Tatil.com - Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları, Turlar ve Uçak Bileti
Çağrı Merkezi
444 9 051
  • Otel
  • Tur
  • Kıbrıs
  • Yaz Fırsatları
  • 15 Temmuz Otelleri
  • Kampanyalar
Çağrı Merkezi
444 9 051
TUR
Giriş Tarihi
---
Çıkış Tarihi
---
Misafirler
2 Misafir, 1 Oda
  • Anasayfa
  • Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Otel giriş belgeme nasıl ulaşabilirim?

Call centerdan yapılan rezervasyonlarda mail adresinize gelen sözleşmeyi onaylamanız halinde otel giriş belgeniz otomatik olarak mail adresinize yönlendirilmektedir. Site üzerinden yapılan rezervasyonlarda ise otel giriş belgenize üyelik girişiniz sonrasında “Otel Rezervasyonlarım” sayfasında bulunan “Otel Giriş Belgesi” kısmından ulaşabilirsiniz.

Otel ile nasıl iletişim kurabilirim?

Satın almak istediğiniz otel ile ilgili bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Rezervasyon işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza verilen “Voucher Belgesi” üzerinde tesise ait telefon bilgileri bulunmaktadır.

Özel isteklerimi nasıl iletebilirim?

Rezervasyonunuz ile ilgili her türlü isteğinizi seyahat danışmanlarımız aracılığıyla iletebilirsiniz.

Grup rezervasyonu talebimi nasıl iletebilirim?

Grup rezervasyonunuz ile ilgili detaylı bilgileri [email protected] adresine göndererek işleme aldırabilirsiniz. Mailiniz işleme alındıktan sonra teklifimiz tarafınıza 72 saate kadar yazılı olarak gönderilecektir.

Tatil.com transfer hizmeti veriyor mu?

Otel rezervasyonu yapan her misafirimize ücret dahilinde transfer hizmeti ( Havaalanı – Otel , Otel Havaalanı ) verilmektedir.

EFT/Havale ile ödeme nasıl yapılmaktadır?

Ön rezervasyon alındıktan sonra seyahat danışmanları tarafınıza geri dönüş yaparak banka hesap bilgilerimizi paylaşmaktadırlar. Hesap bilgilerine aynı zamanda Banka Kampanyaları linkinden de ulaşabilirsiniz.

Erken Rezervasyon avantajı nedir?

Türkiye’deki otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artmaktadır. Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50`ye varan indirimlerle misafirlere sunulmaktadır. Bu sayede misafirler otellerin kapasiteleri dolmadan birçok alternatife ulaşabilmekte, hem en uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Erken Rezervasyon dönemi ne kadar sürüyor?

Genellikle 15 günlük periyotlarla ilan edilen kampanyada, otel çeşitliliği ve indirim oranları sezon yoğunluğu yaklaştıkça azalmaktadır. İlk periyodu Aralık ayında başlayan erken rezervasyon dönemi Mayıs ayı sonuna kadar devam etmektedir.

Balayı konseptinden nasıl yararlanabilirim?

Balayı konsepti maksimum 1 ay içerisinde evlenmiş olmak koşuluyla belirli otellerde yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Bu otellerin listesine Balayı Otelleri sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyaları nelerdir?

Tatil.com`da her zaman, kullanmış olduğunuz kredi kartına uygun ödeme avantajları bulabilirsiniz. Bankalar arası kampanyalar değişiklik göstermekle beraber her ay başlangıcında içerikleri yenilenmektedir. Bankaların kart kampanyaları ile ilgili bilgilere Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Rezervasyonumda nasıl değişiklik yaparım?

Rezervasyon numaranız ile birlikte “İletişim” sekmesine tıklayarak rezervasyon değişiklik talebinizi bırakabilir ya da müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Otelde rezervasyonum gözükmüyorsa ne yapacağım?

Tatil.com ile yapmış olduğunuz rezervasyonun tesislerde görünmemesi gibi bir durum ile karşılaşmanız mücbir sebepler dışında rastlanan bir durum değildir. Ancak olası bir giriş probleminde 0850 360 68 35 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi vermeniz halinde uzman ekibimiz ile size yardım etmek için bekliyor olacağız. Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde tesise iletilerek onaylanmaktadır.

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?

Rezervasyon numaranız ile birlikte “İletişim” sekmesine tıklayarak rezervasyon iptal talebinizi bırakabilirsiniz.

Otele giriş yaptıktan sonra konaklama süresini uzatabilir miyim?

Çağrı merkezimizi arayarak uzatma talebinizi seyahat danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Müsaitlik doğrultusunda ilgili seyahat danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Faturam ne zaman elime ulaşır?

İnternet sitemizin üst bölümünde yer alan “İletişim” sekmesine tıklayarak rezervasyon numaranız ile birlikte tüm şikayetlerinizi yazılı olarak paylaşabilirsiniz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştıktan sonra değerlendirilerek yazılı ve sözlü olarak tarafınıza bilgi verilir.

Teşekkürümü ne şekilde iletebilirim?

İnternet sitemizin üst bölümünde yer alan “İletişim” sekmesine girerek rezervasyon numaranız ile birlikte teşekkürünüzü yazılı olarak paylaşabilirsiniz.

Tatil.com
Fırsatları Kaçırma!
Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.
Tatil Kategorileri
Tatil.com
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Rezervasyon süreçleri ve sonrası için;
444 9 051
tursabetbis
CRM Holding
Ödeme
Hemen Ara WhatsApp Destek