
12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)
19.00-21.00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)

Barlar:
10.00-19.00, 21.00-23.00 ve 23.00-00.00 arası - Beach Bar (23.00-00.00 arasında ücretli olarak hizmet vermektedir)
10.00-19.00 Pool Bar
12.00-00.00 Lobby Bar (12.00-23.00 arası ücretsiz olup 23.00-00.00 arası ücretli olarak hizmet vermektedir.)

Rezervasyon Özeti

A11 Hotel Cesme

İzmir / Çeşme / Ilıca / Boyalık Mahallesi
Giriş Tarihi
---
Çıkış Tarihi
---

Yakındaki Diğer Oteller

Tatil Fırsatları

A11 Hotel Cesme Ilıca otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Ilıca otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En Ucuz Ilıca otelleri

A11 Hotel Cesme Ilıca, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.

Tatil Kategorileri
Tatil.com
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Rezervasyon süreçleri ve sonrası için;
444 9 051
tursabetbis
CRM Holding
Ödeme
Hemen Ara WhatsApp Destek